• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Trh - Dražba

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4860

Guest
Žádám o radu,

Přihodil jsem v dražbě na tržišti --- odepsaly se mi peníze z účtu --- následně přihodil jiný hráč více :

report:

Jiný hráč přihodil víc
Někdo jiný překonal tvou nabídku ve výši --- $ na předmět ---. Aktuální nabídka činí --- $.
Na tvůj účet bylo připsáno --- $.

Ale nebylo mi připsáno nic !!!
 

DeletedUser4860

Guest
Tak už mám peníze zpátky --- jen přišly o 45 minut později než ten report !!!

Hlavně že došly, ale přece jen by mě zajímalo, jestli to zpoždění je běžná věc . . .
 

DeletedUser1318

Guest
Tak už mám peníze zpátky --- jen přišly o 45 minut později než ten report !!!

Hlavně že došly, ale přece jen by mě zajímalo, jestli to zpoždění je běžná věc . . .
Peníze za uskutečněné obchody a předměty zakoupené se přebírají ve městě, není to tak i u těchto peněz? Nestavil ses během té doby "doma"?
 

DeletedUser4860

Guest
Celou dobu jsem byl ve městě .

Peníze se mi potom vrátily na účet .
 

Deleted User - 31870

Guest
Na trhu probíhá obrovské množství akcí, nejspíše server nestíhal, proto došlo k tomu zpoždění.
 

DeletedUser

Guest
A muzu se zeptat proc me to neco vratilo do banky a neco do hotovosti?
 

DeletedUser

Guest
No to co jsi měl předtím v hotovosti jde do hotovosti aby sis takhle neuložil prachy jen zadáčo a bez práce
 

DeletedUser7836

Guest
Na týždeň to určite nebude.
Určite to ale nebude trvať 10 minút, keďže tu niesi jediný hráč.
Z trhom má problémy dosť hráčov.
 

DeletedUser

Guest
Děkuji vyřešeno a rychle.
Což mě dost překvapilo. Tak gratuluji k vylepšení pověsti.
 

DeletedUser1318

Guest
Mám dotaz, poplatek za prodej jde celý na účet města, nebo tak jako u hotelu jen zlomeček, nebo vůbec nic?
 

DeletedUser

Guest
ja si myslim,ze jde jenom pulka do mesta a pulka nenavratne zmizi ...
 

Deleted User - 31870

Guest
Když se podíváš do banky, tak tam nejsou napsané žádné příjmy za použití trhu. Schvalně jsem dala prodat předmět, zaplatila poplatek a nic se nezměnilo - posledním bodem je poplatek za uložení peněz. Takže peníze mizí v systému.
 

DeletedUser1318

Guest
Když se podíváš do banky, tak tam nejsou napsané žádné příjmy za použití trhu. Schvalně jsem dala prodat předmět, zaplatila poplatek a nic se nezměnilo - posledním bodem je poplatek za uložení peněz. Takže peníze mizí v systému.
Děkuji, neměl jsem to kde zkusit.
 

DeletedUser10454

Guest
Okamžitý nákup na trhu

PROSÍM O RADU. CHTĚLA JSEM SI KOUPIT ZA OKAMŽITOU CENU POLŠTÁŘ ZA 2000,-. PŘIHODILA JSEM 2000 A NIC... JAK TO, ŽE DRAŽBA POKRAČUJE DÁL, KDYŽ JSEM HO KOUPILA JAKO OKAMŽITÝ NÁKUP??? :lovec:
 

DeletedUser

Guest
Ty si ho dostala ,ibaže si ho musíš vyzdvihnúť na trhu ,kde bol predaný .
 

DeletedUser10454

Guest
A to mně ani neinformují? Já myslela, že mi přijde oznámení o koupi předmětu...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru