• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.21 - otázky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
naše nápověda je překlad německé, nemáme oprávnění si ji přizpůsobit

To není úplně pravda, němci neví co jim posíláme přeložené a už tam máme věci co statní nemají. Jestli nevěříš najdeš to třeba v nápovědě v městech duchů: Výjimkou jsou pouze ty města duchů, které byly na mapě již po spuštění světa. V těchto městech funguje pouze hotel. - jinde to nenajdeš. :smoker:
Navíc když můžem mít jiná pravidla hry než ostatní myslím že nápověda by jim moc nevadila :cool1:

Jo, máš podpis kterej odporuje pravidlům :-)

ps. tohle není provoakce :smoker: takže na bany ani nemyslete
 

DeletedUser120

Guest
podpis jsem si smazal...

ta nápověda....sám víš jak to je... pár vět jsme tam propašovali...ale rámcově musí být stejná, zase... už odbíháme od tématu update...zbytek řeš se mnou v PM
 

DeletedUser6774

Guest
To není úplně pravda, němci neví co jim posíláme přeložené a už tam máme věci co statní nemají. Jestli nevěříš najdeš to třeba v nápovědě v městech duchů: Výjimkou jsou pouze ty města duchů, které byly na mapě již po spuštění světa. V těchto městech funguje pouze hotel. - jinde to nenajdeš. :smoker:
Navíc když můžem mít jiná pravidla hry než ostatní myslím že nápověda by jim moc nevadila :cool1:

Jo, máš podpis kterej odporuje pravidlům :-)

ps. tohle není provoakce :smoker: takže na bany ani nemyslete

Tak teď nevím čemu mám věřit zda je pravda to co říká kopix nebo to co říkáš ty...

EDIT: zase ste mně předběhli :(
 

DeletedUser

Guest
No po 1.21 bude půlka duelového žebříčku snadnou kořistí té druhé půlky :cool1:

...to este nevies a nemozes tvrdit ..i ked to tak vyzera.. ale ja pochybujem ze bude odolnost uplne znevyhodnene lebo potom by bola viacmenej zbytocna;)

Takže má ještě smysl dávat si body do Reflexů a Houževnatostí?


...takto ti odpoviem: moze sa stat ze za 2 mesiace sa zisti ze je vsetko iba charizma a uhybacie parametre a vratia to naspat ako bolo
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1575

Guest
může mi někdo ješte jednou pokud to tu někde je vysvetlit jak to tedy bude po tom novém update
pokud mám například střelbu nebo sílu uderu 100 a on 100 houževnatost nebo uhýbaní tak ho ted netrefím a v nové verzi ano?
 

DeletedUser

Guest
tak ted ho trefis ale malo mu uberes ale potom ho trefis a uberes vicej...ale musis mnet i ty nejaky ty schopnosti navic :smoker:
 

DeletedUser7836

Guest
Tak to ti teraz nepovie nikto, sleduj len oznámenia, a hlavnú stránku. Keď ten deň príde, včas sa to tam dozvieš.
 

DeletedUser

Guest
kdybych jel hpuževnatost/reflexy a v půlce hry by se pravidla takto zásadně změnila, tak s hrou končím :ehm:
 

DeletedUser

Guest
To mi připomíná, kupujte přímotopy, pak ČEZ zdražil elektřinu. Takhle zásadně měnit pravidla v průběhu hry je nesmysl. Buď mám jasný koncept hry a nebo nespouštím něco o čem nevím, co se z toho vyklube. Místo přidávání úkolů, pro oživení hry, měnit pravidla.
 

DeletedUser

Guest
pockejte na dalsi update,to budete v duelu kladst pasti protihraci a pak ho vysokou manualni zrucnasti zneskodnite....
 

DeletedUser

Guest
Nebo bude duel probihat formou plavani... prostě se začnou u zbrojíře kupovat loďky a pádla :D

Teď vážně : To že je napsáno, že houž/ref se má snížit na 50% efekt zní sice drasticky, ale většinu důležitých věcí o duelech se oficiálně ani nedozvídáme, takže pro duely můžou mít i upravený význam třeba taktika, přesnost apod...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru