• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Ruka mrtvého muže

DeletedUser6397

Guest
Ahoj,mohl by mi někdo poradit?Plnim tento úkol,respektive mám úkol vystavit 5 zatykačů.To jsem udělala a nic.Nebo jsem to špatně pochopila?
Děkuji za radu
 

DeletedUser7836

Guest
Ako pozerám, úlohu si prijal 7:42 a zatykače si vystavoval o

Dnes v 07:42 hodin m.RIP building_sheriff create_wanted » show/hide data
Dnes v 07:41 hodin m.RIP building_sheriff create_wanted » show/hide data
Dnes v 07:41 hodin m.RIP building_sheriff create_wanted » show/hide data
Dnes v 07:41 hodin m.RIP building_sheriff create_wanted » show/hide data
Dnes v 07:37 hodin m.RIP building_sheriff create_wanted » show/hide data
Dnes v 06:39 hodin m.RIP building_sheriff create_wanted » show/hide data
Dnes v 06:38 hodin m.RIP building_sheriff create_wanted » show/hide data
Dnes v 06:38 hodin m.RIP building_sheriff create_wanted » show/hide data
Dnes v 06:38 hodin m.RIP building_sheriff create_wanted » show/hide data
Dnes v 06:37 hodin m.RIP building_sheriff create_wanted » show/hide data
Dnes v 06:37 hodin m.RIP building_sheriff create_wanted » show/hide data
Dnes v 06:37 hodin m.RIP building_sheriff create_wanted » show/hide data
Čiže najskô si zatykače vystavil a až potom prijal úlohu.
Ale ako pozeám, už ju má splnenú. kby boli ešte njaké poblémy, napíš.
 

DeletedUser6397

Guest
Nene,nejdřív jsem přijala úlohu,pak jsem vystavovala.Ale problém byl v tom,že jsem vystavovala zatykače na smrťák.A pro splnění úkolu je potřeba vystavit zatykač živý nebo mrtvý.
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak. Je tam sice v úkolu psané, že máme vystavit odměnu na hlavu.. Ale přitom to bere jenom odměny na živý/mrtvý.
 

DeletedUser

Guest
nerozumím tomu

asi jsem trochu mimo, ale... abych splnila tento úkol, musím vypsat zatykač na nějakého hráče a to celkem 5? na libovolné hráče?
 
Nacpané do úkolu je taky stát se členem města anebo absolvovat bitvu o pevnost. O členství ve městě ani o bitvu fakt nestojím. To mi tam ten úkol teď bude viset jako pořád?

No to je pěkná cipovina teda...
 

DeletedUser9371

Guest
Tak to neplň, když Tě to nebaví. Prostě ten úkol zruš. :)
 

DeletedUser7239

Guest
hmmm tak ono je to jinak - úkoly jsem zrušila a... pochopila, jak to myslí Pavlík .... když úkoly zruším, zůstanou mi viset jako nepřijaté žluté vykřičníky... a teď raď co s tím

Já bych ty úkoly udělal... vždyť je to jenom hra. Na Dakotě mám v profilu jména "hříšníků", kteří mně napadli jakožto dělníka. A že jich bylo více než 5. lol lol lol
 

DeletedUser3338

Guest
Už jste se někdo dostali k úkolu "Rekonstrukce místa činu"?

Je zde zapotřebí: Maximální dosažená obtížnost při chytání banditů: 0/5
Neumím si pod těmi čísly nic představit, zkoušel jsem už snad všechno, ale nic s tou 0 nepohne. Víte někdo jak dál? :)
 

DeletedUser

Guest
Nejedná se náhodou o tu část kdy máš 5x dostat někoho na koho je vypsaná odměna?
 

DeletedUser

Guest
Potom je snad ten úkol na zvednutí duelovky proti NPC na nějakou úroveň.
 

DeletedUser3338

Guest
Potom je snad ten úkol na zvednutí duelovky proti NPC na nějakou úroveň.

Na DE už to dokázali zvednout na obtížnost 100, ale stále nemají úkol splněný.
Napadá mě buď duelovat protivníky NPC s vyšší duelovkou (pro hráče duelové úrovně 300+ dost těžko splnitelné) nebo vytáhnout obtížnost duelu nad svojí úroveň (opět pro lvly 120 téměř nesplnitelné).

Klidně bych se do toho pustil, ale musel bych kvůli tomu dělat reskill. Ale s nejistými výsledky se mi do toho zatím nechce.
 

DeletedUser10935

Guest
Také se mi nedaří pohnout s nulou k 5.

V úkolu je jednoznačně řečeno
Zapotřebí:
- Maximální dosažená obtížnost při chytání banditů: 0/5 - tahle věta vůbec nedává smysl, nejlepší duelanti jsou někde mezi 300 a 400, nebo to má znamenat, že se mám dostat mezi pětici nejlepších? Co myslí tvůrce tohodle nesrozumitelného blábolu onou maximální dosažitelnou obtížností?

... a v komentáři k úkolu Usedlý zástupce
Zlepši se v duelech, dueluj silnější protivníky. Tak si vysloužíš vrahovu pozornost. Mám duelovou úroveň 166 a duelovala jsem Westlady s duelovou úrovní 208, přes moje vítězství - bez výsledku.
To jako mám duelovat celý server, abych zjistila, co mám dělat? :zásek:

Úkoly by měly být srozumitelné, jejich obtížnost by neměla být nahrazována nesrozumitelností. Tenhle přístup ušetří práci vývojářům hry (a namastí jim i víc kapsy), ale hráči z něho určitě spokojeni nebudou. :tom:
 

DeletedUser11353

Guest
Ahojky,
bohužél, také nevím jak to autor myslel :( Maximální dosažená obtížnost při chytání banditů: 0/5

Vypadá to na NPC duely takže v mém případě nesplnitelné :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Už jste se někdo dostali k úkolu "Rekonstrukce místa činu"?

Je zde zapotřebí: Maximální dosažená obtížnost při chytání banditů: 0/5
Neumím si pod těmi čísly nic představit, zkoušel jsem už snad všechno, ale nic s tou 0 nepohne. Víte někdo jak dál? :)

Zkus se dostat při duelech s NPC (bandité) na obtížnost 5 ... ;-)
 
Nahoru