• V úterý 14.1. proběhne aktualizace na verzi 2.116. Více informací najdete na herním fóru

TW2Pro

Chceli by ste, aby developing scriptu pokračoval?

• Celkový počet hlasujících
    9
1573663856645.png

v kombinaci s twir nefunguje, kdyz je twir vyply, jde v pohode...
Ale ikdyz twir vypnu, neprodejny itemy se na trhu zobrazuji, viz.:
1573663950255.png

To je problém, že veľa skriptov používaš, časom možno pridám fix na niektoré, aby tam neboli konflikty v kóde... Samostatne by to malo fungovať...

Jedna zaujímavosť,
zoznam všetkých itemov v hre, v bb kóde, v konzole prehliadača.

JavaScript:
javascript: var itemsBB = "",
    items = ItemManager.getAll();
for (var item in items) itemsBB += "[item=" + items[item].item_id + "]";
console.log(itemsBB)

JavaScript:
javascript:console.log(ItemManager.getAll())

V posledných dňoch som nemal na tento projekt moc času, čoskoro pridám ďalšie ukážky/kódy, tento týždeň mám taký voľnejší...
Rozmýšľal som aj o mobilnej verzii TW2Pro, zo starým aj novým dizajnom, aspoň v takom prevedení že mapa, chat a okná by boli na celej obrazovke (tu by stačilo len upraviť funkciu na otváranie okien a css niektorých html prvkov), ale zatiaľ nebudem nič sľubovať, lebo mám rozrobené viaceré veci... Skripty fungujú aj na iOS/android zariadeniach.

Nový skript, bookmarklet, otváranie viacerých oznámení naraz...
JavaScript:
javascript:
    (function() {
        var interval = 300,
            text = prompt("report opener 2\nby Blood Killer :)"),
            report = /\[\s*report\s*=\s*([a-z0-9^\]]{8})([a-z0-9^\]]+)\]([^\[]+)\[\s*\/report\s*\]/gm,
            reports = [],
            currentSearch;
        while (currentSearch = report.exec(text)) reports.push(+currentSearch[1], currentSearch[2]);
        reports.forEach(function(hash, key) {
            if (key % 2) setTimeout(function() {
                ReportWindow.open(reports[key = --key], hash);
            }, key * interval);
        });
    })();
Taký malý support hlavne pre tw team pri súťažiach, kde je treba kontrolovať reporty.
Narýchlo napísané, podobný skript bude na to v TW2Pro tools, bude to zvýrazňovať report a item kódy tu na fóre...
Do okna sa dá vložiť akýkoľvek text, skript si automaticky nájde v texte report bb kódy a všetky oznámenia naraz otvorí,
s časovým oneskorením 300 milisekúnd, aby s vami osud jednal v rukavičkách...
To oneskorenie sa dá ľubovolne zmeniť, stačí prepísať premennú interval = 300 na ľubovoľné číslo v milisekundách.
ctrl+c

ctrl+v

Malá úprava...
JavaScript:
javascript:
    "use strict";
(function() {
    var interval = 512,
        text = prompt("report opener 2.1\nby Blood Killer :)"),
        report = /\[\s*report\s*=\s*([a-z0-9^\]]{8})([a-z0-9^\]]+)\]([^\[]+)\[\s*\/report\s*\]/gm,
        currentSearch, index = 0,
        open = function() {
            if(currentSearch = report.exec(text)) ReportWindow.open(+currentSearch[1], currentSearch[2]),
                setTimeout(open, interval + (index++ % 2 ? index % 3 ? 32 : 64 : (Math.random() * 128) | 0));
        };
    open();
})();

Naposledy upraveno:
Vypísanie odmeny na seba... Ak to robíte často, hodí sa to možno do záložiek, nemusíte tam stále svoje meno písať.
JavaScript:
javascript:void SheriffWindow.open(Character.homeTown.town_id,"create",Character.name)
Zároveň chcem upozorniť na drobnú chybu v hre - keď kliknete na tlačítko "Vypsat odměnu" v profile akéhokoľvek hráča, alebo použijete tento skript, tak potom pri každom otvorení okna šerifa vás automaticky prepne na poslednú kartu v okne...
Rovnaký skript spúšťa to tlačítko, ktoré vo vlastnom profile nemáte...

Asi už bolo toho moc, pár ľudí to používa, polovina hráčov ani nevie, čo sú skripty...
59 stiahnutí z cz/sk, odkedy som dal von fix na nový update hry. Keď som začal s tým projektom, asi 2014, boli to tisíce, len z cz/sk, ani nemá význam to dávať podľa mňa na iné jazykové verzie. Zrušil som to, lebo som nemal absolútne na to čas a lebo som na stránke zarobil málo, úprimne, hosting sa mi nechcelo platiť potom, mal som tam reklamy za bitcoin... Len to bola, čisto download stránka + nejaké php utility pre skript, takže tam tých ľudí nič nedržalo, ako napríklad pri twdb questy/zoznam itemov, takže zisk z reklám bol malý...
Sem tam ešte vydám prípadný fix na update hry + dokončím niektoré veci, čo mám ešte rozpísané, keď mi ostane na to čas...
Každopádne, ďakujem za tie roky, za akúkoľvek podporu/spätnú väzbu, neľutujem, že som sa kvôli TW začal učiť JavaScript. :)

Naposledy upraveno: