• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Ufo

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 32331
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vydno ze nedokazete pochopit niekto uz urcite v buducnosti cestoval casom ale
nikto to nevie lebo on ma vlastny vesmir kde mozes byt v pohode aj ty:ups ha:
ale budes iny ako si teraz §proste ked niekto cestuje casom tak z nasej planety zmyzne a uz ho nikto neuvidi lebo odisiel z nasho casopriestoru no a vesmyr je 10 rozmerny:
Predstav si balo a pet bodov na nom ked ho fukas sa rozpina ako vesmir a tie bosy
sa vzdaluju to je dokazane spektrom svetla no a ten balon je ako vesmir ja to inak vysvetlit neviem ale hlavne ze to chapem a neviem ci si to pochopil?


Kedy budeme pocut ze vybuclo slnko?
nikdy zvuk sa vakuom nesiry.
Kedy uvidime ze vybuchlo slnko za viac minuta ako 8 a menej ako 10.
A mali bz sme sa to dozvediet skor lebo pri slnku mame druzice ktore monitoruju vesmirne pocasie:D
Co je tachsie ako neutronova hviezda?
Kvarkova:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
pozzri sa nato s inej strany toto su len a len teorie nic sa nezaklada na na faktoch vobec nieje dokazane ze vesmir je rozpinavy alebo ci je staticky pretoze ak je staticky tak za miliardy rokov moze dojst k zniceniu vesmiru dosledkom zmrstovania a ked je rozpinavy tak sa zvetsuje ako ten balon co si uviedol
 

DeletedUser

Guest
Do je pravda a je dokazane ze sa vesmir rozpina a je konecny:smoking king:
 

DeletedUser

Guest
no tak ja neviem mozno my nieco niekedy uslo tak midaj clanok abo de to pise ze si precitam a doplnim info
 

DeletedUser

Guest
No když už jste začali s tou konečností či nekonečností vesmíru a jak se rozpíná....
Já si myslím že je vesmír nekonečný. Je těžké si představit nekonečný prostor, který nikde nekončí..... Vesmír je nekonečný...... No a kdyby někde končil, co by bylo za tím koncem? Nic? V tom případě prázdný prostor. Ale když něco nikde nekončí, nemůže se to rozpínat. Ale je dokázané, že se vesmír rozpíná. Je čím dál tím prázdnější a chladnější.

Těď k těm mimozemšťanům:
Mnoho lidí už vidělo něco jako ufo, ale kdyby ufoni letěli nebo kroužili nad naší planetou a chtěli ji zničit, už by to dávno udělali. Myslím, že mimozemské civilizace nám nemůžou ublížít, protože pokud jsou, tak pěkně daleko. Kdyby byli mimozemšťané blízko tak už by je astronomové dávno objevili....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Podle mě vesmír neni nekonečný, ale chová se tak. Na "kraji" vesmíru neni konec, všude je začátek. Nejde z něho nic(žádné světlo, zvuk nebo cokoli jinýho), nelze ho spozorovat, tudíš to neni konec a tudíš to vypadá, jako že je tam nekonečno - zní to divně:eww:, ale co ve vesmíru neni divný...:crazy:

Teď k Ufu(mimozemšťanům), který se tdy moc neřeší:
Vzhledem k rozsáhlosti vesmíra je dost pravděpodobný, že život je i jinde, ale co je to život? Něco, co se hýbe? Nějaký buňky? A co sou buňky? Směs složitě uspořádanejch prvků a sloučenim, který nějak pracujou. To by mohlo bejt i jinde, ale dál už to asi bude úplně jiný...Ale zase my sme nějak evolovali(to je strašný slovo...), tak proč by "oni" nemohli evolovat stejně?

Další věc: Útoky na planetu - sakra proč? Vemte to z našeho pohledu - útočili by snad lidi na nějakou planetu? Většinou se zkoumá. Potom může přijít nějaký využití(třeba suroviny), ale co by donutilo lidi ničit? To nedává smysl.
 

DeletedUser

Guest
co by donutilo lidi ničit ? co třeba ,kdyby chtěl mít nějakej mimozemšťan s vlastnostmy Hitlera celej vesmír jen pro sebe a nechal by naživu jen mimozemšťany s černýma očima a pleškou ?(bráno s humorem) A naráz to smysl dává..
 

DeletedUser

Guest
Hitler chtěl zabít "rasu", kterou dobře znal, která ho štvalo, pomocí který získá víc příznivců-měl důvod(i když zvláštní), proč zabíjet zrovna je.
Mimozamšťani takovej důvod nemaj...
 

DeletedUser

Guest
jo ,ale oni mají třeba jiný důvody to byl jen příklad.Takových příkladů existuje monoho a hádat se o jeden jediný je ztráta času
 

DeletedUser

Guest
Kdy si jsem slyšel "Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist."

No teďka k tématu řek bych že vesmír je kulatý a jednou se to potrvdí a z UFO jste mi nahnali strach tedka neusnu :-D
 

DeletedUser

Guest
jak stále mužete psát, že na to nevěříte...:loool:

Třeba nevěří že není možné objekt identifikovat. UFO je UFOem jen dokud ho někdo neidentifikuje, pak se již stává paltným objektem.

Například ležíš s milou pod srázem a koukáte na hvězdy. Najednou ze srázu vylétne nějaký objekt a plachtí nad vámi. V ten okamžik je to UFO, ani jeden z vás totiž neví, že je to velice opilý řidič který prorazil svodidla... Až dopadne, stane se teprve platným objektem, protože ho budete zachraňovat. Takže také na UFO nevěřím, vše lze identifikovat, pokud něco nelze, schází mi akorát dostatek podkladů, ale ty stále mohu sehnat.
 

DeletedUser2886

Guest
Například ležíš s milou pod srázem a koukáte na hvězdy....

V tomhle bych třeba nesouhlasil, například rozdíl vzdálenosti je při určování UFO esenciální.
Když vemu tvůj příklad tak jeli výška srázu pod který si leháš řekněme více než 80 metrů tak po dopadu, řidiče neidentifikují ani jeho nejbližší a myslím, že bude obtížné určit i značku auta.
Stejně tak by to platilo napříiklad pro létacící talíře, kde po dopadu je možné řekněme určit druh porcelánu, ale již obtížněji velikost, vzor kterým byl zdoben či osobu která jej hodila
 

DeletedUser

Guest
zuzupd:

UFO znamená neidentifikováný předmět, to znamená, že pokud to nejde identifikovat a letá to, je to UFO.
Takže pokud nade mnou plachtí nějaký objekt a já nevim co to je, tak je to UFO. I když se z toho pak zjeví ožralí řidič, tak na ten okamžik, co jsem to nevěděl, to bylo UFO, jelikož to bylo v tu dobu neidentifikovaný.
UFO je zkrátka vše co vídíš lítat a nevíš co to je. A už nezaleží na tom, jestli se to za pár minut dozvíš...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Takže pokud nade mnou plachtí nějaký objekt a já nevim co to je, tak je to UFO.

Ale v okamžiku kdy o tom řeknu milé : "Drahá koukej, není to letadlo?", nebo "Není to létající talíř", tak jsem de facto vytvořil domněnku a tím jsem už objekt připravil o jeho U. :devil:
 

DeletedUser

Guest
Ale v okamžiku kdy o tom řeknu milé : "Drahá koukej, není to letadlo?", nebo "Není to létající talíř", tak jsem de facto vytvořil domněnku a tím jsem už objekt připravil o jeho U. :devil:

Trochu v tom máš guláš. Víš co znamená pojem identifikovat? Identifikovat znamená zjistit původ, zjistit více informací, takže i když nad hlavou uvidíš létající talíř a řekneš: "Jé, to je létající talíř" tak jsi ten předmět neidentifikovala, Identifikovala by jsi pouze v případě, kdyby jsi řekla, odkud pochází, komu patří, případně jaký je to druh létajícího objektu...

A když tu napíšeš, že nevěříš na UFO, tak akorát potvrzuješ svoji neznalost v oboru. Neexistují varianty "věřit na UFO" či "nevěřit na UFO". UFO je neidentifikovatelný létající objekt a nejednou se armádě či skupině NASA nepodařilo identifikovat létající objekt, díky čemuž mohli prohlásit objekt za UFO, čili za neidentifikovatelný (neznali původ, staří, druh či místo výroby objektu).

Udivuje mne, jak někteří se dokáží hádat o věcech o kterých nic neví...
 

DeletedUser

Guest
Trochu v tom máš guláš. Víš co znamená pojem identifikovat? Identifikovat znamená zjistit původ, zjistit více informací, takže i když nad hlavou uvidíš létající talíř a řekneš: "Jé, to je létající talíř" tak jsi ten předmět neidentifikovala, Identifikovala by jsi pouze v případě, kdyby jsi řekla, odkud pochází, komu patří, případně jaký je to druh létajícího objektu...

A když tu napíšeš, že nevěříš na UFO, tak akorát potvrzuješ svoji neznalost v oboru. Neexistují varianty "věřit na UFO" či "nevěřit na UFO". UFO je neidentifikovatelný létající objekt a nejednou se armádě či skupině NASA nepodařilo identifikovat létající objekt, díky čemuž mohli prohlásit objekt za UFO, čili za neidentifikovatelný (neznali původ, staří, druh či místo výroby objektu).

Udivuje mne, jak někteří se dokáží hádat o věcech o kterých nic neví...

Zatimco ty víš všechno...

Identifikace je získání jakékoli informace o něčem, o čem jsme nic nevěděli. I když něco pouze vidíš na obloze, tak to můžeš identifikovat-říct, že má černou barvu. Neidentifikovatelný znamená, že o tom nemůžeš nic zjistit, tudíš to nesmíš ani vidět nebo třeba slyšet(mohl bys identifikovat zvuk, který to vydává-čili to identifikuješ).
Co to jinak znamená? Já třeba nevim nic o prázdnym kusu papíru(nevim kde ho vyrobyli, jak cestoval, kde sem ho koupil). Podle tebe by to bylo UFO (teda ještě bych ho musel vyhodit z okna...)
 

DeletedUser

Guest
Trochu v tom máš guláš. Víš co znamená pojem identifikovat? Identifikovat znamená zjistit původ, zjistit více informací, takže i když nad hlavou uvidíš létající talíř a řekneš: "Jé, to je létající talíř" tak jsi ten předmět neidentifikovala, Identifikovala by jsi pouze v případě, kdyby jsi řekla, odkud pochází, komu patří, případně jaký je to druh létajícího objektu...

Čili já jsem pro tebe vlastně UWS. Protože jsi mě zaregistroval, zjistil že píši, možná vidíš že sem červený, ale neidentifikoval jsi mě jako muže, nevýš odkud pocházím, asi neurčíš můj věk, vzdělání, místo výroby...


potvrzuješ svoji neznalost v oboru.

Omlouvám se za svoji neznalost v oboru, sice UFO jako unidentified flying object tu popisuji již někde z počátku, ale přiznám se že o letectví nemám až takové vědomosti, rozhodně ne o letadlech které nelze indetifikovat.

Abych doplnil co jsem napsal o pár příspěvků výše, vše lze identifikovat, respektive nic nejde. Lidké poznání není úplné, čili pokaždé můžete prohlásit že nevíte nic. V tom případě jsou všechny objekty i subjekty U.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru