• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Stavba budov ve městě

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
no...jsem začátečník, takže v těchle čachrech se nevyznám :-) jak tě stavitel okrade?
a já nevím, ale kdybych se starala jen o sebe, do banky nedávala nic, tak si připadám tak nějak divně.. chci prostě městu něco dát, pomoct s rozvojem atd :-)

Přesně tenhle pocit mám taky.
Kdybych nedal občas (ale já to dělám furt) peníze do pokladny tak se cítim divně. :-/
 

DeletedUser

Guest
na začátku to je problém, dnes nemám problém vydělat za 8 hodin 2000$ a výstavbu našeho jsem hlavně financoval já, stavitelé staví a já vydělávám penízky :wacko:
 

DeletedUser

Guest
na začátku to je problém, dnes nemám problém vydělat za 8 hodin 2000$ a výstavbu našeho jsem hlavně financoval já, stavitelé staví a já vydělávám penízky :wacko:

Přesně!Já na sv.3 jsem taky dobrodruh a mám ve městě stavitelku a JEDNU NEAKTIVNÍ HRÁČKU a já taky právě vydělávám a ona ta stavitelka staví!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Prsím vysvětli ten převod peněz.
To se domluvíte, že ty budeš mít přesně ve 4 odpoledne prázdný ruce a stavitel tě zdueluju, a ty u sebe budeš mít naschvál peníze v hotovosti?
Prosím pošli PM, nebo písni do profilu.
díky
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru