• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

TV Nova

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nemám rád školu, a přesto do ní chodim...Když v 19:55 zkončej přátelé(Prima), tak je chvilka čas, kdy se dívám na sport...
Každá televize má nějakou tvář, nějak se prezentuje a vysílá nějaký pořady. Když budou Dr.House dávat na NoeTv(křesťanská), tak se na něj budu dívat tam a ten seriál bude opřád stejnej. Ty seriály dělá nikdo jinej(většinou USA), takže na nich Nova nemá co zkazit. I ten váš COMEBACK neni zas tak její dítě. Nevim, jak to s tim je, ale řek bych, že Nova si to koupila, dělá zázemí, ale samotnej pořad točí někdo jinej...

EDIT: Ty největší televize nebejvaj nějak zaměřený-vysílaj o všem, takže na každý televizi dávaj něco pro mě, takže se na ně koukám.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Taky nechápu na co si tu každej hraje :) Stejně se všichni koukáte většinou jen na Novu, i když píšete, že sledujete ČT. Nesnažte se vypadat drsně :) Já se koukám na všechny stanice, bez rozdílu v tom, jestli je to komerční nebo jiná televize... Záleží na pořadech, a pokud ho chci opravdu vidět, reklamy mě od toho neodradí... ;) Naopak ČT mi třeba přijde v několika směrech horší než Nova a nemluvím jen o poplatcích...
 

DeletedUser

Guest
Taky nechápu na co si tu každej hraje :) Stejně se všichni koukáte většinou jen na Novu, i když píšete, že sledujete ČT. Nesnažte se vypadat drsně :) Já se koukám na všechny stanice, bez rozdílu v tom, jestli je to komerční nebo jiná televize... Záleží na pořadech, a pokud ho chci opravdu vidět, reklamy mě od toho neodradí... ;) Naopak ČT mi třeba přijde v několika směrech horší než Nova a nemluvím jen o poplatcích...

jo já se taky dívám na všecko ale na čt1 nikdy nedaj doktora house zato nova nedá nikdy simsonovi a na primě zas daj vraždy v mincoveru a jinačí televize je nedaj nebo co takovej dr.dulitl toho dávaj na nově takže záleží na pořadech nebo filmech:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Luigi.cz Jo, taky jsem si v první chvíli říkal, jestli nemám něco s ušima. :)

TV Nova prostě jede podle "západního" střihu, nenáročné pořady (seriály, estrády) pro upracovanou většinu populace, která přijde z Kolbenky a chce si odpočinout.
Osobně s touhle televizí problémy nemám, míval jsem je, když vysílali před lety MS v hokeji, to bylo něco neuvěřitelného. A zprávy, s těmi bych měl problém i dnes. Ale naučil jsem se je nesledovat, většinu událostí stejně člověk zachytí přes den na BBC nebo na jiných internetových stránkách. Na Novu koukám, pokud dávají nějaký zajímavý film, pokud tedy nezačíná o půl dvanácté v noci. Dělejte to také tak. :)
 

DeletedUser

Guest
tv nova je tak jediná normalní má přehledné zprávy atd. zatímco ct má zprávy takové že je těžké je pochopit
 

DeletedUser

Guest
Já osobně TV nova sleduji poměrně často. Vysílají poměrně nové filmy (myšleno tak, že hodně filmů vysílají veřejně v TV jako první) a také vysílají to, co se lidem líbí. A co záleží na tom, že DR House není jejich seriál? Jsou jediná TV v ČR která ho kdy vysílala a docela bych naopak ocenil, že mají peníze na takové seriály/filmy. Na ČT1 se mi nelíbí, že dávají dobré filmy v zcela nevhodný čas. Kupříkladu film, který byl v mém TV magazínu ohodnocen 3 hvězdičkami ze 3 vysílali až okolo 22:00.
 

DeletedUser632

Guest
Já osobně TV nova sleduji poměrně často. Vysílají poměrně nové filmy (myšleno tak, že hodně filmů vysílají veřejně v TV jako první) a také vysílají to, co se lidem líbí. A co záleží na tom, že DR House není jejich seriál? Jsou jediná TV v ČR která ho kdy vysílala a docela bych naopak ocenil, že mají peníze na takové seriály/filmy. Na ČT1 se mi nelíbí, že dávají dobré filmy v zcela nevhodný čas. Kupříkladu film, který byl v mém TV magazínu ohodnocen 3 hvězdičkami ze 3 vysílali až okolo 22:00.

No, nova má zase reklamy, takže, 2 hodinovej film má nově 3 hodiny :(
 

DeletedUser

Guest
No s těma premiérama to je pravda, ale jednou jsem viděl, že řikali, že ten film je premiéra a přitom ho asi před rokem dávali na ČT. Nevim, jestli to byl omyl nebo to prostě dávaj na Nově poprvný, tak je to premiéra :sugar sugar:
 

DeletedUser

Guest
Ty reklamy, berte to tak: vice reklam -> vice peněz -> lepší pořady. Ale někdy je těch reklam opravdu mnoho. Myslím, že by stačila jedna 5-ti minutová reklama co půl hodiny. Mezi dvěma pořady by už mohla být o něco delší. Nevadí mi ani tak, když je reklama dlouhá (ne zas moc), jako když jich je v pořadu mnoho. Pořad potom ztrácí na spádu.
 

DeletedUser307

Guest
No s těma premiérama to je pravda, ale jednou jsem viděl, že řikali, že ten film je premiéra a přitom ho asi před rokem dávali na ČT. Nevim, jestli to byl omyl nebo to prostě dávaj na Nově poprvný, tak je to premiéra :sugar sugar:

Zcela určitě šlo o premiéru na TV NOVA. Zapomeň, že by první (premiéra) promítání zahraničního filmu bylo na televizích v ČR :D.
 

DeletedUser2493

Guest
Myslím že kdyby teď skončila Nova... hodně (mladých) lidí by se na TV dívalo mnohem méně, nebo vůbec.

Nova vám otevřela nové dveře do světa. Pokud vím tak Nova je celkově nejsledovanější TV, tudíž já vůbec nechápu Lujdži ten tvůj proslov "Nova je pro blbce" a pak si dodal že je to každý druhý člověk... ale ty jsi určitě ten první a až ten druhý je blbej že ? :haha:

Měl by ses nad tím zamyslet chlapče a uznat že jsi napsal totální kravinu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Myslím že kdyby teď skončila Nova... hodně (mladých) lidí by se na TV dívalo mnohem méně, nebo vůbec.

Nova vám otevřela nové dveře do světa. Pokud vím tak Nova je celkově nejsledovanější TV, tudíž já vůbec nechápu Lujdži ten tvůj proslov "Nova je pro blbce" a pak si dodal že je to každý druhý člověk... ale ty jsi určitě ten první a až ten druhý je blbej že ? :haha:

Měl by ses nad tím zamyslet chlapče a uznat že jsi napsal totální kravinu.
to je jeho názor chlapče ;):)
 

DeletedUser

Guest
Kdyby se TV nova zrušila tak bych moji televizi doma mohl rovnou vyhodit. A udělalo by to hodně lidí, protože by se k nám vůbec nedostali nové zahraniční filmy. Reklamy mi nevadí člověk si zvykne na hodně věcí.
 

DeletedUser3698

Guest
Zadny clovek kteryho znam by tohle neudelal. Kdyby novu zrusili, jenom by to prospelo nasi spolecnosti. :)
 

DeletedUser

Guest
Zadny clovek kteryho znam by tohle neudelal. Kdyby novu zrusili, jenom by to prospelo nasi spolecnosti. :)

Je vidět, že jsi asi nezažil éru kdy tady byla jen jedna stanice, navíc jen jeden program. Čím by zrušení TV NOVA prospělo naší společnosti?
 

DeletedUser

Guest
Jako jídlo:
1. Každej má rád něco jinýho.
2. Kdyby se zrušili všechny hnusný jídla(kdyby se lidi nějak domluvili) a zustalo by tu jenom několik nejlepších, hned by to lidi přestalo bavit.

S těma blbcema je to relativní. Chtěl jsem ti říst, že ostatní televize jsou pro chytřejší(respektive pro ty, kteří se na ní nedívají jenom kvůli zábavě), tudíš Nova je pro blbější...(hlavně si to nikdo neberte osobně! To neni osobní věc!)
 

DeletedUser307

Guest
....S těma blbcema je to relativní. Chtěl jsem ti říst, že ostatní televize jsou pro chytřejší(respektive pro ty, kteří se na ní nedívají jenom kvůli zábavě), tudíš Nova je pro blbější...(hlavně si to nikdo neberte osobně! To neni osobní věc!)

Tak ono věřejně ses tady přiznal pouze ty že NOVU sleduješ často. A netrap se tyto "hospodské výkřiky" nikoho neurazí, nemají totiž úroveň. Většinou když nejsou argumenty, přicházejí na řadu úrážky...

Myslím, že tohle téma je vyčerpané, nezakládejte jej znovu, pro otevření napište PM mým nadřízeným.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru