• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Ufo

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 32331
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Mohlo by existovat,už jsem taky něco viděl litat ve vzduchu,a letadlo nebo rogalo to nebylo...
 

Deleted User - 32331

Guest
jendou na nově byla repotráž o ufo(mam to nahrany) a tam bylo jasne videt ze to byli takovy ty balony jako tet je ten rekord toho balonu z lode
 

DeletedUser

Guest
J8 na ufo veřím..myslím že opravdu existují a taky sem něco viděl lítat na obloze(letadlo to asi nebylo)..
 

DeletedUser

Guest
Já jsem jednou viděl s táborem večer na louce takový malý světlo, které později vyletělo do vzduchu.
 

DeletedUser

Guest
UFO! Co je to UFO?!

Většina z vás si představí malého zeleného človíčka z Marsu, ale to je naprostý omyl. Pod pojmem UFO je myšlen neidentifikovatelný létající objekt, takže se nemusí jednat o žádnou bytost, osobu či formu života. Může to být cokoliv co létá, jenž není naším vědcům známo. Takže pokud tu někdo napsal "Já na UFO věřím" - tak akorát prokázal to, že je v tomto oboru naprostý neznalec. Na UFO se nedá věřit, UFEM je zkátka nazýváno vše, co je pro nás ve vzduchu neznámé...

Nějaké komentáře typu - "Já jsem viděl" či "já jsem četl" apod. jsou typické příklady toho, jak to u nás chodí. Žijeme totiž ve světě, kde vidíme, jen to co vidět máme. Nikdo z nás nemá absolutně ponětí jak to ve skutečnosti je s tajemstvím mimozemské civilizace. NASA či americká vláda v tomto ohledu světu zatajují většinu jejich výzkumů, postupů a podobných věcí. Já upřímně bych se ani nedivil, kdyby vyšlo na povrch světa to, že již NASA komunikovala s mimozemskou civilizací...

Jak je tomu ve skutečnosti? To se zřejmě nikdy nedozvíme, jsme jen loutky, děláme přesně to, co dělat máme. V televizi vidíme záběry, které vidět máme a každý z nás se hned chytne tvrzení, že to tak zkrátka je. Je ale důležité si uvědomit, že každá mince má dvě strany, tu jednu na kterou hledíme a tu druhou, která se ukrývá za tou první, ale nám zůstává utajena...

A ohledně té otázky, zda někde jinde na planetě je život?! Je důležité si uvědomit jednu věc a to tu, co si pod pojmem "život" představujeme. Někdo si může představit bakterie či drobná larvová stádia, ale někdo jiný si pod tímto pojmem může představit inteligentní formu života...

Jaký je můj názor? Vesmír je obrovký, pochybuji, že by se někde minimálně larvové stádium neuchytilo, ale žádné věděcké podklady k tomu samozřejmě nemám. A inteligentí mimozemský život? To je otázkou pro mne již složitější. Veškeré skutečnosti okolo havárie létajícího objektu v Rooseveltu mohou být totiž uplně jinak, než se zdají...
 

DeletedUser

Guest
Hmmm

Haha, no stačí im to infiltrovať špehmi a NASA môžu zavrieť.
Okrem toho, vesmír sa zväčšuje rýchlosťou 1000 km za hodinu. Takže takú veľkosť si nikto z vás nedokáže predstaviť a inteligentný život inde určite je. (teda ak sa dá nazvať inteligentným životom - život ľudí). Je len otázkou času kedy sa to dozvedia všetci alebo sa s nimi človek prvý krát stretne.
Okrem toho NASA majú dôvody, prečo to utajujú, lebo keby také informácie prenikli von, bol by úplný chaos, náboženská histéria, panika...
To isté sa týka aj otázky ohrozenia ľudstva, ale to už do tejto témy nepatrí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Okrem toho, vesmír sa zväčšuje rýchlosťou 1000 km za hodinu.

A na to si přišel jak??? máš doma dalekohled, kde vidíš hranici vesmíru??? tak nepiš bláboly...


Jinak UFO, co vidí lidi na nebi mužou být klidně nové typy amerických letadel, které drží v tajnosti. Pokud vim, tak něměčtí vědci za druhé světové valky se snažili vyvinout letadla podobného typu a po válce všichni vědci přešli pod ameriku. Nebo je snad náhoda, že létající talíře se začínají objevovat až po druhé světové válce???
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hmmm

Je to vedecky dokázané, nie nepýtaj odo mňa hmatateľný dôkaz, doma ho nemám, vedci ti to nevydajú.
Je to vec fyziky...
 

DeletedUser

Guest
Gigamoon:

To vubec neni pravda. To, žes to někde četl nebo viděl, neznamená že je to vědecky dokázané. Jsou jen různé teorie vědců, kteří proto mužou mít pár argumentu, proč si to myslí, ale dokud nejsou fakta, je to jen teorie...
 

Deleted User - 32331

Guest
přečti si toto téma u předchozí stránky to nejdelsi a pak se vrat jinak jsem už také viděl něco divného na komáří vížce sme tam šli najednou tam neco biliho letělo pak to zaletělo za posed a najednou to bylo fuč
 

DeletedUser

Guest
uz som si precital teraz som pochopil ,jaze su tu daky blazni co veria na martanov
 

DeletedUser

Guest
ziadne ufo podla mna neexisteje

Jde vidět, že jsi uplně mimo. Prosím, když už vůbec nevíš co píšeš, tak prosím raději vůbec nic nepiš, ušetřil by sis sobě tuto trapnou chvilku a mne by jsi ušetřil těch několik úhozů do klávesnice.

Přečti si můj předešlý příspěvek a udělej si obrázek o tom, co je to to UFO. A nebo ještě v lepším případě si otevři wikipedii a tam si nech vyhledat pojem UFO. Zjistíš, že se nejedná o žádného zeleného marťana, nýbrž o neidentifikovatelný létající objekt...
 

DeletedUser6667

Guest
Podle mě někdo jiný ve vesmíru bude ale co když mají sice hyperpohon ale co když nemaji lejzry ale maji zbraně zaostalejší než my?Co když jim namiřime jenom na hlavu devitkou stiskneme spoušt a ustřelíme jim palici?Když jim zebereme jejich technologi"Cestování Vesmírem" a budou mit po prdeli protože zautočíme na jejich planetu?Hmmm?
 

DeletedUser

Guest
Podle mě někdo jiný ve vesmíru bude ale co když mají sice hyperpohon ale co když nemaji lejzry ale maji zbraně zaostalejší než my?Co když jim namiřime jenom na hlavu devitkou stiskneme spoušt a ustřelíme jim palici?Když jim zebereme jejich technologi"Cestování Vesmírem" a budou mit po prdeli protože zautočíme na jejich planetu?Hmmm?
Tak to se asi nestane.:whaaat:
 

Deleted User - 32331

Guest
Podle mě někdo jiný ve vesmíru bude ale co když mají sice hyperpohon ale co když nemaji lejzry ale maji zbraně zaostalejší než my?Co když jim namiřime jenom na hlavu devitkou stiskneme spoušt a ustřelíme jim palici?Když jim zebereme jejich technologi"Cestování Vesmírem" a budou mit po prdeli protože zautočíme na jejich planetu?Hmmm?

ses prave dival na hvezdnou branu ne? podle me je hyperpohon docela blbost ve skutecnosti
 

DeletedUser2886

Guest
...Okrem toho, vesmír sa zväčšuje rýchlosťou 1000 km za hodinu. Takže takú veľkosť si nikto z vás nedokáže predstaviť....

Nejvyšší člověkem dosažená rychlost je 40 000km/h takže myslím že představa není problém. Navíc jak už bylo řečeno je to věc teorie, teorie může být mylná

ses prave dival na hvezdnou branu ne? podle me je hyperpohon docela blbost ve skutecnosti

Bohužel naše vědecké poznání zákonů světa je tak omezené, že stěží můžeme říct že něco takového neexistuje. Z teoretického hlediska to fungovat může, jediné co víme je, že my to neumíme
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru