• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Sběratelství

DeletedUser

Guest
Já sbíram modely vláčku konkrétně velikost (N) a pak k těm Nkám ještě Z na úzkorozchodku.
 

DeletedUser9733

Guest
Také sbírám pivní tácky, mám jich celkem dost. Pak mám sbírku tel. karet, ale ty v dnešní době už moc nepřibývají, protože jsou všechny stejné (ty české). Jo třetí sbírků mám pár starých mobilů.

Se sbíráním plechovek jsem skončil, zabíraly moc místa. Na mobily, karty a tácky mi stačí 3 šuplíky. Plechovky by potřebovaly skříň :-D Některé jsou už vyházené, zbytek je v bedně ve sklepě. Jsou tam plechovky i z 96 roku
 

DeletedUser

Guest
Ja sbírám podtácky vždycky když jsem v hospodě tak se rozhlížim jestly tam nemaj nejaky nový :D
 

DeletedUser9733

Guest
Koukám, že sběratelů podtácků je stále dost, to je dobře. Přes léto se snad sbírka bude opět rozrůstat :)
 

DeletedUser13514

Guest
taky ''sbírám'' podtácky a k tomu ještě pera dravců a sov :) (ale žádnou extra sbírku nemám :))
 

DeletedUser8423

Guest
Je to tak 3-4 roky zpět, co jsem také začal sbírat podtácky. Mam jich asi 50, ale moc dlouho mi to nevydrželo, jak se ukázalo, neměl jsem na to kule je brát, tak jsem toho nechal. Teď sbírám klasická víčka ze skleněných lahví.
 

DeletedUser

Guest
Mince

Mám minci z doby římské, má cenu asi 20.000 a je ze zlata, ale nikdo tomu nevěří, takže to nikdo ani nekoupí...
Ptm mám dvě z roku 1672, ty cenu moc velkou nemají, páč je to stříbro...


Kolky od cigaret
Ještě zbírám kolky od cigaret, mám jich přeně 344, většína (300) je od CAMEL za 75 - 77 kč, a tech 44 od doutníku (jedna krabička asi 5 EUR)

Plechovky
A nakonec plechovky od energy drinků, mám jich asi 10(vše od MonsteR Energy), a furt zbírám :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9733

Guest
Sbírat se dá vše možné :) také mám nějaké plechovky, dokonce i 15 let staré a pak sbírku tel. karet, taky starou už mnoho let, dříve se sbíraly úžasně a hezky se vyměňovaly, teď mají karty 1 motiv a to je vše, no škoda :(
 
Nahoru