• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.20

Jak byste hodnotili tento update?


  • Celkový počet hlasujících
    88
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Dávám za 1, protože to alespoň trochu zlepší hru. Sice to není dodělané, ale co s tím? Každý si myslel, jaké to nebude skvělé a proto se jim to nelíbí. Nesplnilo to jejich ambice.
 

DeletedUser

Guest
Možná bych dal i za 2, kdybych dostal za boj o pevnost nějaké zkušenosti a vyplývaly by z ní i jiné výhody než jen dobití energie v kasárnách za 6 hodin ... V podstatě se tedy bojuje jen o ty kasárna, což je škoda - ovšem netvrdím, že to není zábavné, jinak bych se na nějaké boje vykašlal (jen bych bral mít větší motivaci k tomu, abych šel v podstatě dobrovolně do mdlob) ...

A nakonec mě tedy na 1.20 nejvíce potěšily asi ukazatele zdraví, energie a XP + ukazatel PB po "zamíření" na práci na mapě (čili jen drobnosti)...
 

DeletedUser

Guest
Já souhlasím s Diskem, pevnost není rentabilní a bojovat o ni nějak častěji se nevyplácí, protože ani lepší hotel není +, pokud musíš každé dva dny bránit - velká šance že přijdeš o energii, životy, případnou hotovost... O pevnosti bojuji vlastně jenom pro radost svojí a svých spolubojovníků, stejně tak pro radost soupeřů. Až se někomu z téhle trojice nebude chtít bojovat, budu si to muset zařídit jinak :)

Ale ty drobnosti - já si jich vlastně nevšímám, čili sem dal za 4ři a výhledově počítám se zlepšením na 3 po příchodu 1.21 (pevnost stále nebude rentabilní, ale aspoň obránce bude overpower). :cool1:
 

DeletedUser

Guest
ja jsem dal 2 protoze me mrzi ze kdyz nejsem u bitvy o pevnost jako ze jsem tam prihlasenej ale nejsem u pC tak proste nemuzu bojovat...
 

DeletedUser

Guest
Podle mě je to uplná blbost, jen další starost....např.: ve 12:00 hod je bitva a já musím být online, já sem online jen 5x denně a to když mi dojde 2 hodinová práce....jak říkám podle mě je to uplna blost...
 

DeletedUser

Guest
No jo, ale zase úkoly jsou na plno dodělaný během chvíle a pak co má člověk dělat? Tohle je takový oživení, který nikdy nepřestane.
 

DeletedUser

Guest
dal som 1 za oživenie hry v poslednom čase mi prišla dost fadna odstupom času by som dal 2 pretože vlastnit pevnost neprinaša vyhody len kasarne a len ju musim dopovat prduktami čo znamena že musim pracovat prace ktore som naposledy robil pri urovni 20
 

Deleted User - 32331

Guest
dal som 1 za oživenie hry v poslednom čase mi prišla dost fadna odstupom času by som dal 2 pretože vlastnit pevnost neprinaša vyhody len kasarne a len ju musim dopovat prduktami čo znamena že musim pracovat prace ktore som naposledy robil pri urovni 20

nebo dokonce 1:eww:
 

DeletedUser

Guest
Dal jsem 1. Naprostá změna. Dost spících pan(členů města) se vzbudilo, jako kdyby je zničeho nic políbil krásný princ na bílém oři. :loool:
A jak nádherně oživlo forum. Tenhle update je prostě 1* !!!
Už fakt jen doladit ty bonusy za budovy a zkušenosti za boje. :)

Máte to mít zmáklý jako já :loool:
Spousta skvělých lidí, co mají tak zlatý srdce, že schánějí ty produkty z dob 2 lvlu. A já hledám jenom zvony :smoker:
A navíc ta pevnost je hned dostavěná. Už by jsme jí měli hotovou ale je těžký sehnat ve dvou lidech 60 zvonů :(
 

DeletedUser

Guest
Dal jsem za 3, protoze se mi nelibi ze nefunguji bonusy.
Jinak si myslim ze opravdu boj propukne az se tam prida obchod a navic budou fungovat obranne bonusy. S verzi 1.21 bych dal 1****
Takhle to jen bere penize, zivoty cas a energii be nakeho uzitku.

P.S.: nevi nekdo co by v tom obchode v pevnosti mohli prodavat?
 

DeletedUser

Guest
No tie pevnosti su fajn len skoda pre stavbarov ze treba vela surovin (napr. vlajocka, ropa, zelezne tyce atd.) aby sa dala vylepsit nejaka budova.
 

DeletedUser

Guest
Zatím jediný závažný problém u pevností na který narazilo/narazí každé město s velkou pevností jsou "zatím nepotřebné" věže, kde je potřeba u velké pevnosti 60 zvonů, což je opravdu luxus jich tolik mít :D
 

DeletedUser

Guest
Ale jo je to zmena.Akorat me ted kazdej otravuje kvuli zvonum :D ale jo docela dobre.Ale spis se ted tesim na tu dalsi verzi.Akorat kdyz to zas bude.....
Ale jinak tenhle davam za 1
 

DeletedUser

Guest
No zatím newm, ještě jsem neměl šanci je oskoušet... ale je to určitě zábava :loool:
 

DeletedUser

Guest
2
Prostě je to oživení, ale jako vše nové to má chybky. Jedničku to nezaslouží, ale jinak jsem spokojen zatím celkem.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru