• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.22 - Odpovědi na otázky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Chtěl jsem se zeptat. Pořád se tady mluví o chatu, ale bude to fungovat i ve městě, nebo jen při dobývání pevností? Ve městě by se to opravdu hodilo, protože telegramy jsou poněkud těžkopádné.
 

DeletedUser

Guest
Chtěl jsem se zeptat. Pořád se tady mluví o chatu, ale bude to fungovat i ve městě, nebo jen při dobývání pevností? Ve městě by se to opravdu hodilo, protože telegramy jsou poněkud těžkopádné.

myslim ze tohle jeste nikdo nevi :D tady nikdo nic nevi,a hlavne co bude v pristim upgradu :ups ha:
 

Deleted User - 31870

Guest
Téma se ubírá naprosto jiným směrem - zde můžete pokládat OTÁZKY k updatu 1.22 - Diskuze k updatu 1.22 se nachází v Salónu, takže svoje spamy přesuňte tam.. :) děkuji, pak je zde binec a dotazující se nemusí dočkat odpovědi..

PS: a update 1.23 nikdo ještě neví, jak přesně bude - chceš-li vědět více, sleduj Betu případně Beta fórum + Developerský blog
 

DeletedUser

Guest
nočník

lidi našel jsem nočník do to ho setu.kde jsou k sehnání další věci???
 

DeletedUser7671

Guest
Chcem sa spýtať na rozmiestnenie veží. Kde je veža duelantov, dobrodruhov....Pri všetkých vežiach ukazuje rovnaké obranné a útočné číslo. Tak ako to je s výhodou keď stojím na veži ktorá prináleží danej postave.
 

DeletedUser7671

Guest
Vidím že mi nikto neodpovedal na rozmiestnenie veží. O tom že bonusy za ne, neboli zavedené som sa dočítal a aj domyslel keď mi to ukazuje na všetkyh rovnáké čísla. Tak dalšia otázka ale poprosil by som odpoveď. Môžem vykopať bojový tomahawk aj viacerím pevnostiam keď ich zakladatelom je jedno mesto. Alebo to môže urobiť nejaké iné mesto v rovnakom čase? Ak prebehne boj o pevnosť aká je tam časové rozpetie kedy môže byť vyzvaná znova? Prečítal som dosť materiálu o pevnostiach ale toto sa mi nepodarilo nájsť. Ak to niekde je tak sa ospravedlňujem, že zdržujem.
 

DeletedUser

Guest
Ty můžeš založit útok na jednu pevnost jako osoba v jednom čase.
Další váš radní z města jestli může založit útok na jinou pevnost ve stejném čase nevím to jsem opravdu nikdy nezjišťoval, ale řekl bych, že ne.
Ovšem další města můžou ve stejnou dobu založit útoky na všechny jejich další pevnosti. Běžně se to používá, že když má soupeř třeba 3 pevnosti a jednu chci dobýt tak si zajistím, aby další spřátelená města založila útok na další 2 a já na to co chci zabrat a obránce se musí postarat o obranu všech a rozdrobit tak síly a nebo prostě brání pouze jednu a riskuje, že o další příjde.
 

Deleted User - 31870

Guest
Chcem sa spýtať na rozmiestnenie veží. Kde je veža duelantov, dobrodruhov....Pri všetkých vežiach ukazuje rovnaké obranné a útočné číslo. Tak ako to je s výhodou keď stojím na veži ktorá prináleží danej postave.

vlevo nahoře duelant, vpravo nahoře dělník, vlevo dole dobrodruh a vpravo dole voják (pravděpodobně).. ale už ti nepovím, zda jsou tam importovány nějaké speciální charakterové bonusy..
 

DeletedUser

Guest
a davaji ty věže bonusy pro chrakter?četl jsem něco že vojakovi +2 charisma,dělnikovi +2sily. dobrod.+2 pohyblivost a duelant +2 zručnost?dik jelsi to plati
 

DeletedUser8071

Guest
Věže, hradby i budovy dávaj nějaký bonusy...ale co přesně :yes: to nevím...kam jsme se já postavil, tam jsme dostal bonus...takže u mě to nebylo rozlišeno na charakter :yes:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já už mám košily a méďu a přidalo mi to toto:

morous.jpg
 

DeletedUser

Guest
Medaile

Ahoj,zjistil sem něco na medaile:

Ospalec spát 16 hod.
Náměsiční spát 24hod.
Bojovník o pevnost zůčastnit se jedné bitvi
Dobyvatel pevnosti vihrátjednu bitvu o pevnost

A dál nevim
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru