• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Talentmania / CZ SK má talent

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4517
  • Vytvořeno

Co je podle vás lepší?


  • Celkový počet hlasujících
    92

DeletedUser

Guest
Na chlup stejných? Ne-e, Talent například neměl už od začátku přímý přenos a vůbec se Talent nebude moct podobat Manii, jinak by si výrobce formátu a nápadu pro Talent mohl na Manii stěžovat...
 

DeletedUser

Guest
Na chlup stejných? Ne-e, Talent například neměl už od začátku přímý přenos a vůbec se Talent nebude moct podobat Manii, jinak by si výrobce formátu a nápadu pro Talent mohl na Manii stěžovat...

Asi si majitel licence pro ČR stěžovat nebude, protože je majitelem i Superstar a Nova koupí další řadu a Nova je pro něho daleko významnějším partnerem než Prima, proto se nebude nic dít, je to všechno o velkých penězích.
 

DeletedUser

Guest
ale je to stejne divny dve podobne souteze a zacinaji ve stejny den
 

DeletedUser

Guest
Two Voices se objevily (a postoupily) v TalentManii a stálo to za to... netušil jsem, že je možné Šavlový tance od Chacaturjana otextovat a navíc tak zdařile.

http://www.youtube.com/watch?v=JXUglIaYQEA
(video není není z TM, ale z Uvolněte se prosím, v TM zpívaly ale stejnou písničku)
 

DeletedUser

Guest
To já sleduju talentmanii z toho důvodu že tam je lepší porota a na tý hódně záleží sledovat bílou v porotě to je prostě hnus... A vůbec mi nejde o to kdo se po kom opičí a podobně
 

DeletedUser

Guest
Clin eastwod: si normální?? že jsou porotci amatéři kromě Habery? ?? až dokážeš to co dokázali oni..tak přilez!!

Nerozčiluj se.....
Třeba Zaňákovou někdo nemusí kvůli tomu,jak vypadá-potom ji hodnotí jako amatéra (ale zacházet s hlasem celkem umí,až na ten chraplák)

Ale takovej Kraus....
Dyť v tom má Clin Eastwod pravdu.Je to amatér,nic nedokázal a je účastníkem poroty jen kvůli svému vtíravému úlysnému humoru...Chápeš?On nic nedokázal,o hudbě nemá ani ponětí,ale je tam,protože se Kraus jmenuje...
 

DeletedUser4517

Guest
Nerozčiluj se.....
Třeba Zaňákovou někdo nemusí kvůli tomu,jak vypadá-potom ji hodnotí jako amatéra (ale zacházet s hlasem celkem umí,až na ten chraplák)

Ale takovej Kraus....
Dyť v tom má Clin Eastwod pravdu.Je to amatér,nic nedokázal a je účastníkem poroty jen kvůli svému vtíravému úlysnému humoru...Chápeš?On nic nedokázal,o hudbě nemá ani ponětí,ale je tam,protože se Kraus jmenuje...

Myslel jsem to obracene,že v talentmanii jsou amateri.Dyt tam je troska=Reziser ten jaksik nerozumi zadne kategorii co tam je,Banasova=Je to jenom moderatorka,Habera=Zpevak,ten se mi zda nejlepsi z cele poroty
 

DeletedUser

Guest
Tak Trošku bych nepodceňoval.
Btw. já myslel,že Habera je na Primě...

Jinak ta Banášová atd... jsou opravdu amatéři,kteří nic nedokázali.
Velký nos prý značí velkého ducha.S tímhle bych však s Cyranem nesouhlasil co se Banášové týče...
 
Nahoru