• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

TV Nova

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
treba u comebacku neni zadna a trva 40 minut...u ordinace, ktera trva hodinu a neco jsou 3 :D
 

DeletedUser

Guest
No tak reklamy tam budou pořád, ale mohli by je ještě zkrátit.

Oni kdyby je i zkrítily tak já si myslím že by od aspon 10 % by měli větší sledovanost.

Jsou lidi kteří koukaj na Novu najednou reklama tak to přepnou a už to tam nechaj.(např. na ČT1)
 

Deleted User - 32331

Guest
No tv nova se mi zdá celkem dobrý kanál, ale jak jste psali reklamy ty trvají snad 10 minut (reklamy jsou skoro delší než film, seriál :D) Dobré seriály to jo tak třeba ten Dr.House Ordinace v růžové.... :D sice Ulici tu sice zrovna nemusím, ale budiž.... Comeback :D to je favorit Zprávy no berme to z té lepší stránky jistě čt1 to má víc přehlednější,ale i tak..Sport třeba i tv prima se mi zdá už lepší hlavně sport aspon nedávají 150 reklam filmy tam jsou také dobré...Ale třeba jak je na nově ten Mr.GS ten bych zrušil proč: A) je to celkem dost trapné občas sranda, ale jinak nic moc... a za B) hlavně proto, že to všechno okopírovali od Krause který je 100x lepší...No ještě na nově pořád ty filmy dokolečka opakují Jediné plus je asi Comeback a Volejte novu jinak nic ;) Takže i když se vám to i mě moc nezdá pořád to je jeden z nejlepších kanálů v ČR. :D

s tema reklamama to si kup satelit digi a nalad si AXN sice tam davaj hvezdnou branu atlantida ale kazdych 10 minut tam davaj 15 minutovou reklamu takze u toho vzdy rano posedim 4 hodiny :D to srovnavejte AXN s novou to na nově ty reklamy sou uplne mrte kratoucky si sotva stihnu dojit na malou to na AXN si klidne dojdu na velkou takze jako myslim ze nova je v poho

EDIT:
Mě příjde,že jsou delší než předtím.Nevím čím to je,ale opravdu mi to tak přijde

to vis pocet produktu vynalezu s především značek se stále zvyšuje tak se nediv pak necejtíš rozdíl k dobru ba naopak
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser307

Guest
Luigi - na to jak je podle tebe NOVA špatná, máš o ní spoustu informací. To nechápu, jak můžeš vědět, že jsou tehdy a tehdy takové a makové reklamy když se tak ošklivou a špatnou televizi nedíváš - nebo se na ni díváš?

Co se reklam týká - uvědomte si, že je to zdroj obživy, takže ikdyž tady naspamuje každý 20 postů o tom jak se vám to nelíbí, stejně s tím nic neuděláte. Soukromá televize potřebuje finanční zdroje a tím jsou právě reklamy - takže víc reklam, znamená víc dílů Tomsisova oblíbeného pořadu z produkce TV NOVA COMEBACK.

Nevím, v jaké jste věkové kategorii, ale myslím, že budete ještě na základce - zeptejte se rodičů jaké to bylo před rokem 1989 - jak byla jedna televize řízená Komunistickou stranou Československa a jak ve zprávách bylo jen to, co chtěla strana.

Jsem rád, že tu máme soukromé stanice, jejichž zpravodajství se snaží být nezávislé.

Tečka za reklamou - kdyby nebylo reklam, tak vaše maminka pere na valše, tatínek jezdí v trabošku a vy se o internetu, MP3 přehrávačích, mobilech, značkám jako Puma, HiS, Lonsdale nikdy nedostanete a bude chodit v pumpkách po starších sourozencích...
 

DeletedUser

Guest
souhlasím,že pro novu jsou reklamy zdrojem obživy, takže tam logicky budou delší reklamy než na ČT, což je televize státní, do které teče spousta peněz ze státní kasy, tudíž nepotřebují zdlouhavé reklamy
 

DeletedUser

Guest
A co TV Prima?
Má tam asi 2x míň reklam. Nedělá podrazy kvůli sledovanosti(20:00-20:10). Má dobrý pořady. I to zpravodajství se tam teď taky dostalo na dobrou úroveň.
Ještě to o těch blbcích: Pro mě je blbec(v tomhle smyslu) každej druhej člověk, tudíš se na Novu dívá spousta lidí, takže by tam nemuselo těch reklam bejt tolik.

Na Novu se dívám, ale s odporem :eww: Přecejenom maj tam dobrý pořady.

A ještě něco. Můj pohled trochu zkresluje to, že nemám rád, když si o sobě moc myslí(Jejich studio je docela technicky propracovaný, ale né na to, aby o něm mohli řikat, že je nejtohle a nejtámhleto...)

(ČT1 vydělává taky, ale poplatkem...)
 

DeletedUser307

Guest
Je hezké, že jsi vzpoměl TV Prima televizní znalče - nepříjde ti jako podraz to, že TV Prima dává zpravodajství 18:55 aby přetáhla diváky? Každý chce přece vidět zprávy celé....

Jednou se ti nova nelíbí, pak píšeš, že má přecejen dobré pořady....

A ty reklamní bloky někdy stopnu - celem mě to zajímá, jestli má NOVA nabo Prima delší.


(Čt vydělává poplatkem z mých peněz a asi i zvých rodičů - co když já se na ni nechci dívat, ale stejně ji musím platit? - přemýšlej než něco plácneš)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Spíš než podraz, tak sviňárna. Dělaj všechno tak, jak řikaj, ale maj to nastavený, aby se na ně lidi dívali. Ale co když prostě jenom chtěli udělat zprávy delší?

Řek bych, že na něčem se určitě nedohodnem.

(Ten poplatek můžeš brát třeba jako daň státu...Psal jsem o něm, protože dotování z ČR neni jedinej příjem)
 

DeletedUser

Guest
Ano TV Prima má zprávy v 18:55 a to některé vytočí např. mě, protože já se třeba koukám na ČT 24 kde dávají Zprávy Před 25 lety a ty končí v 19:00, takže začátek zpráv na primě prošvihnu. Na nově je to už v pohodě zprávy na primě zkončí v 19:25 a na Nově začíají 19:30. Navíc TV Nova má Odpolední televizní noviny a to se mi zdá že je to větší plus než Primácké zprávy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
mě se nova vcelku líbí pravda že jsou tam debilní reklami ale jinak je fajn.:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
ma rad novu,i primu,na ct 2 sem se koukal na simsnovi ale uz ne,nuda,futurama je lepsi
 

DeletedUser

Guest
Díval jste se dneska někdo na sportovní noviny(19:59-20:02)? Hned na začátku při těch ukázkách na reportáže bylo ticho(měl tam mluvit moderátor). A potom už mluvil o jednotlivejch reportážích...no mluvil..otevírala se mu pusa, ale nic nebylo slyšet. V samotný reportáži ž byl zvuk, ale po ní zase jenom otevírající se pusa. Potom už ho uplně vynechali a pouštěli samotný příspěvky. To je technika co? Můžete argumentovat, že to se může stát každýmu, ale Nově se to stává až moc často...
 

DeletedUser

Guest
Díval jste se dneska někdo na sportovní noviny(19:59-20:02)? Hned na začátku při těch ukázkách na reportáže bylo ticho(měl tam mluvit moderátor). A potom už mluvil o jednotlivejch reportážích...no mluvil..otevírala se mu pusa, ale nic nebylo slyšet. V samotný reportáži ž byl zvuk, ale po ní zase jenom otevírající se pusa. Potom už ho uplně vynechali a pouštěli samotný příspěvky. To je technika co? Můžete argumentovat, že to se může stát každýmu, ale Nově se to stává až moc často...

Á, tak to byla chyba u nich, já sem myslel, že budu muset koupit novu!
EDIT: ne novu ale novou
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ja Novu rad nemam, jen ty filmy a serialy co tam jsou jinak se dívám na Primu, Čt1, Čt2 Nova stojí za houby!!!:evil:
 

DeletedUser

Guest
Novu rád nemáš ale koukáš se tam na filmy a seriály? Hmm a na Primě, Čt1, Čt2 se koukáš na co? Nadáváte ale stejně koukáte. Já se vám fakt divím.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru