• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.28

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7836

Guest
históriu upravovanie vidíš len ty a modi..
čiže don´t worry.. a ten screen som odmazal :)
 

DeletedUser

Guest
Stejně už o tom ví skoro každej, ale já zapomněl, Vy jste strážci "tajných věcí" :::)):::::)):::::)):::::)):::::)):::::)):::::)):::::)):::::)):::::)):::::)):::::)):::::))::
 

DeletedUser

Guest
Co to je zase za **** ještě odmazat screen, to v tom původním začerním název práce, budu ho moct aspoň pak přidat znovu??? Tady tohlencto fórum už je fakt na příšené úrovni... Ani screeny nejde přidávat...
 

DeletedUser

Guest
Stejně už o tom ví skoro každej, ale já zapomněl, Vy jste strážci "tajných věcí"

tak si rovnou zcenzuruj svuj prispevek i v napovede.

A kazdy to vedet jeste nemusi. A i kdyz, tak ne ze tady zacnete lepit co se s tou hroudou ma delat dal!
 

DeletedUser

Guest
aj tak to nechápem, na každom inom fóre to nájdete okrem sk a cz a rozčuľujete sa tu, čím menej ľudí o tom bude vedieť tým lepšie . Tajná vec má ostať tajnou.
 

DeletedUser

Guest
ono celkově tajné úlohy jsou příšerné, protože oficiální vodítka nejsou a musí se na ně přijít pomocí jiných fór, twitteru nebo facebooku.... jenže o tom při registraci nebyla ani zmínka, že musím mít nadělané účty po celém světě abych mohl odhalit tajné úlohy... kdyby se alespoň objevovali někde v oznámení ve hře... To je jako s klíčema, ty byly tak tajné, že na ně ani úloha neexistuje :D
 

DeletedUser1575

Guest
stačí jen zmínka o tajném ukole a hned je tvé téma nebo odkaz smazaný.
moderátoři děláte dobře mažte všechno ať se nikdo nic nedoví.Forum je od toho informovat aby zde dotyčný našel informace ale zde nikdo nic nenajde.
Tenhle odkaz bude stejně do rána zmazán ale to je jedno. Zkusme všichni co najdem tajné infa je sem dávat znova a zova třeba to bude mít ůspěch
 

DeletedUser7836

Guest
stačí jen zmínka o tajném ukole a hned je tvé téma nebo odkaz smazaný.
moderátoři děláte dobře mažte všechno ať se nikdo nic nedoví.Forum je od toho informovat aby zde dotyčný našel informace ale zde nikdo nic nenajde.
Tenhle odkaz bude stejně do rána zmazán ale to je jedno. Zkusme všichni co najdem tajné infa je sem dávat znova a zova třeba to bude mít ůspěch

Vieš, sú tu 2 skupiny hráčov. Jedni čo tie návody chcú a jedni čo kritizujú akékoľvek prezrádzanie. Teraz je tu dilema. Komu vyhovieť ?
Ale budeme to nejako riešiť.
 

DeletedUser307

Guest
Co je to "Tajný úkol"? Něco na co se ve hře nedá logicky přijít? Třeba splnit to a to rozhodnutí tak a tak, nebo v tu a tu dobu udělat to nebo ono? Pak nejde o "Tajný úkol", ale o "hloupý úkol". Pak na takový úkol jde přijít jen tak, že ho "vykecá" někdo, kdo o něm ví (je jedno jak k němu přijde). A kde jinde by se o tom mělo "kecat" na fóru určeném právě ke "kecání" o hře, zvláště pak když na cizojazyčných fórech se o těchto úkolech dá dočíst vše... Mazání těchto informací na CZ fóru je dost na hlavu (mírně řečeno). Pokud se do hry zaregistru je někdo nový, tak jsou pro něj tajné i řadové úkoly - postupem času zjistí, že tu a tam musí kliknout na salón aby měl něco dalšího, nového, pro něj dosud tajného. Když zjistí, že se tady dozví prd, začne hledat jinde a co je tady "tajné" se pro něj stane běžné..proč se tady tedy vůbec namáhat nějakým hledáním, psaním, řešením atd...když jinde se to dělat líp? V podstatě se to tu může ukončit, jak najít šunku je pro hráče s levelem 1 taky vlastně "tajné " a tudíž zákaz se o tom bavit.
 

DeletedUser

Guest
upřímně řečeno, někdy mám docela problém dopředu odlišit, které úkoly by měly být "tajné" (vlastně často se to pozná až podle toho, že tady to smažou:lovec:)...když na zahraničních fórech najdu nějakou zajímavou informaci, prostě ji zkopíruju pro naše lidi, proč by pouze zahraniční hráči měli mít výhody toho, že si o tom mohou přečíst?

z jiného soudku: jak se vám líbí nové bonusy v bitvách? pokud doteď bylo obtížné dobýt pevnost, teď to bude ještě horší...včera jsme v útoku stáli v přesile proti dělnické věži a ani jsme ji snad neškrábli
 

DeletedUser

Guest
Asi se bude muset dělat jiná taktika na útok.
Tady teoreticky,jak by to mělo vypadat:
1)Zautočí se ze západu
2)V prvních liniích by měli být vojáčci
3)Duelanti by měli být ve druhé linii,za němi hned dobrodruzi s dělníky.
4)Vystřílet západní hradbu(Držet se pokud možno v oblasti,kam nevidí dělníci.
5)Obsadit ve stejný okamžik všechny věže,až na tu dělnickou.Pokud možno charaktery,které na tu věž patří.Dělníci a ti co jsou navíc by se měli přesunout na hradby.
6)Myslím,že v tento okmažik by již byla přesila proti věži dělníků a zbylích nepřátel,tak silná a výhodně postavená,že by to nepřežili.

Ale jde jen o teoretickou taktiku,která je podle mého názoru neuskutečnitelná kvůli kázni některých bojovníků.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jak vysoké jsou vlastně charakterové bonusy na věžích? výhodnější než aktuální bonusy 40% (resp. s prémiem 80%) dělníků na cizích věžích? nemám představu

to Delicius: oprav bod 3)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Bohužel nevím ani přesně,jak se přičítá bonus z věže k charakteru.
Právě jsem v malé pevnosti a tam je bonus na věži:

18útok
24obrana
15 k charakeru

Pokud bude teda dělník stát na věži,tak dostane(Bez PÚ):
18*1,4=25,2útok
24*1,4=33,6 obrana
15*1,4=21charakterový bonus

S PÚ:
18*1,8=32,4 útok
24*1,8=43,2
15*1,8=27

Což je opravdu obrovský bonus.

Pokud vyvstane situace,že budou po sobě navzájem střílet dvě věže,obě plné dělníků s PÚ,tak čísla budou vypadat asi takhle:

Věž dělníků=32,4útok-43,2obrana-27charakter
Věž vojáků=32,4útok-43obrana-0charaker

Duelant na věži duelantů by asi neměl moc velké šance:
18útok,24obrana,15charaker

Potřeboval bych vědět,jak se počítá charakterový bonus.
Ale mám pocit,že dělník bude i na cizích věžích stejně silný,jako ostatní charaktery
Samozřejmě že tady nepočítám bonus ze shopností a oblečení,pak by byla čísla úplně jinná.
Ale kdybych měl znovu začít,tak bych si 100% vzal dělníka přes stavění a následné předělání na pevnosti.
 

DeletedUser

Guest
Pořád platí, že na věž se stavím podle nejpočetnějšího atributu? (červená pro dělnickou, žlutá pro vojáka atd.)
 

DeletedUser

Guest
Pořád platí, že na věž se stavím podle nejpočetnějšího atributu? (červená pro dělnickou, žlutá pro vojáka atd.)

Možná by se na to mohl někdo zeptat na beta foru.
Já bohužel nemůžu.Registrace nejde a nějak jsem zapoměl,jak jsem se na betě kdysi dávno jmenoval.
 

DeletedUser

Guest
Vieš, sú tu 2 skupiny hráčov. Jedni čo tie návody chcú a jedni čo kritizujú akékoľvek prezrádzanie. Teraz je tu dilema. Komu vyhovieť ?
Ale budeme to nejako riešiť.

Co takhle to vyřešit anketou??? Dát anketu s možnostmi jestli chceme tady návody na tajné úkoly nebo ne, a kde bude víc hlasů tak podle toho se to rozhodne.
To je to nejjednoduší. Já osobně si myslím že na fóru je víc těch kteří návody chtějí. A proč taky ne? Na ostatních fórech jako je BETA a NET jsou, tak proč sakra nemůžou být i tady?
 

DeletedUser

Guest
Co takhle to vyřešit anketou??? Dát anketu s možnostmi jestli chceme tady návody na tajné úkoly nebo ne, a kde bude víc hlasů tak podle toho se to rozhodne.
To je to nejjednoduší. Já osobně si myslím že na fóru je víc těch kteří návody chtějí. A proč taky ne? Na ostatních fórech jako je BETA a NET jsou, tak proč sakra nemůžou být i tady?

Aco takhle se smířit s tím,že tady na tomto foru prostě nebudou?
Když po nich toužíš,tak se běž mrknout na sk forum,či na net.
P.S.Na betě se tajné úkoly taky mažou....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru