• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Sběratelství

DeletedUser

Guest
HW auta

Je mi 13 let a sbírám HotWheels auta mám jich přes 80 a dál se má sbírka rozšiřuje často si ze mně lidi utahují ať si jdu hrát s autíčky nechápu proč prostě nedokážou pochopit že si s nimi nehraju...:střelec: a co tedy sbíráte vy??? :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Já sbírám nějaké kartony spíše malých tvarů, potom na ně nalepím obrázky barákušech stran a přidám si to k vláčkům (ale když to udělám vždycky se mi to zvrtne :vánoce1::vánoce1:) ze v
 

DeletedUser

Guest
Sbiram postavicky .......pred nedavnem jsem doplnil svoji kolekci postavicek X-Menu z první serie...
 

DeletedUser

Guest
Už nesbírám bylo to finančně náročný -> Sbíral jsem hokejové kartičky jak EXTRA ligu tak NHL kamarádem jsme jich měli asi přes 6 000.
Pak jsme Sbírali různý fotbalový nálepky od Panini.
 

DeletedUser

Guest
hhe :D ja zbieram mince (euro) chcem mať zo všetkých krajín :) uš mi chýba len pár... :D
 

DeletedUser

Guest
já sbírám turistické známky

když někam přídu tak se rozhlídnu jestly tam ňáká neni
 

DeletedUser

Guest
Já sbírám různá trsátka!(Už mám i trsátko co používá Kirk Hammett z Metalliky!:D
Pak sbírám modely aut bburago ty co se dají složit!Už jich mám 23!
A ještě sbírám medaile na the westu!
A sbírám albíčka Metalliky!!!Už mi jich moc nechybí!
 

DeletedUser7906

Guest
Já sbírám turistický známky,Autíčka FIRE BURAGO ale nejvíc podtácky....těchuž mam asi 200
 

DeletedUser

Guest
Já sbírám starý penníze a u dědy zbírám modeli i 30 let starý nerozbalený ale ty mám jen u dědy.
 

DeletedUser

Guest
Jako Pedro Ramizer kartičky hokejistů :D.A úal klasiku.Známky :D
 

DeletedUser

Guest
Já ocenění na The-Westu a obaly od lízátek Chupa Chups (mám jich asi 23) :lool:
 

DeletedUser

Guest
vsetky euro mince s vsetkych krajin a aj stare mince najstarsiu mam z roku 1856
 

DeletedUser

Guest
sbíral jsem společně s tetou cukry,co se dávají ke kafi v restauracích a jednou jsem tetě věnoval k narozeninám tu mojí sbírku a teta už má cca 800 druhů obalů(i s cukrem :)) z celýho světa-teď ode mě dostala dalších 30 druhů z USA
 

DeletedUser

Guest
dřevené modely lodiček,mam jich 7 kdyz jedem k moři jednu vzdycky koupíme....
 

DeletedUser9214

Guest
já turistické známky, kameny, a hopíky (skakácí míčky) mám jich přes 300
 
Nahoru