• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Tanky

DeletedUser11232

Guest
Mě to osobně dost baví....někdy dám i 20-30 bitev za den...pokud mi všecko pujde, za pár dní mám M6 HT...ale koukám, že IS je skoro neporazitelný, tak jedu už i rusy
 

DeletedUser7117

Guest
no to seš frajer 20-30 bitev za den....holt je vidět že tě tanky vzaly.....a neboj časem budeš ničit IS,Mause,Tigry....jak na běžícím páse....zkrátka jak to dostaneš do ruky,na mapách si najdeš své oblíbené místečka a enemáky budeš vypínat jak ta největší uberkiller machina...jen ta TUPOSt,Stupidita tvých companeros dost zamrzí...když zjistíš že ani6.killů ,5.poškozených,4vyskautovaní nezaručí výhru....
no a IS neporazitelná -cha cha cha.....:D
IS je zkrátka slušný 7.tier -vlastně všechny 7.tiery jsou celkem vyrovnané....
 

DeletedUser7117

Guest
WG už ode mě nedostane ani kačku. Nebudu platit za něco, kde abych si dobře zahrál musím jezdit do 5 třídykašlu na Vyžšší tiery,kašlu na IS3,IS4,kašlu na IS8,...zajezdím si už jen s Tetrarchem či Pz4. A proč?
Pár důvodů mám...
1. jeden z nejhorších bugů WOTu, hit bez dmg a podobné časté vychytávky, málé třídy tolik neovlivní. Protože rychle střílí ...ale s IS,IS3,IS4je to likvidační problém Ikdyž jedna dnešní hra s Tetrarchem byla taky"úsměvná". Objel jsem T18 a naraval jsem 9střel bez dmg do její *****e....až na další tři šla...a furt to hlásilo Tvrdě jsme je zasáhly nebo to prostě jen cinklo a nic jako ,že dostala zásah.....
2. Artyhumus. V malých třídách třídách arty jest také, ale malé stroje rychleji zdrhnou...a navíc nehrozí likvidační spleš.nedej bože když mi to dá s IS3 arty párty -zrovna dnes jsem měl 2.takové hry-5.arty od 5-7 tieru na každé straně na Malinovce.....:D
3. Spoting....dneska mi projel okolo IS3-enemy Tiger, T110 a VK 3601H...cca 100 metrů..já byl k nim čelně a měl bino,posádku mám na 100% navíc velitel má 100%perk orlí zrak...Tiger se pak na chvilku ukázal a pak v jízdě zmizel . Další hru jsm pak objevil KV cca 20 metrů ode mě a opět jsem měl bino a byl čelně...ano hádáte správně- čarovná alej na Prochorovce...
4. MM balance..je libo hru kde mají enemy 3x9tier navíc? Není problém hrajte WOT.
5. Jste zvyklí na nějaký stroj s kterým už to umíte tak, že by jste zaparkovali do garáže po slepu a mouchu trefité za letu? nebojte...jeden dva patche a máte vlastně nový stroj...alespoň nehrozí stereotyp ne WG?
6.čím dál větší STUPIDITA spoluhráčů,Lemmings Train ,Teamkilleři ....
7.slepé naboje
8.čím dál víc strojů kterým zůstane 1-10%....

Chyb je ve WOTu hrozně moc. ...Já chci hru bez mizejících duchů...bez padajících atomovek...bez hitů, kdy mi český dabing zahlásí, že jsem PZ38Na svou střelou z IS3 asi utrhnul hlavu, ale má pořád stejně hp,už žádné UFO tanky....atd atd.....................................................................
Ano je to free hra. Na free hru je to kvalitní hra. A tak jí už budu brát. Ale ty ocenění co obdržela ani zdaleka neukazují její neuvěřitelnou až sebevražednou komerčnost, kdy Eura mají silně navrch vs hráč.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
koukám tankistu přibejvá :)Wile ono IS je dobrej tank jako každej jde o zvyk počkej až budeš nešťastnej z toho že pořád hoříš :)osobně si stejně myslím že tiry do 5 jsou nejlepší KV když se dostane do dobrý bitvy vystřílí všechno u vyšších tieru je likvidace více tanku hodně nízká hodně zkouším tanky i jiných hráču jde o pobavení a jako hra je prostě užasná už jen tím, že je to šechno přizpůsobené realitě a žádnej kosmickej ,galaktickej nesmysl
Po netu je spousta možností jak si nahrát jine hlášky občas je střídám a je to sranda když mi povídá :ja to řeknu mamince ,vykašli se na moje pásy ,atd včetně směšných vulgarismů:) tak tankisti nabít a jedem:)
 

DeletedUser7117

Guest
jo jo Jesterův dabing jsem jeden čas používal též-nějaké hlášky tam jsou prostě super-Myslel jsem ,že jsi lepší Betmene...Papírovej tančík....ale Marvino s tou vyvážeností a přizpůsobení se realitě jsi ABSOLUTNě mimo-ty zkrátka hraješ už dlouho a nějaké chyby ,bugy....už prostě nevnímáš.....Tak Nabít a jedem.....
i vyžší tieri už jsem vzal trošku namilost-tyto vyžší tiery se prostě více vyplatí hrát po21.hodině....to jaky hrají uplně jiní hráči....včera jsem to prubl-a hned 1.bitva Bolterovka-Náhoda -já myslím ,že ne hned další bitvy byli též O.K.....:hoj:
 

DeletedUser

Guest
WoTko je dost dobrá hra, jen se mi na tý mojí starý mašině někdy dost seká.
 

DeletedUser

Guest
jo jo Jesterův dabing jsem jeden čas používal též-nějaké hlášky tam jsou prostě super-Myslel jsem ,že jsi lepší Betmene...Papírovej tančík....ale Marvino s tou vyvážeností a přizpůsobení se realitě jsi ABSOLUTNě mimo-ty zkrátka hraješ už dlouho a nějaké chyby ,bugy....už prostě nevnímáš.....Tak Nabít a jedem.....
i vyžší tieri už jsem vzal trošku namilost-tyto vyžší tiery se prostě více vyplatí hrát po21.hodině....to jaky hrají uplně jiní hráči....včera jsem to prubl-a hned 1.bitva Bolterovka-Náhoda -já myslím ,že ne hned další bitvy byli též O.K.....:hoj:
No mastim je od začátku a ber to tak v práci mam noťas a horší net tak je to jak takš horši doma když za to sedneš to je jiná supr grafika včetně připojeni nemá chybu samozřejmě chyby a spoustu jiných věci si nevšímám a co se tyče toho reálu mam na mysli real tanku jak byli vyzbrojeni,kolik snesou atd jinak jsem počitačový antitalent takže většinou vubec nevím o čem si tady píšete co se tyše těch chyb atd:) nejlepší je tier 2 dneska jsem se k němu vrátil hrajou tam ti slabší a začatečníci a neni problem za bitvu sundat 4-5 tanku to z vyšším tierem snad nemám ještě:(

http://www.pixhost.org/show/3626/12128412_t49.jpg kukni :):zásek:
 
Dneska jsme hráli s Benitem, tady vám postnu screen. Obecně se nám dařilo, a tohle byla celkem dobrá bitva, akorát náš spoluhráč ke konci napral Benita. Srazil tím míru zabírání, takže jsme remízovali, i když už jsme měli vítězství v kapse.

[SPOIL]
33fcl83.jpg
[/SPOIL]


Koupím si nějaký ten malý tank co je v Giftshopu, zkusím to s ním, když tady říkáte že to je sranda. Akorát nemám rád hopsání z těžkých tanku na ty lehké během jednoho "posezení" u WoT.

Taky mně iritují ty zásahy bez poškození a maskování strojů, které se kryjí i když by to tak nemělo být.
 

DeletedUser

Guest
No mastim je od začátku a ber to tak v práci mam noťas a horší net tak je to jak takš horši doma když za to sedneš to je jiná supr grafika včetně připojeni nemá chybu samozřejmě chyby a spoustu jiných věci si nevšímám a co se tyče toho reálu mam na mysli real tanku jak byli vyzbrojeni,kolik snesou atd jinak jsem počitačový antitalent takže většinou vubec nevím o čem si tady píšete co se tyše těch chyb atd:) nejlepší je tier 2 dneska jsem se k němu vrátil hrajou tam ti slabší a začatečníci a neni problem za bitvu sundat 4-5 tanku to z vyšším tierem snad nemám ještě:(

taky mě to nejvíc baví za tier 2, s pz35 mám posádku na 100%, 80% bitev mám jen tiery1-2, většina to ještě neumí a tak za bitvu sundám klidně 7, když se daří. to s vk3001p jsem rád, když sejmu jednoho(navíc mě to s pz35 hází hlavně do himmelsdorfu a kampánie, což jsou moje nejoblíbenější mapy:-))
 

DeletedUser

Guest
Hral som to na noťasi všetko išlo v pohode, ale noťas sa mi pokazil. Tak som to začal hrať na PC a strašne sa mi to seká. Neviete prečo ?
 
Dneska se mi daří

Vítězství!
Bitva: Malinovka 7. května 2012 14:44:01
Vozidlo: PzKpfw VI Tiger (P)
Získáno zkušeností: 5*775 (x5 za první vítěznou bitvu dne)
Získáno kreditů: 31*698
Vítězství!

Bitva: Kampánie 7. května 2012 14:20:49
Vozidlo: PzKpfw VI Tiger
Získáno zkušeností: 7*260 (x5 za první vítěznou bitvu dne)
Získáno kreditů: 36*823

Vítězství!
Bitva: Doly 7. května 2012 20:49:53
Vozidlo: PzKpfw V Panther
Získáno zkušeností: 1*993
Získáno kreditů: 54*622
Úspěchy v bitvě: Vzorný tankista: Hrdina
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
dneska jsem si dal leoparda na elitu a je to docela zábava, nejlepší pocit je, když sundám dělostřelce a docela to vydělává:-)
 

DeletedUser

Guest
Hral som to na noťasi všetko išlo v pohode, ale noťas sa mi pokazil. Tak som to začal hrať na PC a strašne sa mi to seká. Neviete prečo ?
aoj pokud se ti seká sleduj ping a grafiku v bitvě v levo nahoře starší počitače a některe nooteboky nestíhají hlavně graficky osobně doporučuji si stáhnout game booster dobrá věcička zvýší to hratelnost a sníží zatížení počítače o 40% to jde pokud jedeš na internet typu O2,UFON FODAFON JAKO slot mala krabička z USB (3G internet)vstupem není to na to stavěne a ping je okolo 150 a více to je špatný a taky podle připojených učástníku ma to veliky vliv na hru jinak at se daři at vidí jak tankisti z The West paří:)
 

DeletedUser

Guest
Internet mám od ANTIK-u. Tak by s tým nemal byť problém. Všetko mi ide normálne. Ale možno mám PC slabý.

[SPOIL]

dual-core (3,20ghz)
4gb ram
1gb grafika (nVidia)
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
trochu jsem provětral pz35t:-)

[SPOIL]
2547b1e28e7c38522c5c7b287e77e84da1c612c0.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
"Furt" tady čtu o tancích. Tak jsem se tam kdysi přihlásil, ale notes mi to nepobral. Trhalo se mi to. Je to super hra. Hrají to moje děti a 2 hráči z Krhounkova. :):)
 
Hrej to na PC, tam ti to pojede lépe. Noťáky nejsou na takové hry dělané, navíc je to i provozovatelem řečeno že se to špatně snáší. Potřeboval by si dost našlapaný noťas aby ti to jelo bez problémů (a dobré připojení).
 

DeletedUser9371

Guest
Já tam do hry už nevidím, odinstaloval jsem ji. Byl jsem tam jako Krosna. Chtěl jsem hrát samozřejmě za "Rusáky". lol
Líbila se mi grafika T 34 u dětí. Hru jsem odinstaloval. Děti nejsou doma. Koukni tam, jestli je tam ještě můj nick. Zítra to zkusím z práce rozchodit. Vím že jsem ani nezačal hrát, jak se to trhalo. Přitáhnu dělo PC z kanclu a to bylo aby nebylo. Je to pěkná hra, přesně takové hry, když není nálada na divoký západ můžu. Nehledě do mě hučí Krhounci, ať to zkusím hrát. Ti mě znají dobře. Když něco začnu, nevzdám to, jako jiní. :)
 
Ty´s odjezdil jedinou bitvu, no a vyhrál jsi jak vidím.

No jestli chceš hrát za rusáky, tak hlevně nepěstuj lehkou/střední větev. Takže na tu T-34 raději zapomeň, není to pro sváteční začátečníky moc dobrá volba. Projdi vývojem (přes T-26, T-46, T-28) na KV-1, to ti bude daleko lépe sedět.

Anebo počkej až bude v provozu WoPl, budu tam potřebovat dobrého wingmana...
 
Nahoru