• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Současně nejlepší build na vojáka

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6123
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6123

Guest
kdyz si dobrej na duely je to nejlepsi vec na exp akorat na penize je to blby no

Na peníze jo, hlavně ted, když si peníze můžeš dávat do banky v jakémkoliv městě. Takže každej má v bance 10tisíce protože to je taky bez limitu. Ale ve vyšších levlech to asi dobrý je.
 

DeletedUser

Guest
nikdy jsem duelama nevydelaval a ze uz jich mam par zasebou
treba ted jsem na bete dal 289exp na jeden duel a bez ubrani zivotu
 

DeletedUser

Guest
Pespektivny build, ktory by som skusil hrat na novom serveri by bol sila + sila uderu + huzevnatost. Na chladne zbrane by bola zo mna masina a nieco by som si ulial do taktiky. S oblecenim na taktiku a bonusom pre vojaka by ma nezlozil v obrane klasicky strelec. Nie klasicky odolavac: reflexi a huzevnatost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8691

Guest
Já jsem taky říkal že si nemaj duelanti stěžovat. Tenhle build prostě není na duely, ale na pevnosti. Je dobrej a kdo nechce Hernardův meč, tak na tom není nějak v pořádku. Mě trvalo 1rok než jsem přišel na to jak ho získat. Nakonec my s tím stejně pomohl kámoš.

A ako sa tam dajú spraviť potom úlohy?
 

DeletedUser8691

Guest
S vojakom ako duelantom sa neoplatí používať ručné zbrane,lebo sa nedajú splniť quest Pomstiteľ,potom ani žiadne práce iba všetky na peniaze,skúsenosti iba zber agáve ktorý je dobrý len tak na 20-30 lvl.
Takže dobre je dávať do 80 lvl. charismu,strieľanie okolo 150,vystupovanie tak 120 a do taktiky body nemusia byť,stačia obranné veci,a zvyšné body len uhýbanie a presnosť.
 

DeletedUser6123

Guest
S vojakom ako duelantom sa neoplatí používať ručné zbrane,lebo sa nedajú splniť quest Pomstiteľ,potom ani žiadne práce iba všetky na peniaze,skúsenosti iba zber agáve ktorý je dobrý len tak na 20-30 lvl.
Takže dobre je dávať do 80 lvl. charismu,strieľanie okolo 150,vystupovanie tak 120 a do taktiky body nemusia byť,stačia obranné veci,a zvyšné body len uhýbanie a presnosť.

Já vím že tím nesplním questy, ale Hernardův Meč je bohužel chladný, představ si to. A questy jsou mi někde, je to n houby.
 

DeletedUser

Guest
cau, mam otazku, jake zbrane mam pouzivat,kdyz mam ve statech jen vest... chaldne?...
 

DeletedUser

Guest
Je tam napsané,že chladné.
Protože autor příspěvku si je stoprocentně jistý,že najde Cortésův meč.(Já ho hledám přes rok.A ještě ho nemám)
A to,že je toto strašný build,asi nikoho moc nezajímá.
Už vidím,jak ve chvíli,kdy on bude na 60lvl ho bude drtit duelovově zaměřený týpek na 40levlu(Samozřejmě myslím opravdu dobrého duelanta.)
To že bude mít hezké práce je na prd.
Lepší by bylo možná jet přes Mortelův návod přes pasti.
 

DeletedUser

Guest
jaj hadate se tu o nicem... proste chcete nejvic expit a dostavat se rychel na vyssi lvly?? davejte body do vystupovani a vest... na vyssim lvlu to zmenite..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru