• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.22 - Odpovědi na otázky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jestli má hlava nelže,tak
ride.png
Z východu na západ,fuj!(jméno :D) musíte cestovat na quarterhorse.Ale nevím jak dlouho...
 

DeletedUser6222

Guest
Jen byl doplnila k některým příspěvkům zde, že medajle za spaní nejsou za 16, či 24 hodin spaní, ale za 2 (3) spánky. Takže pokud spíte v pevnosti, je to 12 (18) hodin...

Máte již někdo medajle s oslíkem? Tu bronzovou jsem dostala za cca 4 dny, kdy jsem létala z jednoho kone mapy na druhý. Teď jsem tedy nasadila oslíka, již snad opět 4-5 dní jen běhám sem tam a nic.


A ví někdo, přesně, za co je slepice? Zkoušela jsem utíkat z bitev, více než 7x a nemám ji

Edit: Právě získána medajle oslíka... A Teď musím koupit quartera a hurá na další
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jaká spelice??nemate nekdo obrazek na weststats nic neni...
 

DeletedUser

Guest
chickymedal.png
tuto asi myslí
ale tu jsem našel jen na ENG. foru, asi ještě není vložena do hry
 

DeletedUser6222

Guest
Ano, tuhle jsem myslela. Podivné. Vlastně všechny již vloženy byly, jen tato ne.... A nebo nikdo neví, jak ji přesně získat.
 

DeletedUser

Guest
a neni nahodou za urcity pocet zmeskanych booju o pevnost?
(je to i na .net foru)
 

DeletedUser6222

Guest
ŘEKL bych že není vložena do hry jelikož jsem jí ještě neviděl ale jen jako jediná.:kaktus:


Já taky u nikoho zatím neviděla nešiku. Já ho mám...
Asi to opravdu bude nějakým určitým počtem bojů. Budu zkoumat a testovat...
Na Betě jsem objevila další medajli, musím vykoumat, za co je. Něco s kyselinou
 

DeletedUser

Guest
tak na betě se objevily dvě docela zajímavý medaile :yes::

1atrapiczvieratek.jpg


1bvanoce.jpg


vím, že by se sem neměla plést moc beta, ale nevíte za co jsou?:angel:
 

DeletedUser

Guest
To není pravda...

No to, že není známo jak se získávají medaile není tak docela pravda!
Když se kouknete na Weststats tak vedle medailí je Anglicky napsáno jak se získají např: Vyspi se v cizím hotelu (jak dlouho není známo) to jsem si tak nějak přeložil.....
Ale u nějakých přeci jenom je napsáno že se to neví. Ale pomohlo mi to. Už jsem díky Weststats dostal další asi 4 medaile :vánoce3:

http://cz.weststats.com/Awards/

:klubun:
 

DeletedUser6222

Guest
Ta vánoční asi bude za splnění těch vánočních Q, co tam jsou... Ale já k tomu mám ještě hooodně daleko
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru