• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.223 je naplánovaná na středu 29. května. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Sjednocení světů - Diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8989
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Prepáč, ale podľa mňa totálna blbosť, rozhodne nesúhlasím. Sú aj iné spôsoby, ako zvýšiť aktivitu na serveroch. :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Já bych byl rozhodně pro!
A ještě bych připojil sloučení se světem 3.. kde je to ještě horší,než svět 2.
Hraji jak svět 1,tak svět 2 a svět 3....
Spíše bych sloučil s2 s s3..protože svět 1 celkem jede..ale nebráním se připojit i tento...nicméně na s1 jsou bitvy 140:120 i teď ...
Jen se chci zeptat pepew.... jak by to vypadlo,kdyby se světy spojily, za který účet bych dále hrál? Že bych třeba mohl 2 účty spojit do jednoho... jako sloučit schopnosti, to by byla paráda
:D ....
 

DeletedUser

Guest

Jen se chci zeptat pepew.... jak by to vypadlo,kdyby se světy spojily, za který účet bych dále hrál? Že bych třeba mohl 2 účty spojit do jednoho... jako sloučit schopnosti, to by byla paráda
:D ....

to by asi bylo docela problem s tim sloucenim uctu.myslim spis na inventar :) schopnosti to je vec jasna :D a nevim co by lidi rekly na to,kdyby si mely vybrat jen jednu ze dvou postav,a ted druha by byla treba kompletne smazana.
 

DeletedUser

Guest
Opravdu si myslím..že největší problém by byl v tom sloučení - případném sloučení účtů.
Bylo by těžké, si vybrat mezi 2 postavami.... například já, naprosto nevím, kterou bych si vybral....
Zase kdyby se měli spojit inventáře nebo něco podobného..tak to bude nevýhoda vůči těm,co na jiném světě účet nemají....
Otázka je.zda by se mohli slouřit postavy sse stejným jménem ze dvou světů nebo tak jak to mám já..jiný svět, jiný nick....
:tom:
 

DeletedUser8989

Guest
Neříkám že je to nejlepší nápad ,ale myslím že by se s tím mělo něco dělat protože jestli to tak půjde dál tak se můžu dočkat toho že za 3 roky hraní budu na 2 světě jenom já a další 5 hráčů .. což by nebylo moc nezké !

A proto sem dal tomuto tématu Diskuze aby ste i vy řikali jak to vidíte a jak by ste to vyřešili vy ?
 
Podle me existuje nejake podkriticke mnoztvi hracu, pri kterem jednak se danny svet stane velmi nudnym (asi mysleno hlavne z myslenky pevnosti, duelu a obecne jakekoliv kontraakce ..) a taky pro Inno finacne ztratovy (s kazdym s svetem je nejake mnoztsvi prace, musi bezet na nejakem serveru, etc .. a par lidi s nugety to tam nevytrhne).
Osobne mi prijde, ze k onomu poctu stare svety nenavratne smeruji (a nejsou zas az tak uplne daleko) a ze jsi tuhle vec musi uvedomovat i v Nemecku. Dalsim veci je to, ze spojenim jakykoliv dvou serveru dojde zcela jiste k nastvani nekoho, protoze bude mit postavy na obou svetech urcenych ke spojeni, tj. pokud muzu za sebe typovat dojde k akci umozneni prestupu na jine vybrane svety (pravdepodne 1-2 stare a Arizono s Buffalem ..), akce se nebude moc lisit od listopadoveho samana zadaco (a pokud se Inno pochlapi a da kazdemu na cestu 50 nugetku, tak to bude skoro i dobrovolne :-) a pak slus (?)..
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Prepáč, ale podľa mňa totálna blbosť, rozhodne nesúhlasím. Sú aj iné spôsoby, ako zvýšiť aktivitu na serveroch. :klubun:

Joxo môžem ťa poprosiť aby si napísal aké ? Podľa mňa moc spôsobov nieje a myslím si že pokiaľ Inno nechce prichádzať o čoraz viac hráčov malo by s tým niečo robiť :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Ja si osobne myslím, že do niektorých svetov babrú aj tie nugetty napríklad hrá nejaký 20 ročný kúpi si xxxxx nugettov a hrá nejaký 8 ročný a ten si nekúpi nič
 
Děti si maj svobodně hrát pod stromy a učit se číst psát a počítat, ne čučet do počítače. Jestli chce někdo poukazovat na domělou nespravedlnost, argumentem že děcka nemají na nugety, tak to je extrém.
 
vyjímečně musím souhlasit,vnučka má tak 20-30 minut,aby si na bedně něco udělala(mysl.zahrála),jinak je jí Pc zapovězený.U dědy a babičky.Jak to řeší doma jde mimo nás.Věk je těch zmiň.8,ale ani 10 by toho moc nezměnilo.
Sloučení jako takový nevidím jako dobrej nápad.
 

DeletedUser

Guest
A jaké pak...? To by mě velmi zajímalo... :indián:
Děkuji za odpověď...


Joxo môžem ťa poprosiť aby si napísal aké ? Podľa mňa moc spôsobov nieje a myslím si že pokiaľ Inno nechce prichádzať o čoraz viac hráčov malo by s tým niečo robiť :klubun:

Ja osobne si myslím, že ich existuje pár a nemal by byť pre Inno problém vymyslieť ďalšie.

Existujú napríklad viaceré projekty, ktoré boli v hre zavedené. Bohužiaľ však väčšina z nich bola iba na nemeckých serveroch. Súčasťou týchto projektov boli napríklad aj rôzne špeciálne veci, ktoré sa v hre inak nedajú získať. (Nie sú to veci, ktoré by mali dáke veľké extra bonusy, ale sú fajn ako vzácne artefakty.) Zavedenie dákeho projektu na nejaký server by mohlo prilákať nových hráčov naň.

Rôzne súťaže sú taktiež jednou z možností. Či už duelový turnaj, turnaj v pokri, alebo dáka súťaž týkajúca sa bojov o pevnosti. Odmeny vo forme nuggetov, peňazí či rôznych posilnení postavy (ovos, perník, ...) sú myslím zaujímavým lákadlom.

Nápady by sa našli aj od hráčov a verím tomu, že niektoré z nich aj veľmi dobré. Len bohužiaľ sa bojím, že to Inno začne riešiť až vtedy, keď už im naozaj bude horieť za zadkom.

Ešte k nápadu spojenia svetov:
Pre Inno by to bolo nevýhodné, keďže niektorí hráči si platia prémium na viacerých svetoch. Síce ich možno veľa nie je, ale predsa sa takí hráči nájdu. Naviac si myslím, že vyvolaná miera nevôle by mala za následok ďalší pokles hráčov. A to už nehovoriac o tom, že postupný pokles hráčov by naďalej pretrvával, keďže prísun nových hráčov by nenastal, alebo iba minimálny.

Ale ako hovorím, je to iba môj názor. Možno sa mýlim, možno by to bolo všetko inak, ktovie. :) :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Děti si maj svobodně hrát pod stromy a učit se číst psát a počítat, ne čučet do počítače. Jestli chce někdo poukazovat na domělou nespravedlnost, argumentem že děcka nemají na nugety, tak to je extrém.

No nevím jak vám, ale mě celá tahle diskuze příjde absurdní, už jen ten návrh na sloučení světů a pak ty argumenty-no potěš pán bůh.
 

DeletedUser

Guest
Tohle Inno nezajímá protože když udělají nový svět tak další hrajou, kupují více nugget a tím více peněz. Hráč který hraje na 1. světě s nuggety a pak hraje na 2. světě a chce to urychlit tak taky hraje s nuggety tak mají 2x od jednoho hráče.
 

DeletedUser9371

Guest
vyjímečně musím souhlasit,vnučka má tak 20-30 minut,aby si na bedně něco udělala(mysl.zahrála),jinak je jí Pc zapovězený.U dědy a babičky.Jak to řeší doma jde mimo nás.Věk je těch zmiň.8,ale ani 10 by toho moc nezměnilo.
Sloučení jako takový nevidím jako dobrej nápad.
Pošlu k Vám moje děti. To se mi nedaří těch 20 - 30 minut. Super odpověď :good:

Jinak k tomu slučování světů, to je idea jak to tady už někdo psal. Je to o penězích otvírání nových a nových světů. To že ty první světy zanikají co do aktivity hráčů vidíme. Stačí se kouknout na sedmičce ( jinde nehraji ) co je tam dnes prázdných měst duchů a kolik ubylo hráčů třeba oproti roku 2009.
Mě osobně by se líbilo sloučit upadající světy co do počtu hráčů na jeden svět a jednu mapu. Nechat města a hráče tak jak jsou. To by byla mela.

img.php
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru