• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Sdílení IP ANO či NE?

Souhlasíte se zavedením sdílení IP přímo do hry?


  • Celkový počet hlasujících
    438
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 32331

Guest
teď jsem si uvědomil že jsem docela klikař že jsem nedopatřením nedostal ban, kámoš se regnul na arizonu kde hraju když jsme byli na horách, stačí prostě takováhle náhoda a hned druhej den můžete mít ban...je to nešikovný
 

DeletedUser11313

Guest
Pokud by system hlidal,zda se z identicke IP adresy nezalogoval v poslednich 48mi hodinach jiny hrac a pokud ano,pak by dalsiho neprihlasil,bylo by po problemu. Postizeny hrac by se lognul odjinud a nemusel by resit blokaci. Pomohlo by to nejen hracum,ale ochranilo by to take image nasich slavnych "cheethunteru",kteri by nemuseli blabolit nesmysly a nevypadali by timpadem jako idioti.
Pro takovouto upravu jsem jednoznacne pro.
 

DeletedUser

Guest
ja nevim co resite u nas ve meste ma pulka stejnou IP ve meste co sme hrali jednou tak 70% melo stejnou IP zdileni je zaklad pro lidi co jinak nemuzou az tu bude zakon jako ve svete o verejen ip tak to bude jina jinak zdile IP bez debat
 

DeletedUser9890

Guest
ne!!!!!!§§ protože se kámoš přihlašuje u mě a nechcu aby mě to kvůl tomu zrušili
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru