• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Stavba budov ve městě

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
no...jsem začátečník, takže v těchle čachrech se nevyznám :-) jak tě stavitel okrade?
a já nevím, ale kdybych se starala jen o sebe, do banky nedávala nic, tak si připadám tak nějak divně.. chci prostě městu něco dát, pomoct s rozvojem atd :-)

Přesně tenhle pocit mám taky.
Kdybych nedal občas (ale já to dělám furt) peníze do pokladny tak se cítim divně. :-/
 

DeletedUser

Guest
na začátku to je problém, dnes nemám problém vydělat za 8 hodin 2000$ a výstavbu našeho jsem hlavně financoval já, stavitelé staví a já vydělávám penízky :wacko:
 

DeletedUser

Guest
na začátku to je problém, dnes nemám problém vydělat za 8 hodin 2000$ a výstavbu našeho jsem hlavně financoval já, stavitelé staví a já vydělávám penízky :wacko:

Přesně!Já na sv.3 jsem taky dobrodruh a mám ve městě stavitelku a JEDNU NEAKTIVNÍ HRÁČKU a já taky právě vydělávám a ona ta stavitelka staví!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Prsím vysvětli ten převod peněz.
To se domluvíte, že ty budeš mít přesně ve 4 odpoledne prázdný ruce a stavitel tě zdueluju, a ty u sebe budeš mít naschvál peníze v hotovosti?
Prosím pošli PM, nebo písni do profilu.
díky
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru