• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Talentmania / CZ SK má talent

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4517
  • Vytvořeno

Co je podle vás lepší?


  • Celkový počet hlasujících
    92

DeletedUser4517

Guest
Jistě jste si všimli,že na TV Nova a Prima(na SK to je JOJ a Markiza)zuří válka v podobě 2 soutěží na chlup stejných a já se ptám jaká Soutěž bude podle vás lepší.
Já teda říkám,že lepši bude Cz/SK Má talent ,protože to je originální soutěž a Talentmania je pouhopouha napodobenina.
 

DeletedUser

Guest
TV Nova si nestihla v čas zakoupit práva na CZ/SK má Talent proto jsi udělala vlastní soutež,já se budu koukat na CZ/SK má talent,je to originální soutež ale Talentmania bude mít určitě taky vysokou sledovanost.
 

DeletedUser

Guest
já ani nevim že je nějaká Talentmania
ale rozhodně budu koukat na CZ/SK Má Talent
 

DeletedUser4517

Guest
No co tedkom to zaclo poprve ty dve souteze tak musim rict ze CZ/SK Ma Talent je o 100% lepsi je to proste jako origininal a na te Nově mi to prijde jako levna napodobenina a vubec se mi to tam nelibi.
 
No co tedkom to zaclo poprve ty dve souteze tak musim rict ze CZ/SK Ma Talent je o 100% lepsi je to proste jako origininal a na te Nově mi to prijde jako levna napodobenina a vubec se mi to tam nelibi.

Nenech se mýlit, tady nějaký originál nemá žádné opodstatnění. Tam není nic 'originálního', důležité je provedení, to už zaleží na konkretních lidech u nás.
 

DeletedUser4517

Guest
Talentmania->Tedkom jak Matonoha Parodoval Sam sebe to se mi zda hodone ubohe tak balamutit lidi.a Porotci jsou sami amateri kdome Habery.
 

DeletedUser

Guest
CZ/SK má Talent je lepší... ale stejně jsem u toho nevydržela dohromady ani 15 minut... bohužel
 
Mě ty soutěže celkem nezajímají, nejsem příznivce ani odpůrce. Nezavrhuju to zase docela, podívám se jen na vyložené exoty, tak jako byla hvězdná pěchota, a zbytek (podstata věci) mi je lhostejná. Nemyslím si že by tam vybrali nějaké zdatné talenty, pokud se neprosadili někde jinde. Možná mi pár lidí řekne že jsem ignorant, ale ta chlupatá ženská z anglie co tam pěla ty operní arie, tak to je hnus plíživý.
 

DeletedUser

Guest
Já teda nevím.. skončil jsem u poslední superstar a už se na tyhle soutěže opravdu nehodlám dívat.. možná. až bude třeba 3. kolo od konce té soutěže.. ať opravdu uvidím jen ty nejlepší.. jinak mě to nezajímá..
 

DeletedUser

Guest
ja se o tohle vubec nezajimam vubc mne to nebavi tyhle souteze
 

DeletedUser

Guest
CZ/SK má Talent je lepší... ale stejně jsem u toho nevydržela dohromady ani 15 minut... bohužel

V čem je to lepší? Ty soutěže jsou na chlup stejné, liší se jen porota, moderátoři a učinkující.
Osobně koukám raději na talentmaniu, provedení got talent v české verzi se mi nelíbí. Ale i tak v tom jsou jen peníze a válka 4 televizních společností...
 

DeletedUser

Guest
Mě ty soutěže celkem nezajímají, nejsem příznivce ani odpůrce. Nezavrhuju to zase docela, podívám se jen na vyložené exoty, tak jako byla hvězdná pěchota, a zbytek (podstata věci) mi je lhostejná. Nemyslím si že by tam vybrali nějaké zdatné talenty, pokud se neprosadili někde jinde. Možná mi pár lidí řekne že jsem ignorant, ale ta chlupatá ženská z anglie co tam pěla ty operní arie, tak to je hnus plíživý.

Není hezké posuzovat člověka podle toho,jak vypadá.
Raději se nedívám na nic,jak na Superstary,tak na tyto všechny ostatní reality show,ve stylu Vyvolených,Big Brother...atd.
Jen výjimkou byl nějaká reality show na ČT,kterou moderoval Vašut.
Soutěžící byli na sotrově a v nějakých úkolech proti sobě bojovali....
 

DeletedUser7906

Guest
Clin eastwod: si normální?? že jsou porotci amatéři kromě Habery? ?? až dokážeš to co dokázali oni..tak přilez!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tyto soutěže nějak zvlášť nemusím... Ale hvězdná pěchota je zábavná:::)):: Koukal jsem víc na Talentmániu (hlavně kvůli zámku v Miloticích, kde jsem parkrát byl...) Marešův humor mi připadal trapnější, než obvykle, ale to se třeba spraví. ČS má talent jsem viděl jen kousky, soutěže mi připadají téměř stejné, novácká ale byla asi dražší (což neznamená, že bude i lepší...). No nevím pravidelně to sledovat určitě nebudu.

Talentmania->Tedkom jak Matonoha Parodoval Sam sebe to se mi zda hodone ubohe tak balamutit lidi.a Porotci jsou sami amateri kdome Habery.

Osobně si myslím, že z porotci nejsou "amatéři" třeba Banášová není "jen" moderátorka a bývalá modelka, ale hraje i velmi dobře na klavír... Troškovy filmy sice moc nemusím, ale vydělávají dost peněz a režíruje i opery do Národního divadla (Carmen podle kritiků prý dokonce i velmi dobře). Bílá je fakt dobrá zpěvačka, Kraus je prostě arogantní machr (:::))::) a jeho Uvolněte se prosím, mě hodně bavilo.
S Matanohou to bylo vcelku zábavné, ale je fakt, že parodovat sebe sama je trapas...

Mě ty soutěže celkem nezajímají, nejsem příznivce ani odpůrce. Nezavrhuju to zase docela, podívám se jen na vyložené exoty, tak jako byla hvězdná pěchota, a zbytek (podstata věci) mi je lhostejná. Nemyslím si že by tam vybrali nějaké zdatné talenty, pokud se neprosadili někde jinde. Možná mi pár lidí řekne že jsem ignorant, ale ta chlupatá ženská z anglie co tam pěla ty operní arie, tak to je hnus plíživý.

Víceméně s tebou sohlasím, hvězdná pěchota mě zajímala víc už u Superstar, vítěze předchozích talentových soutěží dohromady určitě nedám (teď vzpomenu si asi jen na Anetu).

Jestli jsi myslel píseň z muzikálu Bídníci, tak uřčitě nejde o operu...:zásek:, ta "chlupatá ženská" to zaspívala velmi obstojně... Tady si to můžeš porovnat:
Originál Elaine Page (http://www.youtube.com/watch?v=-Jo4FvpN3_g)
Susan Boyle (http://www.youtube.com/watch?v=RxPZh4AnWyk&feature=related)

PS: nevím proč mi stejné téma na Grepu lockly...:unknow:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4517

Guest
Clin eastwod: si normální?? že jsou porotci amatéři kromě Habery? ?? až dokážeš to co dokázali oni..tak přilez!!
Ty asi nejsi normální,Přoč bych mel za tebou lozit a laskave neosočuj se tu na me jo.Vim,že prozivas stadium zvane puberta a myslis ze ti patri svet.Chapu

Schvalne no Banasova delala co ->jenom porodce a tancovala na Slovensku aspon myslim
Troška->toci filmy v soutesi jako porodce nepotrebny
Habera->Zpevak zpiva dost dlouho jediny on tomu rozumi.
Tu jednu ani neznam

Jo a jeste Nova cpe Marese do kazde souteze.BigBrother,Superstar ,Miss a kdo vi kde se jeste obevi a me uz nebavi furt cumet na jednoho a toho sameho a jeho trapny humor.Natoz Prachar a Pyco Raush jsou mladi a pekne ozivujou tu soutez maj taky ,pro nas vsechny ,neznamy humor jeste.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ty asi nejsi normální,Přoč bych mel za tebou lozit a laskave neosočuj se tu na me jo.Vim,že prozivas stadium zvane puberta a myslis ze ti patri svet.Chapu

Ty mu vyčítaš že je v pubertě a sám neumíš správně napsat slovo. Nesledoval jsem ten pořad ale pochybuji že by tam byl nějaký 'porodce'!


Víceméně s tebou sohlasím, hvězdná pěchota mě zajímala víc už u Superstar, vítěze předchozích talentových soutěží dohromady určitě nedám (teď vzpomenu si asi jen na Anetu).

No já si taky jenom vzpomenu na Anetu, zbytek upadá do všední šedi. Taky jsem se pak díval už jen na první čtyři pořady, které byli vyřazovací, lépeřečeno vybrali skutečné soutěžící. V tom chumlu sedmitisíc aktérů se našlo dost všelijakých "zajímavých" pacientů, ti mě pobavili jak nikdo.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4517

Guest
OK to je fajne musite mi odpustit tu diktariku a jeste ty slova v Nareci proste tak to mam rad a nekdy budu psat nejake slova tak,Ale uz jenom k tematu tu budeme psat.

Tedkom co psali v Blesku sem cetl ze Habera v Talentmanii urazil nejakeho postizeneho chlapc,ktery predvadel Jacksona.Mu rekl ze jak si sahne 100x na pindika ze zacne chodit.

v CZ/SK ma talent zase byl taky Iluzionista ktery se tam rezal a Lucie Bila to nemohla videt.Rvala tam Pomoc a zakryvala si oci poznamkama.To jsem videl,ale propasl jsem konec,nevite jestli postoupil nebo ne?
 

DeletedUser

Guest
OK to je fajne musite mi odpustit tu diktariku a jeste ty slova v Nareci proste tak to mam rad a nekdy budu psat nejake slova tak,Ale uz jenom k tematu tu budeme psat.

Tedkom co psali v Blesku sem cetl ze Habera v Talentmanii urazil nejakeho postizeneho chlapc,ktery predvadel Jacksona.Mu rekl ze jak si sahne 100x na pindika ze zacne chodit.

v CZ/SK ma talent zase byl taky Iluzionista ktery se tam rezal a Lucie Bila to nemohla videt.Rvala tam Pomoc a zakryvala si oci poznamkama.To jsem videl,ale propasl jsem konec,nevite jestli postoupil nebo ne?

Blesku nemůžeš věřit. Jsou to samé kecy a pomluvy. Jinak ten Iluzionista nepostoupil protože se Lucie Bílá zachovala jako "ženská" ne jako porotkyně a potom říkala že toho lituje.
 
Nahoru