• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.21 - otázky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj měl bych menší dotaz.

Takže v plánovaných změnách se mimojiné píše:
"Tři nové bonusy v bitvách pro dobrodruhy, dělníky a duelanty."

A co vojáci? Ti nic nedostanou :(
 

DeletedUser

Guest
Garvone já nemyslel charakterové bonusy. Já mluvím o těch bonussech v bitvách co by mli dostat v updatu 1.21 :)
 

DeletedUser3698

Guest
Vzdyt to co jsem jmenoval jsou 2 vyhody, ktere maji vojaci v bitvach, proc jim pridavat dalsi?
 

DeletedUser120

Guest
Na vaši otázku proč se to mění, nikdo z nás nedokáže odpovědět... nejlepší co vám mohu říct je nechte se překvapit jak to vůbec dopadne...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jestli to nebude tím, že jediný voják si ten svůj charakterový bonus tak nějak počítá i při bitvě že ? :) Zatímco ostatní při bitvě nemají bonus žádný ;) ... prostě se trošičku vylepší ostatní char. skupiny.
 

DeletedUser6774

Guest
Jestli to nebude tím, že jediný voják si ten svůj charakterový bonus tak nějak počítá i při bitvě že ? :) Zatímco ostatní při bitvě nemají bonus žádný ;) ... prostě se trošičku vylepší ostatní char. skupiny.

I když zase aby ten bonus nebyl moc velký pro ty ostatní a pak pro ty vojáky by museli zase něco vymyslet, že?
 

DeletedUser

Guest
myslim ze to spravja tak aby byl kazdy vyrovnany... ci ne ?:loool:



Nyní je možné vyhrát jakýkoliv duel, pokud máte body jen v houževnatosti a reflexech. Teď houževnatost a reflexy snižují zranění o 100%. To změníme na 50%.

takze mi stacilo vsechno cpát do huzevnatosti a reflexech a byl bych kral duealntu?:smoker:
hh ale ted to bude zas vo jinim:eww:
 

DeletedUser753

Guest
Vojáci už nic nepotřebují. Mají už tak dost výhod v duelech. Když se dívám po salonech, tak je to tam samej voják a žádnej duelant.
Je mi z nich na nic.
 

DeletedUser

Guest
myslim ze to spravja tak aby byl kazdy vyrovnany... ci ne ?:loool:





takze mi stacilo vsechno cpát do huzevnatosti a reflexech a byl bych kral duealntu?:smoker:
hh ale ted to bude zas vo jinim:eww:

S5

Kód:
1       1VanHelsing  	        - voják přes odpor
2 	b4r4cud4 	        - voják, chladní zbraň, houževnatost + síla úderu
3 	Ytsal 	                - duelant, charisma a uhýbání
4 	Vilibush 	        - voják přes odpor
5 	zuzupd 	                - voják přes odpor
6 	Billy Kidd 	        - voják v současnosti snad přes taktiku
7 	mahony 	                - voják přes houževnatost a sílu úderu
8 	ibby 	                - voják přes houževnatost a sílu úderu
9 	kaktus1 	        - voják, charisma a uhýbání
10 	DrLizard 	        - voják přes houževnatost, původně bejval stavitel
11 	Rado1337 	        - voják, houževnatost, úder
12 	titiiik                 - voják, houževnatost, úder
13 	huftamon 	        - voják, charisma a uhýbání
14 	s4m.fisher 	        - neznám
15 	Maxxík                  - duelant, charisma a uhýbání

Zatímco všichni odporoví tam jsou už po několik měsíců, všichni přes charisma do duelantskýho žebříčku poskočili nedávno. Taková ytsal třeba začala když už svět nějaký čas běžel a třeba 1VH si dává k snídani.
Mimochodem, když se podíváš pozorně, tak přímo přes odpor jsou tam jenom tři. Zbytek jsou buď kontrabuildy (houževnatost na vyrušení úderu, úder na proražení houževnatosti).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
... to je pekne co pises...:) ale zacat svet neskor je dokonca lepsie pre duelanta ak za pozeras na cisto hodnotu dueloveho rebricka ci uz charizma alebo build cez huzevnatost a reflexi..
 

DeletedUser

Guest
No po 1.21 bude půlka duelového žebříčku snadnou kořistí té druhé půlky :cool1:
 

DeletedUser

Guest
Takže má ještě smysl dávat si body do Reflexů a Houževnatostí?
 

DeletedUser120

Guest
prosím abyste svoji diskuzi přesunuli do PM.... už se z toho stává OT na oblíbené téma oficiální informovanosti :)
 

DeletedUser120

Guest
To už je to, na co narážím,kdybyste tam byli vy tak by se to mohlo nějak domluvit, že by to tam napsali ne?

Jen malé objasnění.... naše nápověda je překlad německé, nemáme oprávnění si ji přizpůsobit.... prostě musíme pouze přeložit text z německé a tím to hasne, věř že za dobu co the-west existuje už se snažilo hodně lidí něco změnit..... ale prosě to nejde.... bohužel se s tím musíme smířit
 

DeletedUser6774

Guest
Jen malé objasnění.... naše nápověda je překlad německé, nemáme oprávnění si ji přizpůsobit.... prostě musíme pouze přeložit text z německé a tím to hasne, věř že za dobu co the-west existuje už se snažilo hodně lidí něco změnit..... ale prosě to nejde.... bohužel se s tím musíme smířit

Ok, nedá se nic dělat...
 

DeletedUser

Guest
prosím abyste svoji diskuzi přesunuli do PM.... už se z toho stává OT na oblíbené téma oficiální informovanosti :)

Jasně šéfe ;)





Tak já to jenom shrnu, mám malou PM schránku protože si tam povídám se Sádlošem...

V nápovědě přesně jak věci fungují nikdy nebudou, máš tam jenom náznaky a víc se tam prostě nedá. Na veškeré fungování si musí hráči přijít sami a pozná se podle toho dobrý hráč, nebo hráč co má dobré kontaky.

Za malou informovanost v nápovědě nemohou ani moderátoři, ani support, ani adminka, ani nikdo jinej. Pro pochopení rozhraní hry je nápověda naprosto dostačující. :smoker:
 

DeletedUser6774

Guest
Jasně šéfe ;)





Tak já to jenom shrnu, mám malou PM schránku protože si tam povídám se Sádlošem...

V nápovědě přesně jak věci fungují nikdy nebudou, máš tam jenom náznaky a víc se tam prostě nedá. Na veškeré fungování si musí hráči přijít sami a pozná se podle toho dobrý hráč, nebo hráč co má dobré kontaky.

Za malou informovanost v nápovědě nemohou ani moderátoři, ani support, ani adminka, ani nikdo jinej. Pro pochopení rozhraní hry je nápověda naprosto dostačující. :smoker:

Dobře, na to ostatní si tedy budeme muset přijít sami, ok...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru