• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Ruka mrtvého muže

DeletedUser3338

Guest
Tak úkol mám už splněný. Opravdu to souvisí s NPC (bandity). Stačí jen a jen duelovat :)
 
Nacpané do úkolu je taky stát se členem města anebo absolvovat bitvu o pevnost. O členství ve městě ani o bitvu fakt nestojím. To mi tam ten úkol teď bude viset jako pořád?

No to je pěkná cipovina teda...

Muzes se nechat prijmout jen na splneni ukolu...urcite te nejake mesto takhle vezme, navic je zavedena (nevim jak se to oficialne jmenuje) ja tomu rikam burza mest...tam se muzes pridat bez pozvanky a jestly chces hned zase odejit.

K bitvam- urcite mas nejaky vecer kdy nestihnes jit na west a na noc zadat praci...prihlas se na bitvu, nejlip velkou, napis veliteli at ti da rekrut ze budes off a rano se probudis s dluhopisy, xp, mozna penezi bud u pevnosti nebo ve meste(nevim jak to je kdyz nemas mesto) v kazdem pripade s plnym hp ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak ako to teda splniť ??? duelovať NPC od vidím do nevidím ??? nejako mi to nejde aj keď vyhrávam :( Z úrovne 1 sa nie a nie dostať :(
 
mám dotaz.
Zadání je : Vítězství v duelu na jednu ránu.
Musím hráče uspat hned pvní ranou,nebo stačí trefit a uspat jednou ranou v průběhu duelu?
 

DeletedUser

Guest
Prostě podpora domluvených duelů, v dnešním westu dát někoho první ranou dost velká náhoda a štěstí.
Nemluvě o tom zavádějícím textu "Vítězství v duelu na jednu ránu" když to vezmete doslovně a povede se vám vyhrát duel jednou jedinou ranou tak se to nepočítá.
 

DeletedUser3338

Guest
Prostě podpora domluvených duelů, v dnešním westu dát někoho první ranou dost velká náhoda a štěstí.
Nemluvě o tom zavádějícím textu "Vítězství v duelu na jednu ránu" když to vezmete doslovně a povede se vám vyhrát duel jednou jedinou ranou tak se to nepočítá.

Co třeba chodit pořád dokola na vybrané 3 hráče až do KO? Jednou to na tu první ránu určitě vyjde a nemusí se nic domlouvat :). Já to tímhle způsobem měl za 2 dny hotové.
 
Co třeba chodit pořád dokola na vybrané 3 hráče až do KO? Jednou to na tu první ránu určitě vyjde a nemusí se nic domlouvat :). Já to tímhle způsobem měl za 2 dny hotové.

Při mojí vysoké duelovce to na dva dny není.Je to o náhodě.A to nemluvím o tancích,kteří za hodinu doplní to co jim u duelu sebereš :D
 

DeletedUser1318

Guest
Zkus se dostat při duelech s NPC (bandité) na obtížnost 5 ... ;-)
Dosažena obtížnost 9, výsledek? 0/5... :lovec:
Je snad dalším vylepšením, že obtížně plnitelné úkoly budou mít zadání v nepochopitelných rébusech?
Na jiném místě Laudis píše:
Ahoj.
Musíš svoj rekord navýšiť o 5. Napríklad: Ak bol tvoj rekord v NPC duelovej obtiažnosti 10, potom musíš dosiahnuť obtiažnosť 15.

To mi taky nějak nesedí, po přijetí úkolu jsem byl na 2, teď mám 9 a žádná změna.
Pokud je však psáno "rekord", není tedy myšleno kdykoliv dříve dosažené maximum?
V tom případě by byla celkem užitečná nápověda, kde nebo jak zjistit tu dosaženou hodnotu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pokud je však psáno "rekord", není tedy myšleno kdykoliv dříve dosažené maximum?
V tom případě by byla celkem užitečná nápověda, kde nebo jak zjistit tu dosaženou hodnotu.

Dobrý deň.

Áno, presne toto som mal namysli. Rekord je písané v zmysle najvyššia dosiahnutá NPC duelová úroveň podľa hrania. Ak chcete vedieť váš rekord, stačí napísať na support, a oni vám ho zistia. :)
 
Nahoru