• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Sdílení IP ANO či NE?

Souhlasíte se zavedením sdílení IP přímo do hry?


  • Celkový počet hlasujících
    438
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1318

Guest
Proč ty? Nech to na nich, ať dokážou, že jsi porušil pravidla. Ať dokážou, že ty a tvoje manželka jste jedna a ta samá osoba. Ať dokážou, že tě nepoškodili na tvých právech. Když jsou takoví frajeři, že na základě jakýchsi domněnek rozdávají blokace, tak ať si to taky obhájí.
Ale běž, v praxi to funguje tak, že se obhajuješ, až jsi zablokován. A pokud je někdo nucen v rámci obhajoby pitvat podobným způsobem chod rodiny a přítomnost jednotlivých členů rodiny u PC, je to nepříjemné a je to celé špatně.

Co se týká různých účtů na různých světech, mně stačí jeden účet a jeden nick, pod kterým jsem i tady.
Tak jak jde zneužít všechno možné, jde chytře získat výhodu i tímto. Anonymita a oddělení nicku tady a ve hře může pro některé jedince být velmi užitečné. Kdyby nebylo, tak k tomu docházet nebude.
 

DeletedUser

Guest
7sup: ten někdo jsem byl já, nemusíš se obávat mě jmenovat... toho opravdu netřeba - a pokud jsi to četl opravdu celé, tak jsem též psal, že ani jediný Ban z mé strany nepadl bez důvodu (mimochodem, opět připomínám, že nepatřím do zdejšího supportu a nepatřil jsem).
Zrovna tak nemám opravdu nejmenší chuť řečnit o tom, co administrační nástroje mohou a nemohou - je to kategoricky zakázáno - a co sleduji či nesleduji já, to je pouze moje věc.
K tomu ostatnímu se, 7supe, opravdu nebudu vyjadřovat - beru to jako hyperbolu, neboť si opravdu nepřipadám, abych tak řekl, duševně méněcenný.
 

DeletedUser

Guest
Cavansit.jsem dost starý na to abych se neobával někoho jmenovat když je to třeba-já jen popsal co mně ráno napadlo a Tvá věta o dlohodobém pozorování mně tenkrát pobavila a pamatuji si ji dodnes-jistě jsis všimnul že jsem sám uvedl že jsem kdysi pravidla porušil-tak vím moc dobře že mně nikdo nepozoroval ale natřel a měl jsem jóóóóóó co dělat dokázat že jsem se z té chyby poučil.
A taky jsem Tě nejmenoval protože jsem se chtěl vyhnout tady té diskuzi.
PS:už vůbec nechápu co chceš říct tím že k ostatnímu se nebudeš vyjadřovat že si nepřipadáš duševně méněcenný-z mé strany nic takového řečeno nebylo-čau
 

DeletedUser

Guest
Takže uvedu na příkladu dnešního rána- já hraji furt-synátor má dnes volno (po návratu z školy v přírodě,prostě škola pátek vypustila-mimochodem nevím jestli je to tak všude ale na jeho základce mi připadá že mají nějaké volno furt)-žena dnes jde k doktorovi-taky ráno přihlášená -z čehož mi jasně vyplývá že pokud by konkrétně nás někdo dlouhodobě pozoroval musí si vyvodit že např.postava syna která se přihlašuje v ráno a pak až tak po13°° má být ten den ve škole tak proč hraje třeba v 11°°?-postava mé ženy která se přihlašuje v rozmezí 13°°-22°° a o víkendech se najednou přihlásí např.v 10°° v pátek a pokud bude mačo tak nám na základě toho zablokuje účet.
Už jsem se tu kdysi zmínil že jsem kdysi pravidla porušil a vím co to je mít bloklý účet-z celé diskuze tu vyplývá že máme hlásit pomalu vše (což nám ale může být prd platné) takže třeba dnes bych musel hlásit -syn není ve škole/manželka jde k doktorovi -což je naprosto šílené a pokud by nás někdo uzamkl na základě toho co jsem popsal tak bych dokazoval že nekecám snad jen omluvenkou od ředitelky a nemocenským lístkem.howg 7sup

Bylo, nebylo, přímo, nepřímo - jde o věc názoru. To, co popisuješ, je absurdní a na této bázi rozhodně nefunguji, proto se ozývám. Buď zdráv :-)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj-tak to jsem rád že je to absurdní -a že jsem 5minut přemýšlel nad něčím co se nemůže stát-měj se 7sup
 

DeletedUser

Guest
McBraceyi, ono se mě to ale svým způsobem týká - jednak z pozice administrátora, byť jinde, a jednak z pozice reálného života, neboť znám (narozdíl od Tebe) celkem slušnou řádku lidí, kteří hrají tam i zde (není to myšleno jako insult Tvé osoby). Vazby na tyto lidi pochopitelně nemohou být předmětem Tvého zájmu a tito lidé mi nemohou být lhostejní.
Z těchto důvodů mi přijde logické, že se snažím debatu sledovat a vcelku pochopitelně se jí, byť v omezené míře, účastním (rád bych Ti připomněl, že žádná Pravidla mi účast na Fóru a postování v diskusích nezakazují, i když nejsem aktivním hráčem). Nechápu, proč máš z mého jediného hlasu takové obavy, je pouze kapkou v moři - samozřejmě jsem hlasoval PRO :-)

V tom případě jsem pro jinou věc - zakázat lidem, kteří nehrají the west, a pouze plkají na fóru, aby hlasovali v anketách ovlivňujících hru.

K tématu: Pro mě naprostý nesmysl. Připojuju se přes mobil v KFC na open wifi, u McDonalda, u sebe doma, kde je Ap pro 5 lidí, v práci, kde je jedna Gateway pro 1100 uživatelů z celé ČR. Měním APčka tak rychle, že by z toho kde komu uvadla ta nejmenší noha.

Jasně, pište tady stupidní odpovědi typu "zastánce mulťáků" atd...já jsem čistej jako právě padlej sníh. A co Vy?
 
V tom případě jsem pro jinou věc - zakázat lidem, kteří nehrají the west, a pouze plkají na fóru, aby hlasovali v anketách ovlivňujících hru.

Takové hlasování se mělo dát přímo do hry. Něco jako s tím upozorněním na sraz hráčů, anebo v nějaké záložce (nastavení) přidat stránku s občasnými anketami. Na DK toto bylo, říkali tomu průzkum. Přece jen by o tom měli hlasovat hráči, co tady zmůže 200 hlasu oproti hráčům ve hře.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím.
Tak předně, nahlášení sdílení IP je nesmysl. Mělo by jít o sdílení počítače. Myslím že pro INNO to není problém zjistit. IP vám ve světě WiFi neřekne vůbec nic. (už to tu bylo ujasněno)

Ideální nástroj na zjištení multiúčtů není a ani nikdy nebude. Vždy bude nutný zásah lidského faktoru, který není ani perfektní, ani neomylný. I multihunteři jsou jen lidi.

Oznámení užívání společného PC je věc, kterou usnadníte multihunterům jejich práci a proto je to jedině pozitivní.

Největší výhodou multiúčtů (tedy i největší prohřešek ve hře TW) je duelování svých druhých účtů. Tím pádem rychlejší XP a více $. INNO tímto přichází také o peníze, což není ani v zájmu hráčů. Po zavedení společného PC by se toto lépe potlačovalo.

Osobně bych dal automatický zákaz duelování uživatelů stejného PC. Duely z jednoho PC mezi účty (tedy nezadáno společné užívání) automatický BAN hned po prvním duelu. Duely stejné IP automaticky zaznamenat pro multihuntera, nebo dokonce duely bez možnosti získání XP a $ v rámci jedné IP v určitém časovém limitu (poslat moji ženu alespoň ve hře do mdlob, když mi naštve, by se někdy možná hodilo :-) Zatím to je proti pravidlům).

Předměty bych nechal k výměně i v rámci jednoho PC, pokud bude stanovena min. a max. cena. Produkty by neměli jít vyměnit NIKDY!!!, jelikož by tím hra ztratila smysl.

Ostatní aspekty multiúčtu, jako stavění, snažší odhalení úkolů atd., nejsou dle mého zásadnim problémem, který se snaží INNO potlačit.

Pokud by to vypadalo nějak takto, budu hlasovat pro.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
IP

Já sem pro :::)):: at maj šanci i sourozenci. Tedy ANO přátelé ostříleného údolí.
 

DeletedUser

Guest
Někde jsem četl:

Hm, není to z uvedeného textu až tak patrné, ale v německé i anglické verzi (kde jde mimochodem o paragraf 2), vyplývá mnohem jasněji, že zakázané jsou dvě věci:
A) vzájemné duely hráčů, kteří sdílejí připojení
B) koordinované útoky hráčů, kteří sdílejí připojení, na jiného hráče

S tím lze souhlasit. Snad bych zcela zakázal ty koordinované útoky. Duely ano, ale s automatickým upozorněním, že budou bez peněz a expů. To bude dobrý v případě, že se chce navzájem duelovat třeba rodina. Krom toho možnost oboustranného zakázání duelů od napadeného, kvůli třeba šikaně mezi sourozencema.
 

DeletedUser9250

Guest
ban na stejné IP

Já dávám jednoznačně ano mé přítelkyni byl zabanován 7 svět protože hrajem na jednom PC a omylem sme zduelovali v jeden den stejnou osobu.Ten ban má jinak trvalej takže už si tam nezahraje což si myslim je blbost,jak už tady někdo psal nevim jestli v baráku nehraje ještě někdo west a když pak pujde náhodou v jeden den duelovat stejnou postavu jako já tak dostanem ban za nic??????????Upozorňuju,že přítelkyně tímhle banem přišla o 500 za premium!!!!Myslim,že nikdo si peníze netiskne aby pak dával do westu prachy jen tak pro nic zanic.PS-na protest proti banu admin mé přítelkyni ještě neodpesal - ban dostala někdy minulý týden !!!!!!!
 

DeletedUser1318

Guest
...Duely ano, ale s automatickým upozorněním, že budou bez peněz a expů. To bude dobrý v případě, že se chce navzájem duelovat třeba rodina...
S tímhle nelze než souhlasit, to je geniální nápad, jak nediskriminovat hráče z jedné IP adresy, pokud nahlásí společný PC nebo připojovací bod, nemohli by získat žádnou výhodu.

...omylem sme zduelovali v jeden den stejnou osobu....
To snad má jen dvě vysvětlení, bylo to vyhodnoceno jako ne jednou a ne poprvé, nebo je to ten ojedinělý případ, kdy došlo k omylu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Problém je, že můj poskytovatel má stejnou IP pro asi 63 lidí a já nevím, kdo z nich hraje west, takže je nahlásit jako sdílené nemůžu.

Spíš by bylo užitečnější, kdyby mi hra napsala při kliku na "duelovat někoho", že byl nedávno duelován stejnou IPadresou a tím pádem by duel nešel uskutečnit. Něco jako je v Divokých kmenech (tam se sdílené IP taky tuším nesmí nějak podporovat).

Každopádně cokoliv co omezí multiúčty je dobré.

Stejný problém. Akorát místo 63 asi 10.
 

DeletedUser9214

Guest
Dalo by se to udělat tak jako to bylo na Grepolisu že hráč napíše s kterými hráči sdílí IP aby se zamezilo zbytečným banům
 

DeletedUser

Guest
My tu hrajeme TŘI z jedné IP adresy - Alesseo (já) redragon (starší bratr) Skrbla Rulez (mladší bratr) a je to pro mě omezení nesmět je duelovat - celkem rád bych se na nich vybil ale nechci dostat BAN... :(
 
My tu hrajeme TŘI z jedné IP adresy - Alesseo (já) redragon (starší bratr) Skrbla Rulez (mladší bratr) a je to pro mě omezení nesmět je duelovat - celkem rád bych se na nich vybil ale nechci dostat BAN... :(

Ty mi prozraď jednu věc, proč máš v podpisu banner od tvého bráchy. To mi moc není jasné, to jsi tady na foru jejich vyslanec či co?
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny.Osobně hlasuji proti.Z jednoduchého důvodu.Vedlo by to jen a pouze k zakládání a následnému zneužívání multiúčtů.A ať si lidé říkají co chtějí,zneužívají se i ty nejlepší myšlenky a nápady,natož něco takovéhoto,co k podvodu přímo vybízí.Toto není první hra,kterou hraji a běžně se mi stávalo tam,kde bylo umožněno aby odehrávalo více lidí z jedné adresy,že mi běžně bylo vyhrožováno tímto způsobem : ".....a přijdu se svým druhým účtem na vyšším lvl. a rozcupuju tě na kousky....":střelec:
Takže,ne děkuji,jsem zásadně proti,jen by to hru úplně zkazilo.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny.Osobně hlasuji proti.Z jednoduchého důvodu.Vedlo by to jen a pouze k zakládání a následnému zneužívání multiúčtů.A ať si lidé říkají co chtějí,zneužívají se i ty nejlepší myšlenky a nápady,natož něco takovéhoto,co k podvodu přímo vybízí.Toto není první hra,kterou hraji a běžně se mi stávalo tam,kde bylo umožněno aby odehrávalo více lidí z jedné adresy,že mi běžně bylo vyhrožováno tímto způsobem : ".....a přijdu se svým druhým účtem na vyšším lvl. a rozcupuju tě na kousky....":střelec:
Takže,ne děkuji,jsem zásadně proti,jen by to hru úplně zkazilo.

A bereš v ohledu ty, kde třeba v baráku má dost lidí stejnou IP adresu? Co když si v tom baráku chce zahrát West více lidí... :(
 

DeletedUser

Guest
A bereš v ohledu ty, kde třeba v baráku má dost lidí stejnou IP adresu? Co když si v tom baráku chce zahrát West více lidí... :(
Jistě.A nejen já.Pokud vím,tak i dnes je těmto lidem umožněno vpohodě hrát.K přehmatům dochází a docházet bude vždy a všude,to se prostě stává.Kdo chce opravdu,"jen" hrát,může i dnes.Proč zjednodušovat cestu podvodníkům s případnýni dvěma třema i více účty?A k tomu to povede...k mulťáctví na vysoké úrovni.Zdueluješ mně,nebudu na tebe mít,půjdu na tebe svými deseti účty a zastřelím tě -( Jste si jisti,že tohle v té hře chceme?A vsadím boty,že by k takovýmto případům potom docházelo.Když to totiž napadlo mně,co jsem na podvody natvrdlý dřevo :),napadne to každýho :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

EREWAN

Člen týmu
Divoké kmeny - kamarád u nás spal přes noc a regl se na divokejch, ja jsem mu prirozene radil a pozval jsem ho k nám do ali... přišel jsem za 2 dny a co nevidím? tipněte :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru