• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

United + spojenecká města vs. Smradlavé Lejno,WoH + spojenecká města (svět 1)

DeletedUser

Guest
wooow... dnes 14:48 když jsem kliknul na Náhled Pevností jsem viděl 22 bitev.. a pak že je na s1 nuda... :hoj:
Těším se za nějakých 6 hodin :angel:
 

DeletedUser1575

Guest
na s1 nikdy nuda nebyla je jen potřeba mít jen chuť si jít za válčit.Dnes to bude opět masakr již se těším.
 

DeletedUser

Guest
S1 je nejlepší Server,Všechny velké války,spory a bitky,novinky které jinde nenajdete,byli právě zde ... ::): ... Nejprve Silent Hill vs. (nevim jak se ted to město jmenovalo) ... A po zavedení Pevností válka Virgnie s Kansasem ... ::):
 

DeletedUser

Guest
Silent vs Death Valley nebo tak nějak =)

Ale pak začal suport banovat jen tak z nudy lidi =)
 

DeletedUser

Guest
Nevím mlčím =) aha New Deal :-D Nový úděl :-D Tak to jo moje chyba taky to bylo před hodně hodně dnama v tom mi snad dáš za oravdu né?
 

DeletedUser2076

Guest
Ahoj! Jak se vám dnes líbila bitva o Jižní Nové Mexico? Masakr co? Děkuju všem účastníkům bitvy za mimořádný výkon a napínavou bitvu do posledního dechu a zároveň se omlouvám těm na které už nezbylo místo... Už jsem sklidil i nějakou tu pochvalu za vedení :angel:
Tak takový postup jsem dnes od soupeřů nečekal a pro nás pro všechny to bylo velké překvapení :-) Když se z nudného čekání na věžích stal napínavý boj o přežití! Podle mě perfektně odvedená práce (až na ten začátek ;-)) Kdo velel v útoku? Trochu by mě to zajímalo.
 

DeletedUser

Guest
dracoxi muzu se zeptat ... Vyhráli jste ? ::): ... PS . - To to tak zmrvili z Virginie ... ? =D
 

DeletedUser

Guest
Ahoj bitva opravdu byla zajmava i když nas jich tam přišlo hodně o život a kdo velel už ani nevim snad asi nikdo a pak ty ..Když jsem viděla ten začatek myslela jsem že to nedame ale jinak dobra prace Dracoxi ..
 

DeletedUser

Guest
Je vidět že Virginia jsou opravdu mistři svého oboru,po blokaci svého vedení ,tedy 20 lidí ( nebo jednoho ? ) se endokáže vzchopit ani na obranu,pevnosti si postupně přivlastnují spojenecká vojska,uvidíme jak dopadnou zítřejší bitvy ...
 

DeletedUser

Guest
Dnes večer byl kráásný boj =)
tohle byl začátek

a tohle konec :hoj:

nevím teda k čemu mi ty šaty budou ale co.. pěkná odměna :angel:
 

DeletedUser

Guest
Tak dnešních 8 bitev dopadlo výtečně,Větrné ubráněny a Mordor padl ... úžasná operace v tom Mordoru =)

Děkujeme všem co nám pomohli,a také United za pěkné bitvy ... jistě se brzy všichni uvidíme ... =)
 
Nahoru