• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Sběratelství

DeletedUser

Guest
To už nikdo jiný nic jiného nesbírá nebo co?? No táák.. pochlubte se ;) :klubun:
 

DeletedUser

Guest
ja sbiram tresne,ale jenom kdyz rostou:D
driv jsem sbiral plechovky od energitickych napoju ale nemel jsem je kam davat tak jsem je vyhodil
 

DeletedUser

Guest
Mince s orlicí mám doma taky, ale neprodám - památka na dědu.
On sbíral všechno co nějak souviselo s historií, pak má mamka schovanou minci ještě z carského Ruska. Takže po něm ještě jsou různě(ale hlavně u babičky)ještě nějaké obrazy, zbraně(šavle z 19. století, dvě muškety) a nějaké porcelánové sošky.
 

DeletedUser7836

Guest
Prosím Vás, je pekné, že máte záľubu napríklad v zbieraní historických artefaktov atď. Ale neponúkajte ich na predaj tu na fóre. Berie sa to ako reklama a bude sa to trestať. Ak by ste si niečo od niekoho chceli kúpiť, riešte to prostredníctvom PM, nie verejne na fóre.
Ďakujem.
K téme: osobne nezbieram nič, ale mám doma celkom slušnú zbierku známok ešte po ujovi.
 

DeletedUser

Guest
Asi před dvěma týdny jsem se dal do sbírání plechovek od nápojů měl jsem jich asi 10... příjdu ze školy a ejhle.. jsou všechny zmačkané v odpadkovém koši.. že prý nebudu skladovat bordel.. njn mamka :::))::

PS: začínám znovu :D
 

DeletedUser8082

Guest
já turistický známky,phlednice(měst a kreslené,jen zvířátka),kameny a.....a....starší i dnešní mince(nejstarší z roku1790)....a.a.a.a.a.áá pexesa :-D fakt nekecám
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mám doma vodhadem několik stovek reklamních sirek. Jestli potřebujete něco podpálit, tak klidně napište... :-)))
 

DeletedUser

Guest
Pokémon TCG 4ever!

Jinak turistické známky, a hlavně abych nezapoměl na své rybičky (36 druhů - 4 akvárium)
 

DeletedUser

Guest
dřív jsem sbíral karty Magic ale už jsem to prodal. Teďkajc sbírám stavebnice modelů letadel, nebo vláčky, včera jsem např. dodělal konečně bombardér Amiot 143 :D
 

DeletedUser8674

Guest
Já sbírím pokémony :) A po potom také cukry :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6123

Guest
Sbíral jsem Magic, ted už ne, Kdysi jsme sbíral také lego, mám ho docela dost ale postupem času mě to nebavilo, te%d to je jen na školní práce xD
 

DeletedUser

Guest
Sbíram vláčky, modely aut motorek, turistické známky ,staré peníze, staré známky(nejstarší z 1. světoví), sbíral sem Karty lord of the rings a magic ale nejde to nikde už prodat
 
Nahoru