• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

United + spojenecká města vs. Smradlavé Lejno,WoH + spojenecká města (svět 1)

DeletedUser

Guest
Myslím,že to se sem vcelkz hodí ...

co říkáte na dnešní bitvu v Rita Hill ???
Vypadá to na pořádný masakr ...
 

DeletedUser2076

Guest
Tak masakr to opravdu byl, ale já jsem bohužel byl celý den pryč a vrátili jsme se až ve 23 hod. Kde nepřátelé vzali 140 útočníků do jednoho útoku?!?! S tím jsme bohužel nikdo nepočítali...
 

DeletedUser6120

Guest
Dnes bude masakr u pevnosti Fort Boro, United proti sobě :-(.
United se pere, a Lejno se směje.... :(:(:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ještě navíc města F-valley proti sobě tak je to dobře :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2076

Guest
Hoši co se to s váma děje? :-) Doufám, že tu pevnost ubráníte. Raději ať spadá nepřímo pod Bonanzu než aby ji získal nějaký šílenec PASSOVAK kterému asi přeskočilo. Pak by si tou pevností dokazoval kdoví co.
 

DeletedUser6120

Guest
Začínám litovat, že jsme tě uspali :-) Třeba by jsi nám pomohl :-)
 

DeletedUser

Guest
Hosi, vypada to s vama spatne? :D Ale jen se perte dal :) 2 se perou a treti se smeje :D Dracoxi, ale kdyby to vzalo takovy obratky a oni by se uz do sebe pustili tak by se treba hodil spojenec :D:D Pulka united :) Ne, moc predbiham, ale co víme :)
 

DeletedUser2076

Guest
No tak jde vidět, že k útoku se prakticky nikdo nepřidal (jen nějací lidi od nás :-) ale ti se ani nedívali kdo útočí) Takže se asi žádná revoluce nechystá :-) Určitě by se půlka UNITED hodila, ale asi by mě nikdo neposlouchal. Mám u nich totiž špatnou pověst a na žebříčku popularity budu někde na posledním místě :::))::
 

DeletedUser

Guest
Co se týče včerejší bitky u Rita Hill,jóó když VIRGINIA vyhlasí bitvu za barákem Forbidden,a dalších jejich lamiček,a my,Lejno,Větrné a spol. to máme pres celou mapu,tak se endivím,zo to tak dopadlo,k tomu spousta lidí neměla čas ...
Ano,jedna bitva vám jde,ale když se vyhlásí desítka bojů,chybí koordinace,a pevnosti sou naše, kvalita a kvantita,¨každý snad poznal,které tyto rozdílná slova ke komu patří ...

PS . - Ocenuji,že jste si dali před jméno United,alespon už vím,že nesnáším pulku serveru ... =D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dneska se to řeže pěkně :D ale jsem na druhé straně )=

EDIT: Dobrá bitva ale jen 500exp )=
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9286

Guest
Co se týče včerejší bitky u Rita Hill,jóó když VIRGINIA vyhlasí bitvu za barákem Forbidden,a dalších jejich lamiček,a my,Lejno,Větrné a spol. to máme pres celou mapu,tak se endivím,zo to tak dopadlo,k tomu spousta lidí neměla čas ...
Ano,jedna bitva vám jde,ale když se vyhlásí desítka bojů,chybí koordinace,a pevnosti sou naše, kvalita a kvantita,¨každý snad poznal,které tyto rozdílná slova ke komu patří ...

PS . - Ocenuji,že jste si dali před jméno United,alespon už vím,že nesnáším pulku serveru ... =D

neviem co mas za halucinacie ty vodca lám...my sme nic nevyzyvali popri bitve o Rita Hill a my sme to tiez mali cez vyse pol mapy takze neviem co to tu meles...a pomlcal by som o tom kto zacal vyzyvat hromadne utoky....prvy to zacali robit WoH a smradlave lajno a my sme sa iba prisposobili a oplacame to oko za oko,zub za zub...takze prosim ta nevymyslaj si a nepis tu bludy OK?a ked tu pises o kvalite a kvantite....je jasne ze malo hracov chce byt Smradľavým Lajnom tak sa necuduj ze nas je viac :střelec:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Nevím, proč do toho pořád zatahujete Rita Hill - naše bývalá pevnost i města stála mimo obě znepřátelené strany :) je pravda, že jsme měli dlouhou dobu málo hráčů ve městě, takže se dalo čekat, že pokud nepřijdou pomáhat s obranou náhodní kolemjdoucí, nemáme šanci.. což ale neznamená, že bychom měli s někým uzavřené dohody.. tak moc bych to zase neprožívala :)
 

DeletedUser

Guest
neviem co mas za halucinacie ty vodca lám...my sme nic nevyzyvali popri bitve o Rita Hill a my sme to tiez mali cez vyse pol mapy takze neviem co to tu meles...a pomlcal by som o tom kto zacal vyzyvat hromadne utoky....prvy to zacali robit WoH a smradlave lajno a my sme sa iba prisposobili a oplacame to oko za oko,zub za zub...takze prosim ta nevymyslaj si a nepis tu bludy OK?a ked tu pises o kvalite a kvantite....je jasne ze malo hracov chce byt Smradľavým Lajnom tak sa necuduj ze nas je viac :střelec:

.. Takže zaprvé - Vodca ? ... Nejsem žádnný vůdce,jenom řadový voják,tak nechápu co to tu meleš .. ::): ... lam ? ... tak ted si me pobavil ... :::)):: ... Pokud přirovnáváš velká jména z WoH,Lejna a dalších měst,je vidět,jaký si ubožák ... Třeba takový DyDy,většího borce přes tuto hru neznám ... Kámo kámo,my sme to měli PŘES CELOU mapu,Forbidden za zadkem,a vy rozhodně o hodně blíže než my ... Já neříkal nic o tom,ze mi vadí ze ste zacali delat hromadné útoky ... :::)):: ... Žádné bludy tady nepíši ... tedy > OK :klubun:
Dyt zde tom mluvím celou dobu ... vy pobíráte ty největší lamky na serveru ... no tak si to přiznejte,každej blbej hráč,se podívá do žebříčku,najde tam United VIRGINIA a řekne si ... - WoooW to sou borcíííí,a napíše zprávu typu - cau,muzu k vám ? ... a nezakecávejte,ze to tak neni .... :::))::

Ikdyz si ten "Big Boss" , tvuj příspěvek vypadá jak od desetiletého malho kluka ... A když čtu ten tvuj profil,tuším že sem se netrefil ,ze ti je snad ještě méňě ... :::))::

P.S. - Obzvláště mě pobavují ty zprávy - Větrné,WoH a Lejno se nebezpečně ROZTAHUJÍ ... =D ... jako by ste byli nácí velcí frajeři , kterým patří celej server,všechny pevnosti,prostě vše ... =D ... však my s vámi ještě pěkně zatočíme ... =)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ty to nějak prožíváš. Je to jen hra...Jak tuto "pouze" hru může někdo takto prožívat opravdu nechápu. Dál nechápu nepřátelsví (skoro až na smrt) mezi WOH a Virginii (a další podobné nesmysly). Je vidět že to hraje spousta dětí (neber to osobně) které si hrají ale berou to jako život (toto jsem poznal na hodně hrách).

Neříkám že by nějaká v mezích normy rivalita neměla být ale toto? Nenechte se vysmát. Jé on dělá hromadné útoky...jéé on tamto...Jak děti..To že má woh bývalé členy supportu přece neznamená že je něco víc než ostatní.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
..Ty to nějak prožíváš. Je to jen hra...Jak tuto "pouze" hru může někdo takto prožívat opravdu nechápu. Dál nechápu nepřátelsví (skoro až na smrt) mezi WOH a Virginii (a další podobné nesmysly). Je vidět že to hraje spousta dětí (neber to osobně) které si hrají ale berou to jako život (toto jsem poznal na hodně hrách).

Neříkám že by nějaká v mezích normy rivalita neměla být ale toto? Nenechte se vysmát. Jé on dělá hromadné útoky...jéé on tamto...Jak děti..To že má woh bývalé členy supportu přece neznamená že je něco víc než ostatní.

Ne,neprožívám to ze bych z toho mel infarkt to se fakt říct nedá ... Když nevíš,co se na světě děje,tak to radeji nekomentuj,tyhle spory se táhnou uz poměrně dost dlouho ...
S těmi útoky máš pravdu,ovsem já sem pouze chtel rict,ze jim chybí správná koordinace,nic o tom,ze oni zacali,a my taky hned,a ze to neni fer a bla bla .. sem nemyslel ... :siesta: ... Ano,jsou to bývalí supportěři,ale nic o tom že sou něco více,tady nepadlo ani slovo,pouze jsem napsal , že "většího borce pres tuto hru neznám" je na tom snad neco spatného ? Nemyslím tím nic,ze je něco "lepšího" nez ostatní ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ne,neprožívám to ze bych z toho mel infarkt to se fakt říct nedá ... Když nevíš,co se na světě děje,tak to radeji nekomentuj,tyhle spory se táhnou uz poměrně dost dlouho ...
S těmi útoky máš pravdu,ovsem já sem pouze chtel rict,ze jim chybí správná koordinace,nic o tom,ze oni zacali,a my taky hned,a ze to neni fer a bla bla .. sem nemyslel ... :siesta: ... Ano,jsou to bývalí supportěři,ale nic o tom že sou něco více,tady nepadlo ani slovo,pouze jsem napsal , že "většího borce pres tuto hru neznám" je na tom snad neco spatného ? Nemyslím tím nic,ze je něco "lepšího" nez ostatní ...



Myslím že to hraju na S1 možná déle než Ty a hlavně nevím proč bych to nemohl komentovat(je to fórum Světa 1)...Poznal jsem dost lidí z obou stran a pokud je člověk kapku normální tak se o nějaké nenávisti nedá mluvit. Hlavně pokud umíš číst tak jsem napsal že se to týká všech nemyslů a ne jen Vigriinie a Woh. Sám jsem proti Mexiku bojoval ale pokud byla komunikace s některým z Mexika tak rozhodně v pohodě.....Ono si stačí přečíst některé osobní texty u hráčů a udělá si obrázek.:lovec:
To že to jsou ex supportéři tak je plně jasné že musí vědět o hře nejvíc.:::)):: .Supporter se dostane k informacím které se normálně hledají špatně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Myslím že to hraju na S1 možná déle než Ty a hlavně nevím proč bych to nemohl komentovat(je to fórum Světa 1)...Poznal jsem dost lidí z obou stran a pokud je člověk kapku normální tak se o nějaké nenávisti nedá mluvit. Hlavně pokud umíš číst tak jsem napsal že se to týká všech nemyslů a ne jen Vigriinie a Woh. Sám jsem proti Mexiku bojoval ale pokud byla komunikace s některým z Mexika tak rozhodně v pohodě.....Ono si stačí přečíst některé osobní texty u hráčů a udělá si obrázek.:lovec:
To že to jsou ex supportéři tak je plně jasné že musí vědět o hře nejvíc.:::)):: .Supporter se dostane k informacím které se normálně hledají špatně.

Začal sem týden poté,co startovalo S1 ::): ... No,s tím suppem máš pravdu ... :klubun: ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2076

Guest
Nevím, proč do toho pořád zatahujete Rita Hill - naše bývalá pevnost i města stála mimo obě znepřátelené strany :) je pravda, že jsme měli dlouhou dobu málo hráčů ve městě, takže se dalo čekat, že pokud nepřijdou pomáhat s obranou náhodní kolemjdoucí, nemáme šanci.. což ale neznamená, že bychom měli s někým uzavřené dohody.. tak moc bych to zase neprožívala :)

Právě proto, že jste neutrální a nezasahujete do dění na S1 si vás soupeř vybral jako snadnou kořist, protože věděl, že vám skoro nikdo nepřijde napomoc a měli by další pevnost do sbírky bez námahy, což se bohužel na čtvrtý pokus podařilo... Ale děkuju všem našim spojencům co tuto pevnost dokázali tak dlouho bránit ;-) A věřím, že bude navrácena původním majitelům...
 

DeletedUser

Guest
No tak jeden hráč snad nenaruší celé dění velkého spolku :-D

Pořád nechápu co pořád řešíte divný že pořád někdo brečí bucto to naštve někoho od nás nebo od vás a začnou zase války chce to klid dát nám všechny pevnosti zrušit účty nervy máme jen jedny :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru