• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Ufo

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 32331
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jestli je vesmír opravdu nekonečný, pak si myslím, že je malá šance, že na planetě Zemi je jediný život v celém vesmíru.
 

DeletedUser807

Guest
Kdybychom byli ve vesmíru sami, bylo by to plýtvání místa :)
 

DeletedUser

Guest
ja tiez si myslim ze niekde existuju ved vesmir je nekonecny a my sme ho cely este nepreskumali ved to sa ani neda
 

Deleted User - 32331

Guest
myslim ze by jsme ani s nejvyspelejsi technikou neprozkoumali nekonecno ej to to sami jako v cislech taky je to nekonecno muzes si vymyslet jaky cislo chces vzdy bude existovat ale vesmir je neco jineho...videt nekonecno snad mozek ani nedokaze leda za miliardu let nejakejma pristrojema bo spis neco jinyho cekam ze za miliardu let tu uz nebude nikdo zadny clovek ale mimoni :D
 

DeletedUser

Guest
Podle mě ufo existuje..ale jak tady někdo psal že si znás dělají pokusný králíčky:D To spíš Američaní z nás :D
 

DeletedUser3327

Guest
to jsem taky někde četl že si z nás dělaj pokusnýho králíka :loool::loool:
 

Deleted User - 32331

Guest
jenze jim je to na nic protoze sou jini a za chvili udelaj pokus kterej clovek prezije pak to udelaj an sobe a bum je po nich :loool::loool:
 

DeletedUser3327

Guest
to je pravda ale na ufo mě nikdo nepřešvědčí :loool:
ufo08.gif
 

DeletedUser

Guest
Počkejte si v TW novinách možná udělám článek o UFU,Yettim atd. ale nwm jestli o to bude zájem
 

DeletedUser

Guest
ja si myslym ze mimony existuju :smoker:
len neviem ako vyzeraju:good luck:
 

Deleted User - 32331

Guest
ja si myslym ze mimony existuju :smoker:
len neviem ako vyzeraju:good luck:

když je vesmír nekonečný je skoro jisté že někde existujou ale my jsme meli to stesti ze sme padali miliony a miliony meteoritu a meteority s vodou zivotem(bakterie-ktere jsme zanesli podle me i na mars) atd.
 

DeletedUser

Guest
alebo to bolo tak ze do marsu nabural meteroit a z marsu sa potom odlomil kus a ten padol do mora na zemi:cool1:
 

Deleted User - 32331

Guest
alebo to bolo tak ze do marsu nabural meteroit a z marsu sa potom odlomil kus a ten padol do mora na zemi:cool1:

protoze tam ocividne kdysi byl zivot ze?ze jako mozna za 1.byly vyspeli a videli ze se blizi jejich konec kvuli teplu tak na sebe namirili meteorit a nejak zaridili aby sel sem nebo za 2.se sem opravdu zivot dostal z marsu bylo by to realny protoze tam podle vedcu kdysi byl zivot a tet i rikaj ze je pod povrchem primitivni forma zivota(myslim ze myslej bakterie atd.)to znamena ze tam byl zivot a mars je nas soused je to dost mozny akorat se marsu stalo to co ceka v budoucnu nasi planetu nebo spis budem jak dvojce zeme venuše
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
protoze tam ocividne kdysi byl zivot ze?ze jako mozna za 1.byly vyspeli a videli ze se blizi jejich konec kvuli teplu tak na sebe namirili meteorit a nejak zaridili aby sel sem nebo za 2.se sem opravdu zivot dostal z marsu bylo by to realny protoze tam podle vedcu kdysi byl zivot a tet i rikaj ze je pod povrchem primitivni forma zivota(myslim ze myslej bakterie atd.)to znamena ze tam byl zivot a mars je nas soused je to dost mozny akorat se marsu stalo to co ceka v budoucnu nasi planetu nebo spis budem jak dvojce zeme venuše

Venuše něměla takové štěstí jako země ona je vpodstatě ve " skleníku " :loool: a všechny její moře se už vypařili . A když už život mimo zemi tak už mimo galaxii v naší sluneční soustavě asi ne .
 

DeletedUser

Guest
Já kdybych byl mimozemšťan tak bych určitě postavil loď, zaútočil na jednu větrnou turbínu na elektralně a odletěl....a pochopitelně bych to udělal tak aby mě každý viděl,,,,,
 

Deleted User - 32331

Guest
a vis ze na novinkach.cz tenhle pripad psali?to si pamatuju ze se znicila vetrna turbina a nikdo ji nikde nenasel a byla tam zpozorovana podivna svetla a pak taky nekam zahadne zmizela
 

DeletedUser

Guest
když je vesmír nekonečný je skoro jisté že někde existujou ale my jsme meli to stesti ze sme padali miliony a miliony meteoritu a meteority s vodou zivotem(bakterie-ktere jsme zanesli podle me i na mars) atd.

Já si vždycky myslel že je vesmír nekonečný, ale v poslední době si myslím že nekonečný není... Dokonce jsem se dočetl že je více vesmírů než ten náš... Je jich prý 11. Někdy může vstoupit do toho našeho, je to případ když někam jezdíš každý den a znáš to tam dobře, ale jednou tam přijedeš a něco ti tam nesedí. To je prý když jiný vesmír vstoupí do toho našeho.
 

DeletedUser

Guest
Ehm
citujem zo sprav:
" Nad amerikou v roku 1993 preletl neznamy predmet.O mesiac neskor sa našlo gulaté teleso a v nom mrta forma zivota.Jedna sa o mimozemstanovi.Tvor mel 6 prestov na rukach a 4 na nohach sfarbeny do
modro zelenej farby.Mal celku hlavu a 3 m velky "


v spravach boli obrazky vsetkych veci aj predmetu aj toho mimozemstana.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru