• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.22 - Odpovědi na otázky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Dtonate: Malí greenhorni ( 1, 3 lvl ) nemají ani ty 3 počáteční medaile
 

DeletedUser

Guest
nasla som na the west.net rozne dalsie medaile preklad je u mna ale pochybny tu su priblizne napovedy spiaci set
musite 16 hodin spat v hoteli dostanete striebornu medailu
alebo 24hodin spat v hoteli zlatu
nie som si ista ci nepretrzite

stavebny set
ked dostaviate mesto alebo budovu alebo dostanete200stavebnych bodov su dalsie medaile

utok a obranapevnosti a jej dobytie su dalsie medaile ale pre istotu si to pozrite sami adresa je

http://forum.the-west.net/showthread.php?t=26744
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak to modleni je taky pravda.Mam ted 6 medaili za to modleni.Ale tady se to nejak neukazuje.Zatim to vidim jen ve hre.No a s tim spankem to je nejake divne ne?to je blbst abych spat 24 v kuse ne?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nasla som na the west.net rozne dalsie medaile preklad je u mna ale pochybny tu su priblizne napovedy spiaci set
musite 16 hodin spat v hoteli dostanete striebornu medailu
alebo 24hodin spat v hoteli zlatu
nie som si ista ci nepretrzite

stavebny set
ked dostaviate mesto alebo budovu alebo dostanete200stavebnych bodov su dalsie medaile

utok a obranapevnosti a jej dobytie su dalsie medaile ale pre istotu si to pozrite sami adresa je

http://forum.the-west.net/showthread.php?t=26744

Zase tak jednoduché dostat medaile nebude, včera jsem dostavěl kasárna v pevnosti a žádnou medaili jsem nedostal.
 

DeletedUser

Guest
Ja si dal spanek 2x 6 hodin v kasarnach před dnešní bitvou na S5 a hned sem dostal 2 medaile s čepičkou(stříbrnou a zlatou)
 

DeletedUser

Guest
rady v podpisu mam vedle medailich jeste knihu. co ta kniha znamena???
 

DeletedUser

Guest
pokud jsou ty medajle k ničemu tak nám tenhle novej update toho moc nepřinesl.
Ale ta dovolená je celkem dobrej nápad, zatim sem to u žádný jinný hry neviděl.
 

DeletedUser

Guest
Já si myslím, že ty medaile jsou naprosto k ničemu. Nepřidávají žádný bonusy, prodat se nedají, a člověk ani pořádně neví, za co je získal, tudíž nemají ani žádnou vypovídací hodnotu. Já bych je prostě zrušil. K čemu jsou?
 

DeletedUser

Guest
Já si myslím, že ty medaile jsou naprosto k ničemu. Nepřidávají žádný bonusy, prodat se nedají, a člověk ani pořádně neví, za co je získal, tudíž nemají ani žádnou vypovídací hodnotu. Já bych je prostě zrušil. K čemu jsou?

znáš G********? tam jsou tituly. sice jsou to jen slova, ale jinak je to úplně to stejný... a taky nikdo neví, na co jsou... jen na okrasu nebo tak :loool:
lidi se budou za chvíli předhánět v tom, kdo má víc medailí a to taky trochu zlepší hru... trochu soutěživosti...:loool:
 

DeletedUser

Guest
Vše je možné.. Záleží řekněme na fantazii vývojářů :)

Nevím jak to napsat o jejich fantazii slušně :loool: Nějak nechápu proč se takovéto věci dávají když to časem získá každý a celkem jednoduše a k ničemu to není. Pokud nemají co dělat ať vymýšlejí tyto divné doplňky, ale v době kdy mají rozdělané pevnosti a nedodělané určité základní věci mi to přijde, že jejich fantazie je trochu divná.
 

DeletedUser

Guest
zrusil bych to,,,zadny vyznam to mema.... jen mi to narusuje vzhled....
 

DeletedUser

Guest
Musím se jich zastat.
Mě osobně se líbí,že nosím medaily-Náměsíčný,kterou jsem dostal za zbabělost.
Celých 24hodin jsem se schovával v hotelu před duelanty :D
 

DeletedUser

Guest
Taky nechápu ty ocenění konkrétně na co mám u charakteru 3 stejné medaile co zabíraj jen místo.. stačilo by kdyby tam byla jen jedna a pokaždé se jen přepsala hodnost.. jak je tam ten dobrodruh(bronzova medaile) zkušený dobrodruh(stříbrná) milovník příběhů(zlatá) zabírá to 3 políčka a vypovídá to vlastně jen o tej samej věci. Jako at se na mě tvůrci nezlobí ale podle mě je to nesmysl kvantových rozměrů.
 

DeletedUser

Guest
Taky mi ty ocenění moc nesedí :(
Když už bych je zavedl, tak bych je nedával za každou hloupost. Mohla by se zvednout obtížnost a získat tak třeba nějaké bonusy za každé ocenění. Takhle je to opravdu k ničemu. Nechápu na co mám dobrodruha, zkušeného dobrodruha nebo stavební dělník a vedoucí stavby :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru