• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Svět bez duelů

Měli byste o podobný svět zájem?


  • Celkový počet hlasujících
    16
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser9371

Guest
Když jsi v šerifovi jako odměna, tak ani "zdrhání" z města nepomůže. :D
Jak píše bobr, práce s málo PB a je klid od duelů na 48 hodin taky.
 

DeletedUser8071

Guest
je zajímavé sledovat, že nastavení duelu na jednom světě se promítne na všech vašich světech, kde máte postavu :) Trošku divné když máte dělníka a duelanta a každá postava potřebuje svoje duelové nastavení :)
 

DeletedUser13789

Guest
je zajímavé sledovat, že nastavení duelu na jednom světě se promítne na všech vašich světech, kde máte postavu :) Trošku divné když máte dělníka a duelanta a každá postava potřebuje svoje duelové nastavení :)

O čem to mluvíš? Jestli jsem pochopil Tvůj příspěvek, tak nastavení střelby a uhýbání je stejné na všech světech kde máš postavu. To ale není pravda. Takovou díru by si snad ani němci nedovolili vyrobit. (I když... :62:)
 

DeletedUser8071

Guest
přísahám, včera se projevila změna ze světa 1 i na světě 7
 

DeletedUser13789

Guest
Mně se to teda nestalo. Nevím, jak ostatním. Pokud to někdo zaznamenal, ať napíše. Každopádně by se nejspíš jednalo o nějaký "bug".

Jinak... se zpožděním ještě dodám, že tenhle nápad, který se tu řeší, je opravdu blbost. Duely k tomu všemu patří. A když pominu to, že se řeší spuštění nového světa, což je naprosto nereálné, tak stejně ten úvodní příspěvek není barevný jako omalovánky a nemá dokonale rozpitvané klady a zápory. A to je samozřejmě nepřípustné! :41:
 

DeletedUser9371

Guest
Koukal jsem, pídil jsem se, nastavoval a přenastavoval, jen tak. Pro zábavu. Hraji tři světy a je to nesmysl. Sledoval jsem to na každém světě. Nic takového jsem nepostřehl ani s brýlemi a střízlivý. :)
 

DeletedUser13789

Guest
Ok, díky za potvrzení. Nevím, jak se to mohlo stát u Kontadora. Pokud by se to opakovalo, tak by určitě bylo dobré napsat na support.
 

DeletedUser8071

Guest
Nastal update 2.09 a přitom nebylo žádné oznámení, nastalo mnoho změn - spací set přidává jen jedno modlení, změnila se mapa (přibylo mnoho míst kde se dá založit město atd) tak možná při nahrávání se něco jednou podělalo

P.S. vše po tom výpadku
 

DeletedUser9371

Guest
Osobně se v duelech teď ztrácím po posledních updatech a nedaří se mi. Nemám čas se v tom rýpat, ale rád si ho udělám. :)
 

DeletedUser9990

Guest
Svět TW bez duelů? Ještě před časem bych si nad takovým návrhem poklepal na čelo,nyní po implementování nových sad, je mi to upřímně jedno.
Naštěstí už jsem úspěšně zaléčen,čili nebudu ani truchlit nad případným koncem této kdysi vyjímečné klikačky.
Ať jsou světy bez duelů,ať jsou třeba krátkodobé 14 denní světy a soutěže,kdo je ochoten za tu dobu narvat provozovatelům více €.
Je příjemné toto sledovat a říkat si,mě už se to netýká.
 

DeletedUser7239

Guest
Svět bez duelů není west.

Tak si představte, že všechny bandity šerif pochytal. lol
Mně duelování nebaví (nemám na to ani čas). Mně baví pracovat, získavat za to produkty, sem tam nějaká ta výbava s čím se lépe pracuje a tvoření těch posilujících předmětů. Strávím u toho celý den, protože úkolu a světů mám mnoho. :) A je toho opravdu ještě spousta co jsem nezískal a na co se bude těžko vydělávat. :(
Jinými slovy tvorba nových věcí. Vytvořit si třeba továrnu na colalokovou limonádu nebo třeba rozmístit po Západě Hvězdné brány. Vytvořit více map na jednom světě a mezi nimi cestovat. To už nebude sice The West, ale The West Universum Milénium (létající talíře už tam jsou). :D Duely s NPC by mohli zůstat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Divím se že tomuto "návrhu" dali modi anketu. V poslední době stačí dvacet hlasů a už se to posílá. S takovým "návrhem" z nás tvůrci budou mít akorát legraci a pochybnosti. Pak už ty dobré věci nikdo nebude brát vážně...
 

DeletedUser7239

Guest
Divím se že tomuto "návrhu" dali modi anketu. V poslední době stačí dvacet hlasů a už se to posílá. S takovým "návrhem" z nás tvůrci budou mít akorát legraci a pochybnosti. Pak už ty dobré věci nikdo nebude brát vážně...

Já se divím, že tě to vzrušuje. Když INNO si to stejně dělá po svém a návrhy hráčů ignoruje. Maximálně prý udělali na návrh hráče ten deštník do sady tanečnice, ale určitě s nimi ten hráč taky spolupracuje. Ve hře jsou velbloudi, sloni, pštrosi tak čekám až se objeví ještě klokani s rychlostí 300%. lol Hop, hop, hop... kdo neskáče není Čech. :P Však ho nemusíš hrát ten svět. Já to mám tak napůl i tam kde se dueluje (i když mně druzí dueluji já ne). Pro někoho hloupost, pro mně dobrý nápad. :good:
 
Mě nic nevzrušuje, ale irituje. Inno ať udělá ve hře co chce, zcela po právu. Nebudu spekulovat o tom co zavedli na popud hráčů, ani jestli s nimi dotyčný "spolupracuje", nejsem krátkozraký. Já nemusím hrát nějaký pseudo-svět. Vadí mi že vymýšlíme blbosti, pak nebude místo na pořádné věci.

Jestli se hráčům nechce vystavit duelu, tak ať jdou rýt záhony a nasazovat proti sobě krtky. Tady toto je hra s interakcí PvP...
 

DeletedUser7239

Guest
Jestli se hráčům nechce vystavit duelu, tak ať jdou rýt záhony a nasazovat proti sobě krtky. Tady toto je hra s interakcí PvP...

S tím počítám, že mně někdo ve hře bude duelovat, ale nikdo by neměl nutit druhé, aby se stali duelanty. Já to hraji jako dobrodruh. :) Ani jako duelant nemusím nikoho duelovat... je to čistě moje osobní věc. :střelec:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Tebe Gringo, či jiného hráče někdo nutí , aby jste se dali na duelanty ? :D
 
Nahoru