• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Svět bez duelů

Měli byste o podobný svět zájem?


  • Celkový počet hlasujících
    16
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser18112

Guest
Zdravím Chtěl bych se zeptat komunity The-west jestli by jste chtěli nový svět který by byl bez duelů.Nebo z duelama jen po souhlasu obou účastníků.
Pokud by se zde našel někdo takový který by můj nápad podporoval tak se mi ozvěte.
Myslím si že by to mohla být dobrá změna a že by si mohli zahrát i nováčci kteří duely ztrácí chuť do hry .
 

DeletedUser9371

Guest
Tak nevím, ale na svět, kde by nebyly duely bych nešel. Je to základ i princip této hry. Hry o divokém západě a soubojích. :)
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak. Ač sám duelům moc neholduju, tak si bez nich prostě hru nedokážu představit :-)
 

DeletedUser10723

Guest
podle mě nesmysl .... je to the west , ne šachy ... duely ke hře patří :) a měli by zustat za mě nesmyslný návrh ....
 

DeletedUser

Guest
Nesmysl to není, ale většina hráčů to obejde tím, že do města prostě nevstoupí a tím pádem nejsou duelovatelní. Ve chvíli kdy by zavedli duelování hráčů bez měst, tak by zapřičinili odliv těch hráčů, kteří duelovat nechcou. Takže věřím tomu, že se toho brzy dočkáme :D
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že je ve hře celá řada hráčů, kteří nikoho neduelují a přesto jim hra nepřipadá nudná. Prostě obchodují s ostaními hráči, duelují NPC, plní úkoly a porovnávají svůj postup ve hře s ostatními, komunikují na měststkém nebo aliančním fóru a pokud mají dost HP tak chodí i na bitvy.
Ano, já si svět bez duelů dokážu docela dobře představit.
 
Klidně bych takovým hráčům dovolil co chějí, nechceš duelovat - nemusíš. A taky bych jim znepřístupnil slot pro duelové zbraně, nebudou ho potřebovat. Tím pádem by i pozbyli ucelení veškerých setů. Zkrátka něco za něco...
 

DeletedUser10723

Guest
McB nápad,návrh se mi líbí a souhlasil bych si tim :) něco za něco :)
 

DeletedUser16969

Guest
podle mě nesmysl .... je to the west , ne šachy ... duely ke hře patří :) a měli by zustat za mě nesmyslný návrh ....

neeee :51: i v šachách se vyhazují figurky - tohle by bylo jako hrát šachy bez vyhazování figurek :5: nebo jako jít hrát need for speed a chtít tam aby všichni dodržovali padesátku :34:
NE
 
Zajímavější by podle mého bylo, kdyby byl otevřen svět, kde nelze před duelem ochránit uspáním na práci.
 

DeletedUser9371

Guest
Duely mám rád. Zlaté doby, kdy jsem jako dobrodruh dueloval, hned hotel a zase duel. Když jsem byl online, byl to mazec. Pak zavedli ochranu, proti takovým neřádům, jako jsem byl já. Takže ono se to časem řeší. Ale bez duelů ? Nebo výhody, že bych na někoho nemohl ? To by mě nebavilo.
Každý má možnost se "překopat" na duely, bitvy, úkoly dle libosti. Hold to stojí USD a do toho se moc hráčům opakovaně investovat nechce.
Proto jsem "dolarová" lůza ve hře.
:D
 

DeletedUser

Guest
Hellymax : docela by me zajimalo na jakem svete hrajes. To te tam tak moc dueluji, ze jsi prisel s timto "originalnim" napadem ?
 

DeletedUser7239

Guest
Já ne. Duely proti hráčům považují za nutné zlo. V jiných hrách, kde jsou arény mi ani tak moc nevadí. Tady mi berou duely i energii, kterou radši vyplýtvám na práci. :D Úkolová řada Pinkertonovi agenti vítězství v duelu nad hráčem vyžaduje. Takže to by v tom světě nešlo splnit. :( Já se spíš zaměřuji na plnění úkolu. Až nebudu mít do čeho píchnout a získám slušné zbraně (např. zlatou sadu) vrhnu se i na bitvy o pevnosti (to počítám tak ve 2 třetinách hry, tj. od 100. levelu). lol Zatím jsem stále ve fázi, kde je spusta úkolů (a to když nepočítám denní úkoly) a málo času (protože upřednosťnuji denní úkoly). Prostě na to nemám čas. Já bych takový svět vítal, ale to už by asi byla jiná hra, kde by se jen pracovalo a neduelovalo. :O
 

DeletedUser9371

Guest
Tohle je hra o divokém západě. Tam byli kovbojové a stříleli, kradli, loupili ......
Pak je třeba hra Megapolis, tam ti nikdo kulkami prášit kožich nebude.
lol
 
Pokud chci hrát bez duelů, tak nedueluji, časem duelanti vyletí s duelovkou někam úplně jinak a člověk pak má (téměř) úplný klid.
Jenže každý by chtěl být nelítostný bandita, který sem tam někoho přepadne, pošle do mdlob a obere o pěknou sumičku zlaťáků - takže sem tam nějaký duel zkusí a pak je v kelu ... a přitom stačí stačí tak málo.
 

DeletedUser9371

Guest
Pokud chci hrát bez duelů, tak nedueluji, časem duelanti vyletí s duelovkou někam úplně jinak a člověk pak má (téměř) úplný klid.

Přesně tak. Letitá taktika. Když si vzpomenu na hráče jako byli třeba na sedmičce Bazuk, Hroch a další ? Lezl jsem po mapě kanály. Pár měsíců trpění a pak byl klid. :)
 

DeletedUser7239

Guest
Tohle je hra o divokém západě. Tam byli kovbojové a stříleli, kradli, loupili ......
Pak je třeba hra Megapolis, tam ti nikdo kulkami prášit kožich nebude.
lol

Jistě. Ale i na Divokém západě byli slušní lidé, kteří měli zbraň jen pro svoji obranu.:) No je to jen hra tak ať si každý hraje jak chce. Já stejně co nejrychleji nakupuji, aby mně bandité nepřipravili o moc peněz. lol
 

DeletedUser16057

Guest
Jedna rada, jak se vyhnout duelování. Nebýt ve městě. Případně čekat, až toho dotyčného nebo je přestane buď bavit nebo si zvýší duelovku tak, že na tebe už moct jít nebudou(pokud sám nezačneš duelovat a nenaroste ti duelovka). Osobně jsem pro, aby duely byly na westu. Už proto, že to k tomu prostě patří a to nijak nevymluvíš, tak i z toho důvodu, že tě to expí při štěstí i někdy víc než práce či úkoly. Jenže u toho pak závisí na úrovni hráče-jen u expů.
Případně platí u aktivních měst o více obyvatel, že když tebe někdo napadá duelem opakovaně, tak někoho z města požádáš, aby se na něj podíval i několikrát, aby si dával majzla na tvoje město.
 
tak jsem čekal jestli někdo zmíní ještě jednu možnost jak se duelům vyhnout: a tou je udržovat si neustále 48h v mdlobách. stačí každý večer, když jsem bez energie, zaběhnout na práci která mě spolehlivě uspí (např. Skoncovat s bandou), zadám tuto práci 2x - 3x po 15s a jsem spolehlivě v hotelu a 2 dny mám zas klid.
 
Nahoru