• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.28

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Obchodník mně udělal radost, hned napoprvý a už mám mokasíny.:hoj:
 

DeletedUser9068

Guest
Našel jsem ho za dvě hodiny,na s6 už za chvilku budu mít kbelík s vodou
 

DeletedUser8423

Guest
já ho mam taky za dvouhodinovou práci.
Vysvětlení: pracoval jsem na mýtit les už před updatem a práce se my ukončila až po nahrání nového updatu. A našel jsem tam ten hadřík.
 

DeletedUser9068

Guest
Strykoc má pravdu,práce jsem zadal ještě před updatem a našel jsem ho hned napoprvé.
 

DeletedUser

Guest
Ten hadr sa da najst aj pri viacerych pracach alebo len pri tej jednej? pretoze ja ju nemam otvorenu... :zed:
 

DeletedUser7836

Guest
Len pri Mýtení Lesa.
Ak máš málo PB, skús kúpiť nejaké oblečenie.
Najlepšie je: hnedý kožený klobúk, mexický šátek, drahý žaket, hnedé jezdecké boty a ostrá drevorubačská sekera.
 

DeletedUser

Guest
a co vlastne zyskam pri tej ulohe?(ci sa mi to oplati kupovat)
 

DeletedUser

Guest
No já získal slunečník omylem jsem na nej klikl :( :D a je mi na nic dobré, že ? :D
 

DeletedUser

Guest
No já získal slunečník omylem jsem na nej klikl :( :D a je mi na nic dobré, že ? :D

V případě že máš mužský charakter, tak ano je ti na nic protože si ho nenasadíš. Ale nezoufej, vycházková hůl se dá najít ještě při pracích s vysokým štěstím a lze taky získat v jedné úloze. Tam ale doporučuji spíš vybrat 2. klíč...
 

DeletedUser

Guest
Je to tak, na závěr je duel s pachatelem vraždy a odměnou je rezavý šestiranný kolt.
 

DeletedUser

Guest
Tohle má něco společného s Polanou. Vím to jistě, mám to od jednoho uživatele společně s přesným návodem na kompletí sérii úkolů vražda na slovenském fóru. Poslal mi to SZ.
Ona ještě ta úloha Vražda po nalezení pachatele pokračuje cca 3 úkoly... Z nich se všechny zadávají právě v polaně. Ještě napovím, ta "hruda" byla nalezena při práci cenzúra. Módové, můžu prozradit všechno nebo ne? Nevím jestli zrovna tohle považujete za tajný úkol...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ohľadne hrudy neprezrádzaj... díky

:::)):: Čekal jsem že zase něco zcenzurujete, ale bylo to na nic, v obrázku v oznámení je přece ruský název té práce, a Google to klidně přeloží do češtiny... A docela správně...
EDIT 1: A co tohle - zapoměl jsi na historii upravování? :D :D - stačí kliknout na "Porovnat" a původní příspěvek je hned na světě... ;)
EDIT 2: Jo a polanou jsem myslel "Lesní palouk", jsem zvyklý na polanu ve slovenštině z SK fóra... Pardon...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru