• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.20

Jak byste hodnotili tento update?


  • Celkový počet hlasujících
    88
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
mam mensi dotaz,snad se najde nejaka hodna duse ktera mi s nim pomuze :)
kdyz nase mesto vyhlasi utok na cizi pevnost a ziska ji.co se stane se surovinama,ktere budou ve skladisti.
Zmizi a nebo tam zustanou.
dik :)
 

Deleted User - 31870

Guest
přidat si můžeš spojenecká města, která se o pevnost budou pomáhat oficiálně starat ;)
 

DeletedUser

Guest
mam mensi dotaz,snad se najde nejaka hodna duse ktera mi s nim pomuze :)
kdyz nase mesto vyhlasi utok na cizi pevnost a ziska ji.co se stane se surovinama,ktere budou ve skladisti.
Zmizi a nebo tam zustanou.
dik :)



tak kdyz ji obsadis tak k temu urcite dostanes neco co vni bylo...tak asi ano
 

DeletedUser

Guest
je toto pravda?:Odměny
Obdržíš zkušenosti za účást v bitvě. Jejich množství záleží na tvé úrovni, poranění, které jsi způsobil, doby, kterou jsi přežil a zda jsi bitvu vyhrál či prohrál. Zkušenosti dostaneš, i když omdlíš.
Pokud přežiješ bitvu, máš také šanci k nalezení předmětů.]
je to z napovedy,jakysi hrac psal ze pevnost obsadili a nic nedostal,chtel jsem se dnes ucastnit bitvy o cizi pevnost a nevim,ma to vubec cenu??
 

Deleted User - 31870

Guest
pomáhala jsem bránit pevnost a dostala jsem velký prd zabalený do úhledného balíčku :)

PS: ale je dobré si to otestovat pro koordinaci
 

DeletedUser

Guest
no v dalsim a dalsi bude za....
nemely to psat do napovedy kdyz to tak neni....
 

DeletedUser

Guest
hoj...kdo uz byl sucasti bitvy o pevnost?? ja ano a bylo nas 8 utocniku na 63 obrancu:eww::eww::loool::loool:
 

DeletedUser

Guest
hoj...kdo uz byl sucasti bitvy o pevnost?? ja ano a bylo nas 8 utocniku na 63 obrancu:eww::eww::loool::loool:

Z účastnil jsem se dvou. Jedna byla sice jasná převaha, ale člověk si zahrál. Druhá bitva byla to dost podobná tvé, jen jsem byl na straně obránce... Jsou to správně vyhozené peníze. V budoucnu, až bude bonus za zeď a věže, tak bude dobývání pevností pořádné peklo...
 

DeletedUser

Guest
ne to je možnost pojmenovat sektor to musíš mít pevnost a postavenou vlajku
 

DeletedUser

Guest
Já už jsem si dal jednu bitvu...... no skončilo to život stejnej a žádný body v útoku.....
Nevzal jsem si do ruky zbraň:D
 

DeletedUser1382

Guest
to já byl ve 3 bitvách 2 byli nic moc protože to byla jasná převacha ale ta třetí ta byla 30vs29 a to teprv byl nejlepší fight....
 

DeletedUser

Guest
to Trefan:

musis mnet velkou pevnost a postavenou vlajku a potom muzes pomenovat sector
 

DeletedUser

Guest
jak nad tim premyslim myslim ze stavba pevnosti je docela na nic,jedine co to pridava je kasarna tj.lepsi hotel a to ze muzes pojmenovat sektor(pouze u velke p.)zdi a veze nic nedaji a z boje nic nedostanes nic jenom mdloby...:(
 

DeletedUser

Guest
No je pravda že to teda není nic moc,ale je to přece jen docela pozdvižení a nový věci ve hře ne? :)
Čekali sme na to dlouho a ted je to tady,tak si užívejte bejt váma! :D
 

DeletedUser

Guest
musim ric ze sem sklamanej uz je asi lepsi zalozit si dalsi mesto nez pevnost...:(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru