• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Sdílení IP ANO či NE?

Souhlasíte se zavedením sdílení IP přímo do hry?


  • Celkový počet hlasujících
    438
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Když bylo umožněno registrovat více účtů není teď pozdě na tresty..? xP
 

DeletedUser

Guest
Co já vim, hráč může vlastnit na jednom světě jeden účet.
 

DeletedUser

Guest
Tak to ten 1lv na 9tce asi zrusim ptz pak mam na kazdym krom 1,2,3 jednu postavu se stejnym nickem..
Ale s tema kamosema,skola,kavarna to bude tesi..
 

Deleted User - 31870

Guest
Máš právo mít na každém světě 1 účet ;) takže celkem klidně 9, ale ne na stejném světě.. :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Když ti na to nepřijde dříve support, tak zřejmě ano..
 

DeletedUser1318

Guest
Máš právo mít na každém světě 1 účet ;) takže celkem klidně 9, ale ne na stejném světě.. :)
Jeden hráč může mít celkem devět účtů ::O:::O:::O:, pro každý svět jiný???
No to snad nemyslíš vážně?
Pokud ano, tak já už se tu nedivím vůbec ničemu...
Takze kdyz ten 1 na te devitce smazu mam vse OK?
Tak to si myslím, že OK není ani náhodou.
Pokud máš vědomě dva účty a navíc porušuješ další pravidla, tak zasloužíš trest.
A je s podivem, že už tě někdo neodhalil...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Jeden hráč může mít celkem devět účtů ::O:::O:::O:, pro každý svět jiný???
No to snad nemyslíš vážně?
Pokud ano, tak já už se tu nedivím vůbec ničemu...

ano, můžeš mít 9 účtů, protože máme 9 světů - na 1 světě 1 účet, jak praví pravidla.. Co se ti na tom nezdá?
 

DeletedUser1318

Guest
ano, můžeš mít 9 účtů, protože máme 9 světů - na 1 světě 1 účet, jak praví pravidla.. Co se ti na tom nezdá?
§2) Jeden účet pro jednoho hráče...

Aktuální výklad je tedy takový, že mohu mít zaregistrovaných celkem devět různých nicků, na každém světě jiný, což předpokládá devět různých e-mailových adres, které potřebuji k vytvoření účtu.
Chápu to tak správně?
 

Deleted User - 31870

Guest
§2) Jeden účet pro jednoho hráče

Každý hráč může mít na daném herním světě jen jeden účet. Poskytování hesla jakýmkoliv způsobem je zakázané. Není dovoleno zastupovat herní účet/účty, jiných hráčů.
Příklady:
•Na jednom PC smí hrát více hráčů. Každý z těchto hráčů musí dodržovat §2).
•Je zakázáno spolubydlícím, rodině a pod., hrát na účtu za nepřítomnosti majitele účtu.
•Je přísně zakázáno pokoušet se vniknout na jiný účet. Tyto pokusy jsou zaznamenány a budou potrestány.
•Nezadávejte si k účtu “slabá” hesla (např. stejný nick a heslo; 1234; ahoj; atd..) Vždy volte hesla, která nejsou snadnou odhalitelná (např. As4fg5o0, atd.). Heslo by mělo obsahovat alespoň jedno velké písmeno, jedno malé písmeno a jednu číslici.
•Nenahrazujeme škody způsobené jiným hráčem, který se dostane na váš účet vlivem “slabého” hesla. Taktéž nemůžeme nahradit škody, způsobené jiným hráčem, který se na účet dostal jiným způsobem (podvodné vylákání hesla, atp.)
•Je přísně zakázáno požadovat po hráčích přístup do účtu z jakéhokoliv důvodu.

1 svět = 1 možný účet.. o e-mailu se nic nepíše, takže klidně můžeš mít vedeno 9 účtů na různých světech z jednoho e-mailu..
 

DeletedUser1318

Guest
1 svět = 1 možný účet.. o e-mailu se nic nepíše, takže klidně můžeš mít vedeno 9 účtů na různých světech z jednoho e-mailu..
Ten e-mail potřebuješ na vytvoření účtu, vytvářet devět mailů, mi přijde nepraktické, předpokládám, že použití jednoho mailu na víc registrací není možné.
Nicméně to vysvětluje, jak je možné, že jedna jediná osoba může mít několik různých uživatelů na tomto fóru, a mimo to to skýtá plno zajímavých možností pro různé nekalosti.
 

DeletedUser

Guest
Jeden hráč může mít celkem devět účtů ::O:::O:::O:, pro každý svět jiný???
No to snad nemyslíš vážně?
Pokud ano, tak já už se tu nedivím vůbec ničemu...

Tak to si myslím, že OK není ani náhodou.
Pokud máš vědomě dva účty a navíc porušuješ další pravidla, tak zasloužíš trest.
A je s podivem, že už tě někdo neodhalil...


OK neni, trest si zaslouzim, ale sem amaterskej hrac a netravil sem cas s hledanim pravidel.. navic kdyz sem registroval ani sem nevedel o foru..:)
A tom ze smim mit 1 ucet 1 svet vim.. ale mam vsude ten sami ALEXANDROVEC
na svetech 4,5,6,7,8,9..:)

A PS, ja se vedomne priznal ze sem o tom nevedel, a ucet co mam navic byl den registrovany 2lvl na 9Tce ktery se uz maze..:) dybych o tom vedel vedome to neporusim..:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
OK neni, trest si zaslouzim, ale sem amaterskej hrac a netravil sem cas s hledanim pravidel.. navic kdyz sem registroval ani sem nevedel o foru..:)
A tom ze smim mit 1 ucet 1 svet vim.. ale mam vsude ten sami ALEXANDROVEC
na svetech 4,5,6,7,8,9..:)

A PS, ja se vedomne priznal ze sem o tom nevedel, a ucet co mam navic byl den registrovany 2lvl na 9Tce ktery se uz maze..:) dybych o tom vedel vedome to neporusim..:)
Podívej, mně osobně po tom vlastně nic není, přečíst si pravidla by sice mělo být dobrým zvykem, nicméně je to nakonec tvůj problém.
Mně to spíš zaráží v jiném kontextu, že se asi ani moc nemaskuješ, "dáváš si cvičné duely", a nikomu to vlastně ani nijak zvlášť nevadí...
 

DeletedUser

Guest
ta postava je 2lvl :)
ty duely atp.. sou s kamosema ale sou ze skoly = stejne IP
 

DeletedUser

Guest
Ahojte-dnes jsem uvažoval nad tímto-kdosi tu psal že hlásí každou IP ze které hraje a jako supportér odhaloval mulťáky dlouhodobým pozorováním .(nevím na jakém principu ale předpokládám že má i časové údaje)Takže uvedu na příkladu dnešního rána- já hraji furt-synátor má dnes volno (po návratu z školy v přírodě,prostě škola pátek vypustila-mimochodem nevím jestli je to tak všude ale na jeho základce mi připadá že mají nějaké volno furt)-žena dnes jde k doktorovi-taky ráno přihlášená -z čehož mi jasně vyplývá že pokud by konkrétně nás někdo dlouhodobě pozoroval musí si vyvodit že např.postava syna která se přihlašuje v ráno a pak až tak po13°° má být ten den ve škole tak proč hraje třeba v 11°°?-postava mé ženy která se přihlašuje v rozmezí 13°°-22°° a o víkendech se najednou přihlásí např.v 10°° v pátek a pokud bude mačo tak nám na základě toho zablokuje účet.
Už jsem se tu kdysi zmínil že jsem kdysi pravidla porušil a vím co to je mít bloklý účet-z celé diskuze tu vyplývá že máme hlásit pomalu vše (což nám ale může být prd platné) takže třeba dnes bych musel hlásit -syn není ve škole/manželka jde k doktorovi -což je naprosto šílené a pokud by nás někdo uzamkl na základě toho co jsem popsal tak bych dokazoval že nekecám snad jen omluvenkou od ředitelky a nemocenským lístkem.howg 7sup
 

DeletedUser

Guest
Ten e-mail potřebuješ na vytvoření účtu, vytvářet devět mailů, mi přijde nepraktické, předpokládám, že použití jednoho mailu na víc registrací není možné.
Nicméně to vysvětluje, jak je možné, že jedna jediná osoba může mít několik různých uživatelů na tomto fóru, a mimo to to skýtá plno zajímavých možností pro různé nekalosti.
Ne, na každou registraci potřebuješ nový email. Nepraktické možná, ale je to otázka půl minuty. Mrtvá schránka, kam ti dojde registrace a od té doby se tam už nikdy nepřihlásíš. Účast jedné osoby pod několika jmény na fóru je ošetřená v pravidlech fóra a zajímavé možnosti pro různé nekalosti nevidím, snad jen zamezení toho, aby hráči přetahovali záležitosti z jednoho světa na svět druhý, protože neví, že jsi to ty.
(...) tak bych dokazoval že nekecám snad jen omluvenkou od ředitelky a nemocenským lístkem. (...)
Proč ty? Nech to na nich, ať dokážou, že jsi porušil pravidla. Ať dokážou, že ty a tvoje manželka jste jedna a ta samá osoba. Ať dokážou, že tě nepoškodili na tvých právech. Když jsou takoví frajeři, že na základě jakýchsi domněnek rozdávají blokace, tak ať si to taky obhájí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Účast jedné osoby pod několika jmény na fóru je ošetřená v pravidlech fóra a zajímavé možnosti pro různé nekalosti nevidím...

Já jsem tu někde četl vyjádření moderátora že více účtů na foru nevadí (jsou tolerovány), když si hráči postupem času založili na dalších světech nové účty.

Takže uvedu na příkladu dnešního rána- já hraji furt-synátor má dnes volno (po návratu z školy v přírodě,prostě škola pátek vypustila-mimochodem nevím jestli je to tak všude ale na jeho základce mi připadá že mají nějaké volno furt).

Toto je všude, ségra byla taky v jedonm kuse doma, až jsme měli dojem že zdrhá schválně.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Proč ty? Nech to na nich, ať dokážou, že jsi porušil pravidla. Ať dokážou, že ty a tvoje manželka jste jedna a ta samá osoba. Ať dokážou, že tě nepoškodili na tvých právech. Když jsou takoví frajeři, že na základě jakýchsi domněnek rozdávají blokace, tak ať si to taky obhájí.

...ale no tak. Oba vime, ze to takhle nefunguje.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru