• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

The West na Iphone

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny hráče hráčky adminy atd.
Mate nekdo iphone a chtely byste na nem mít aplikaci the west ja osobne iphone nemám ale na 70 % si ho koupím ale ptám se kdo by byl pro tuto aplikaci prosím adminy prosím nejak to zaridte moc bych to tam chtel mít Děkuji piste své názory:hoj:
 

DeletedUser

Guest
Ja síce nemám Iphone ale tiež by som chcel, aby existovala nejaký aplikácia alebo nejaká stránka pre mobili (typu m.youtube.com ...) :)
Na spolužiakovom Iphone mi išla stránka T-W, len nejaké obmedzenia sú tam :) ale dá sa tam zadať práca a spánok, iné som neskúšal :D
 

DeletedUser

Guest
Iphone je Iphone, ale já mam IPad (ta deska :) ) (vim, rozdíl, ale tak Apple :D) a tam mi west jde, jenom mi tam nejdou v salonu rozkliknout ty osoby :D jenom malý info... :)
 

DeletedUser11464

Guest
Psalo se o tom snad u dopisu pro INNO. Uvidíme, jak to dopadne! :)
 

Deleted User - 586785

Guest
The-West na iPhone funguje celkom dobre - Safari je Safari :) No mobilné ovládanie by potešilo...
Aj tak - pochybujem že Innogames disponuje programátormi pre iOS, stačila by kľudne nejaká online mobilná verzia...

Mňa to tiež už dávnejšie napadlo, dokonca som si k tomu aj dačo naštudoval:
prišiel som na to že sa netreba učiť programovať v iOS, ale stačí programovať cez PhoneGap (aplikácia na tvorenie natívnych iOS aplikácii cez HTML a JavaScript) čo by podľa mňa bolo aj dobré riešenie pre Inno, keby sa rozhodli robiť natívnu aplikáciu a nechceli by si platiť ešte navyše iOS programátorov :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Na iPhonu mi funguje téměř vše.
Nejde bojovat o pevnost, hrát poker a podobně.
 
Nahoru