• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

TV Nova

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Máte rádi Novu? Většina lidí ano. Já ne! Jediný, co je na ní dobrý, jsou filmy. Takový filmy jako Dr.House, Monk...Ale to jenom koupili, na tom se nijak nepodepsali.

Většina toho, co vytvořila Nova jsou SR*ČKY. Třeba před lety řikali, že nějakej americkej veterán, kterej má pár set koní je nejsilnější auto v ČR. Kdo aspoň trochu rozumí autům ví, že je to absolutní blbost.
Asi před hodinou ve střepinách byla reportáž o "Globálnim oteplování." Udělali o tom dvě reportáže: V jedný mělo bejt, že to způsobili lidé a v druhý, že ne. Ve skutečnosti byli obě že ano.
Když chtěj udělat nějakej rozhovor o politice, pozvou toho nejvyššího politika(prezident, topolánek, paroubek...) ať už chtěj mluvit o čemkoliv a to je blbost, protože třeba prezident nemá nic společnýho s financema, diplomacií a takovejma věcma.
Prostě chtěj mít popularitu. Za tuhle větu mě asi budete chtít ukamenovat: Nova je pro blbce! Na ČT1 ve zprávách maj objektivní informace s nadhledem. Na Nově vpodstatě opakujou to, co někde slyšeli, dělaj hustý, že maj super studio(kde přes moderátory neni vidět obrazovka), maj tam samý živý vstupy-ZBYTEČNĚ-a ještě k tomu maj s každym druhym problémy...


Jestli taky nemáte rádi novu, tak to sem napište.(Udělal bych anketu, ale nemůžu)
 

DeletedUser

Guest
tak se na to nedívej a máš vystaráno

nezajímá mě masová produkce, a tak koukám jen na pár filmů a dokumentů na CT2 (tč. třeba vynikající "zlatá šedesátá")

zabývat se tím, co je "pro blbce", tak jak zde předvádíš, je v podstatě antagonismus
 

DeletedUser307

Guest
Myslím, že je to o divácích a ne o televizi. Zda se ti zpravodajství tam horší než jinde? Nedívěj se na něj. Zdá se ti publicistika tam horší než jinde? Nedívej se na ni.
Nikdo tě přece nenutí abys seděl u televize a díval se na to co se ti nelíbí. Určitě nechytáte doma jen Čt 1 a TV Nova. Pokud ano, tak doporučuji pořízení nějaké kabelové televize, případně satelitního přijímače.
Tam najdeš spoustu zpravodajských kanálů od CNN přes قناة الجزيرة الفضائية až po Čt24. Také sportovních kanálů je dost etc...
Nedávno jsem naladil Fishing & Hunting channel, kde je celý den jen rybaření a myslivost. Určitě se ti to bude líbít víc než ta ošklivá komerční televize NOVA.


PS: To kamenování možná čekej od přispěvatelů třeba v tomto vlákně:
http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=3833
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dr.House a Monk nejsou filmy, ale seriály.
Prezident musí mít a má přehled o všem.

Taky Novu zrovna moc nežeru, ostatně jako TV vůbec. Ale s tvými názory taky nemohu souhlasit... připadá mi to, jak když jsi ještě školák.
 

DeletedUser

Guest
No co se týče tv nova s tou problémy nemám (chodím do sedmé třídy a jediný seriál na který se dívám je hvězdná brána).Na čt 1 a jsou určitě lepší seriály a filmy tak třeba na čt 1 sleduju letečtí stíhači v boji a pak je hned talkshow se šípem (všechnopárty) a to charakterizuji jen úterní večer co se týče kritiky o nově nemám co zmínit (na tv noviny se nedívám a ostatní blbosti nesleduju)
 

DeletedUser307

Guest
Dydy já stim jen souhlasím.(S luigi.cz) Pořád jen reklamy ....Je tam pár dobrej seriálu a občas i filmy ale jinak nic moc.


Ty souhlasíš s Luigim a tím jak napsal, že TV NOVA je pro blbece? To se celkem divím, protože v tom linku co jsem uvedl chválíš produkci TV NOVA.
 

DeletedUser

Guest
Tak teď si ho dydy utřel :D.
Co se týče TV Nova, nemám s ní problém. Pravda někdy jsou tam ujetý reklamy, ale některé filmy a seriály jsou bezva, např. Kobra11, Hvězdná brána, Ordinace v růžové zahradě atd.
Televizní noviny mi také problémy nedělají, většinou se z nich dozvím to co potřebuji a nepotřebuju to příliš rozebírat jako to dělají v Událostech. Já s Novou problémy nemám a ten kdo tvrdí, že je to kanál pro tupce, tak by se měl hlavně zamyslet nad sebou. Každému se líbí něco jiného a to z nás taky dělá charakteristické osoby(nikdo není stejný).
 

DeletedUser

Guest
Nemusím ani Tv Nova, ani Comeback, ale spíš se dívám na Nova Sport...
 

DeletedUser

Guest
No tv nova se mi zdá celkem dobrý kanál, ale jak jste psali reklamy ty trvají snad 10 minut (reklamy jsou skoro delší než film, seriál :D) Dobré seriály to jo tak třeba ten Dr.House Ordinace v růžové.... :D sice Ulici tu sice zrovna nemusím, ale budiž.... Comeback :D to je favorit Zprávy no berme to z té lepší stránky jistě čt1 to má víc přehlednější,ale i tak..Sport třeba i tv prima se mi zdá už lepší hlavně sport aspon nedávají 150 reklam filmy tam jsou také dobré...Ale třeba jak je na nově ten Mr.GS ten bych zrušil proč: A) je to celkem dost trapné občas sranda, ale jinak nic moc... a za B) hlavně proto, že to všechno okopírovali od Krause který je 100x lepší...No ještě na nově pořád ty filmy dokolečka opakují Jediné plus je asi Comeback a Volejte novu jinak nic ;) Takže i když se vám to i mě moc nezdá pořád to je jeden z nejlepších kanálů v ČR. :D
 

DeletedUser

Guest
Sry, sice Kraus je 100x lepší (dle tvého), ale ten to zase taky celé okopčil z USA :( a ten se ani nenamáhal to trošku pozměnit. všechno tam je stejné (jsem totální magor takže si bohužel nepamatuji jak se onen originál jmenuje) siuleta města, čtení novin...
nechci tady nějak bránit ČT ani NOVU.
Myslím, že všechny TV mají nějaké silné stránky a i slabé :D já osobně si ke zprávám na TV Nova beru holinky a pláštěnku :(
Když to řeknu slovy klasika: Kromě reklamy na vložky jsou reklamy jediný pořad v TV kde neteče krev :D
 

DeletedUser

Guest
Další věc:
Nejvíc lidí sleduje televizi kolem 20:00. To taky začínaj takový ty "nejlepší" pořady, takže si lidi zapnou televizi a chtěj vidět ten pořad, ale Nově trvá ještě asi 10 min. než to začne. Těhlech 10 min. běžej reklamy a jsou naschvál takhle pozdě, aby se na ně museli dívat ty lidi, kteří chtěj sledovat ten pořad. Nova potom na těhlech reklamách strašně vydělává(protože maj sledovanost).

Ani jsem nečekal, že se to téma tak ujme...
 

DeletedUser

Guest
Další věc:
Nejvíc lidí sleduje televizi kolem 20:00. To taky začínaj takový ty "nejlepší" pořady, takže si lidi zapnou televizi a chtěj vidět ten pořad, ale Nově trvá ještě asi 10 min. než to začne. Těhlech 10 min. běžej reklamy a jsou naschvál takhle pozdě, aby se na ně museli dívat ty lidi, kteří chtěj sledovat ten pořad. Nova potom na těhlech reklamách strašně vydělává(protože maj sledovanost).

Ani jsem nečekal, že se to téma tak ujme...


S tím tedy souhlasím.Pokud napíšou např.: Ordinace v růžové zahradě ve 20:00 Tak by jí měli dávat v 20:00 a né,že začne mnohdy až po čtvrt na devět.Reklamy jsou zbytečné,ale
pokud sledujete nějaký film který trvá 2 hodiny tak si během reklamy můžete odskočit.
 

DeletedUser

Guest
S tím tedy souhlasím.Pokud napíšou např.: Ordinace v růžové zahradě ve 20:00 Tak by jí měli dávat v 20:00 a né,že začne mnohdy až po čtvrt na devět.Reklamy jsou zbytečné,ale
pokud sledujete nějaký film který trvá 2 hodiny tak si během reklamy můžete odskočit.

To jo mužeš si odskočit ale např. Ta Ordinace začne 20:10 a reklama je 20:20 za 10 minut je reklama.
 

DeletedUser

Guest
zkratka nove jde jenom o prachy vydelane na reklamach :D je ale pravda ze za ne potom pousti dobre filmy :)
 

DeletedUser

Guest
Mě spíš štvou reklamy u velkofilmu, např. Titanic. Trvá asi 3 hodiny a je tam asi 6 10 minutových reklam. Ale oni teď jsou ty reklamy kratší. Psali v Blesku, že dříve jste mohli během reklamy vyvenčit psa, teď sotva uvaříte kafe.
 

DeletedUser

Guest
Mě spíš štvou reklamy u velkofilmu, např. Titanic. Trvá asi 3 hodiny a je tam asi 6 10 minutových reklam. Ale oni teď jsou ty reklamy kratší. Psali v Blesku, že dříve jste mohli během reklamy vyvenčit psa, teď sotva uvaříte kafe.

Jo jo zkrátily se ale pořád tam jsou. Zlatá ČT 1 a 2.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru