• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Trh - Dražba

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6397

Guest
To neni aukro nebo eBay aby ti chodilo oznámení o výhře.Seznam nakoupených věcí zjistíš když klikneš na trh a dražební nabídky.Pak dojdeš do města kde si ho koupila a vyzvedněš.
 

DeletedUser1318

Guest
A to mně ani neinformují? Já myslela, že mi přijde oznámení o koupi předmětu...
Oznámení chodí prodávajícímu, o ukončení dražby, respektive ukončení prodeje.
Asi je předpoklad, že když nakupuješ, děláš to aktivně sama, a to oznámení si taky najdeš sama.
V řádku příslušného nakupovaného předmětu se změní ikonka a popis, nejde přihazovat a píše to, že zboží je možno odebrat. A to buď osobně ve městě, kde bylo nabídnuto, nebo za mírný poplatek poštou.
 

DeletedUser10454

Guest
Děkuji všem. Já to tedy zkusím, jedu teď do města, kde by zboží mělo být... tak to jsem zvědavá, moc se těšíííím :indián:



MÁM HO! TO JE RADOSTI AKO NA VÁNOCE!!! DÍKY MOC... - NETREPALA SOM SA TAM ZBYTOČNE ;O)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
dal jsem předmět na trh "prodej komukoliv" a na trhu se objevil jako "jen z města"dá se to opavit,nebo stáhnout z trhu?
 

DeletedUser7836

Guest
Nedá.
Musíš len dúfať, že si ho nikto z mesta nekúpi a po skončení ponuky/dražby si ho môžeš späť vyzdvihnúť.
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud si zadal okamžitou cenu pro nákup, můžeš si předmět stáhnout z trhu tím, že si ho odkoupíš.. Pokud jsi zadal ale jen dražební minimální cenu, pak musíš počkat do konce dražby.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru