• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Sjednocení světů - Diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8989
  • Vytvořeno

DeletedUser8989

Guest
Zdravím...:pianista:
Hraji na světu 2. od úplného začátku ,postupem času se mi zdá že světy jako je 1 ,2 ( o dalších nemám informace ) ,že tyto světy vymírají naposledy co jsem zažil na světe 2 bitku 140 vs. 120 bylo asi před rokem od té doby je to stále žalostnější ! :lovec: a tak mě napadlo co takhle sjednotit Např. svět 1 a svět 2 Myslím že by to přineslo další skvělou zábavu protože by byli bitky naplněné a né 60 vs. 50 to je pěkná nuda ! :tom: Nevím zda je to možné ale Když se zakládají stále nové světy tak myslím že by nemusel být problém ani udělat toto.:zásek:

Moje představa je taková že by se města z 1a 2 by se daly do jedné mapy a měli by jen základní budovy jako když založíte nové města + obydlí na 10 aby se tam vešli všichni hráči co tam byli před tím ! a pevnosti by byli neobsazené .. Přineslo by to práci stavařům tudíš by se stavělo město a pak až obsazovali pevnosti .. Prostě takový začátek jak to tu bylo kdo bude mít nejdříve postavené město může obsazovat pevnosti ... A jestli jde o hráče tak bych to nechal kdo mě LVL 120 tak by měl všechno stejné ..

Takto si to představuji já budu rád za každý komentář
Děkuji :klubun:
 

DeletedUser

Guest
No, vsaď se že na tohle INNO nepřistoupí... Ti co hrají na 1 i 2 a kupují si nuggety z čehož INNO vydělává si musí kupovat pro každý svět odděleně... A takhle by tak přišli o 1/2 výdělku z těch hráčů kterých se to týká...
 

DeletedUser8989

Guest
No, vsaď se že na tohle INNO nepřistoupí... Ti co hrají na 1 i 2 a kupují si nuggety z čehož INNO vydělává si musí kupovat pro každý svět odděleně... A takhle by tak přišli o 1/2 výdělku z těch hráčů kterých se to týká...

Myslím že INNO má pro výdělek světy jako jsou Arizona ,Buffalo a nebo Colorado .. Na 1 nebo 2 neznám moc lidí co by si kupovali nuggety jak na běžícím páse ! ( jim tam k ničemu nejsou )
 

DeletedUser8177

Guest
Je to dobrý nápad,ale nevěřím tomu,že by se k tomu vrchnost odhodlala.Zároveň si myslím,že to je poměrně dost složité ze dvou světů udělat jeden.Né-li nemožné.Určitě by to byl přínos,ale moc v to nevěřím.
 

DeletedUser

Guest
Myslím že INNO má pro výdělek světy jako jsou Arizona ,Buffalo a nebo Colorado .. Na 1 nebo 2 neznám moc lidí co by si kupovali nuggety jak na běžícím páse ! ( jim tam k ničemu nejsou )

Tak mi řekni z čeho vydělávalo před tím než začali tyhle světy? :)
 
Já hraju na S2 od začátku a rozhodně nechci být spojován s jiným světem. Hraju na S2, ten jsem si vybral, kdybych chtěl nějaký mišmaš tak jdu tam. Nepěstuju si postavu, aby mi pak ze dvou udělali jednu, to vážně ne. Anebo aby se změnili podmínky ohledně měst a hráčů v tomto světě. Chci hrát svůj svět, ne být zahnán do nějakého kumulu.

Je to dobrý nápad,ale nevěřím tomu,že by se k tomu vrchnost odhodlala

Nevím koho myslíš tou vrchností, ale nechápu ten dehonestační ton. To že ti někdo neprospěje při nesmyslnémém nápadu, neznamená že je špatný.
 

DeletedUser8989

Guest
Tak mi řekni z čeho vydělávalo před tím než začali tyhle světy? :)

Nezapoměn že The-west neni jenom v CZ :D Koukni se jen na Německo .. Myslím že v CZ Např. na těch serverech 1 a 2 moc nevydělají těch aktovních hráčů tam je fakt málo ! :zásek:
 

DeletedUser

Guest
Musím súhlasiť, je to síce perfektný nápad ale taktiež si myslím že Inno toto nepripustí, prišli by o veľmi veľa peňazí :klubun:
 

DeletedUser

Guest
jo, nápad skvělej, ale realizaci vidím taky skepticky....
 

DeletedUser

Guest
Je fakt, že herní vývojáři nedělají nic pro udržení hráču na světě kde začali.
Hraju na 2 a je to tu mrtvější čím dál víc.
INNO dělá věci jako úkoly, kde jsou ruzné volby, aby když nezvolíte dobře, nemáte už možnost získat určitý bonus, nebo nově teď úspěch a sběratelský set kvůli meči.
Je pro ně lepší, když si hráč co něco chce a udělá chybu udělá nový účet a zas do něj cpe další prachy.

Ale co s náma co nehodlají sedět celý den u počítače a hrát na 10 světech, kde na každém hrajou jinak( jeden na pevnosti, další na duely, a další na nálezy, atd..)

S pozdravem
 

DeletedUser

Guest
Pepew, toto nieje na Adminoch, všetko čo si tu napísal záleží na majiteľoch tejto hry čiže Inno :klubun::klubun:
 

DeletedUser

Guest
Ti co s timhle napadem souhlasi,si chteji dobre zastrilet na bitvach,mezi ne patrim i ja.urcite by to bylo na 2svete veselejsi.denne 2-3 bitvy.plnej pocet lidi....Hmmm.
No nevim Pepew.stojim pri tobe a tohle je vec co me napadla uz hodne davno.Ale nechci byt poslem spatnych sprav a nebo malovat certy na zed....moc neverim ze to udelaji.
 

DeletedUser8989

Guest
Já si to tedy myslím taky .. ale můžeme se mílit ,mě hlavně zajímalo jestli tento názor nemám jen já , a jestli tvůrci hry dělají aspon nějaké zlepšení nebo navnadění na staré servery
 

DeletedUser

Guest
Hral som aktivne cz 2 a pre mna to bol vynimocny svet na cz, duelanti a hraci ako dejavie, Joe Triprstak, Vault, Baros Heges, KORTE, ergon, atdt, je mi luto ked vidim ako upadol... a tie pevnosti, bieda...je tam malo hracov
Dobry napad, ale INNO uplne kasle na hracov... ide im jedine o prachy. ak chces aby ten navrh presiel musis zaujat INNO aby zarobili, potom to bude mat sancu..
 

DeletedUser8989

Guest
Hral som aktivne cz 2 a pre mna to bol vynimocny svet na cz, duelanti a hraci ako dejavie, Joe Triprstak, Vault, Baros Heges, KORTE, ergon, atdt, je mi luto ked vidim ako upadol.
Dobry napad, ale INNO uplne kasle na hracov... ide im jedine o prachy. ak chces aby ten navrh presiel musis zaujat INNO aby zarobili, potom to bude mat sancu..

Bojím se že máš pravdu INNO na spokojenost hráčů prdí zvysoka ... Ale čekám tu na komentář nějakého Moderátora .. :pianista:
 

Deleted User - 31870

Guest
Byla jsem požádána, abych zde napsala komentář.. Samotný návrh se mi hodnotit nechce, protože má své klady i zápory, pro mne osobně by převažovaly zápory z hlediska organizace sjednocení.

Místo toho bych ráda zakladatele myšlenky upozornila, že o návrhu zde může pouze diskutovat, pokud chce, aby se na něj podíval někdo odbornějším okem, je potřeba jej přeložit do AJ/DE a poslat na některé ze zahraničních fóra DE, AJ nebo Bety.
 

DeletedUser

Guest
Za mňa rozhodne nie, hoci to je celkom dobrý nápad ale ja s tým nesúhlasím ja som preto aby to zostalo tak ako to je :střelec:
 
Nahoru