• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

The West na Iphone

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny hráče hráčky adminy atd.
Mate nekdo iphone a chtely byste na nem mít aplikaci the west ja osobne iphone nemám ale na 70 % si ho koupím ale ptám se kdo by byl pro tuto aplikaci prosím adminy prosím nejak to zaridte moc bych to tam chtel mít Děkuji piste své názory:hoj:
 

DeletedUser

Guest
Ja síce nemám Iphone ale tiež by som chcel, aby existovala nejaký aplikácia alebo nejaká stránka pre mobili (typu m.youtube.com ...) :)
Na spolužiakovom Iphone mi išla stránka T-W, len nejaké obmedzenia sú tam :) ale dá sa tam zadať práca a spánok, iné som neskúšal :D
 

DeletedUser

Guest
Iphone je Iphone, ale já mam IPad (ta deska :) ) (vim, rozdíl, ale tak Apple :D) a tam mi west jde, jenom mi tam nejdou v salonu rozkliknout ty osoby :D jenom malý info... :)
 

DeletedUser11464

Guest
Psalo se o tom snad u dopisu pro INNO. Uvidíme, jak to dopadne! :)
 

Deleted User - 586785

Guest
The-West na iPhone funguje celkom dobre - Safari je Safari :) No mobilné ovládanie by potešilo...
Aj tak - pochybujem že Innogames disponuje programátormi pre iOS, stačila by kľudne nejaká online mobilná verzia...

Mňa to tiež už dávnejšie napadlo, dokonca som si k tomu aj dačo naštudoval:
prišiel som na to že sa netreba učiť programovať v iOS, ale stačí programovať cez PhoneGap (aplikácia na tvorenie natívnych iOS aplikácii cez HTML a JavaScript) čo by podľa mňa bolo aj dobré riešenie pre Inno, keby sa rozhodli robiť natívnu aplikáciu a nechceli by si platiť ešte navyše iOS programátorov :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Na iPhonu mi funguje téměř vše.
Nejde bojovat o pevnost, hrát poker a podobně.
 
Nahoru