• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Ufo

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 32331
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
I když si myslim, že jinde ve vesmíru je život a nejenom na jedné planetě, na tohle mám takový názor, že si buď vymýšlejí svědci, popřípadě si jen myslí, že to je ufo, podle toho co viděli nebo si nějací vtipálce střílejí z lidí :)
 

Deleted User - 32331

Guest
a jak by jsi vysvětlil tu "super extrémní rychlost"?měla přivázanej motor z raketoplánu a pak shořeli?:D
 

DeletedUser

Guest
Jednoznačne plavidlo ktoré nevytvorili ludia.
Podla toho co tam je napísane takú rýchlosť ludia ešte neobjavyli.:eww: :cool1:
 

Deleted User - 32331

Guest
za chvíli lidstvo dostane zprávu z telefoních budek a všichni budou ve vzduchu zatím co nám budou krást zespoda :D
 

DeletedUser

Guest
nojo to Parkanová prolítla na koštěti nad Německem a voni s toho dělaj ufo :loool:
 

DeletedUser

Guest
A vůbec, proč by kolem letělo ufo? To by snad rovnou přistálo ne? A proč útok, to by stačilo nás zahnat dokouta a země by byla jejich.

A proč ufo vypadá jako talíř? vždyť je to tak nepraktický tvar...


Nechápu, že ve vesmíru se zrychluje čas...ale kvůli tomu by nemělo jít překonávat velké vzdálenosti, takže jak by se sem dostali?
 

DeletedUser3327

Guest
to lidi chcou být jen´v televizi a na internetu :ups ha:
 

DeletedUser

Guest
Já na ufo docela věřim,jsou na to sice pochybné ale přesto důkazy.Podle mně jsou o dost vyspělejší a mají nás jako pokusné králíky.Třeba zemětřesení,tornáda atd. jsou jejich práce a my si je vysvětlujeme jinak.Když se podíváte na historii ufo tak možná taky uvěříte...:scream:
 

DeletedUser

Guest
Já v mimozemský civilizace věřim, ale tohle mi prostě přijde jako fake :) Ti lidé už nevědí, co si vymyslet, aby byli zajímaví, popřípadě si z někoho vystřelili :)

BTW: Nebo si z nás dělá srandu Aštar Šeran :D (Upozornění: Video není pro lehce ovlivnitelné osoby ;)) Takže pozor na vesmírné lidi ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 32331

Guest
Já v mimozemský civilizace věřim, ale tohle mi prostě přijde jako fake :) Ti lidé už nevědí, co si vymyslet, aby byli zajímaví, popřípadě si z někoho vystřelili :)

BTW: Nebo si z nás dělá srandu Aštar Šeran :D (Upozornění: Video není pro lehce ovlivnitelné osoby ;)) Takže pozor na vesmírné lidi ;)

taky jsem narazil tu stránku válelo se to ve vchodu papírek s adresou...
 

DeletedUser

Guest
Hm, tak proč píšeš, že je vždycky v USA a nikdy u nás?

BTW: U nás se "UFO" už také několikrát "vyskytlo".
 

DeletedUser

Guest
Já si myslím, že nějaké mimozemské civilizace budou. A možná ne jedna. Ale mimozemšťani mají vždy hypermoderní technologie. Podle mě některé civilizace mohou být velmi vyspělé, jiné na naši úrovni a některé mohou být úplně zaostalé. Dále je divné, že lidé vždy "ufony" přibližují lidské podobě. Proč by nemohli chodit po šesti nemít oči a místo toho vidět teplo a barvy slyšet?
 

DeletedUser307

Guest
Ale mimozemšťani mají vždy hypermoderní technologie. Podle mě některé civilizace mohou být velmi vyspělé, jiné na naši úrovni a některé mohou být úplně zaostalé.

Ta se trošku popíráš.


Dále je divné, že lidé vždy "ufony" přibližují lidské podobě.

Spousta sci-fi filmů a seriálů pojímá momozemské civilizace ne v podobě člověka.

Proč by nemohli chodit po šesti nemít oči a místo toho vidět teplo a barvy slyšet?

Mohli Remy, mohli.
 

DeletedUser

Guest
Myslel jsem to tak, že ve filmech, na fotografiích mají mimozemštťani hypermoderní techologie. Napsal jsem to jinak, než jsem myslel. A myslím si, že nejčastěji jsou mimozemšťani podobní lidem. Třeba E.T. (teď mě žádný jiný film nenapadá). Možná jen Vetřelec není podobný lidem, ale tam je to spíš něco jako zvíře, podle mě. Taky nevím proč mimozemšťani chtějí vždy zničit zemi. Vždyť by topro ně mohlo být výhodné, spojit se za účelem výměny poznatků, materiálů, živočichů, rostlin...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru