• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.28

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nejspíš další úkoly, a nejspíš je najdeš na něčem kde sloužíš bohu :-)
 

DeletedUser6741

Guest
Tyto produkty nejdeš u vybraných prací. Produktů je 8.

bloodycloth.png
testament.png
docreport.png
brandingiron.png
darkplans.png
engagementring.png
birthcertificate.png


+

Objevil jsem ještě toto:
photo.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já mám zatím ten zkrvavený šátek z lesa a vědro plné vody a jdu pokoušet štěstí na další práce,abych na něco narazil.
 

DeletedUser

Guest
Muž - vycházková hůl
Žena - Paraplíčko

 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak nevím jestli jdou najít ještě ty nové produkty,protože to zkouším u všech známých prací,kde se ty produkty našly(info beta forum) a furt jsem nic nenašel a to zkouším všechny možné časy.
 

DeletedUser

Guest
Ano. Mám stejný problém. Krvavý kus látky jsem našel hned na poprvé. Ale ostatní už ne...

Jo Freashmeate: Ano umím ale hrozně moc lidí mi to zkazilo taky. Přesně tímhle způsobem. Takže proč jim to neoplatit...

Kvůli tobě to smáznu a nechám to být, ale když mi někdo bude posílat návody, tak ať se potom moderátoři zastaví nad tím proč ho nazývám Č******
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zase nám posunuli nový vzhled stránky na update 1.29 :( to už neni možný!
 

DeletedUser

Guest
JJ banda z INNA jela na dovču,tak se všechno posouvá.Jak se psalo na foru bety tak to bude trvat zhruba půl roku než budou v updatu KALHOTY, LV 120,NOVÉ QUESTY a další.Prostě děs,vždycky na začátku roku napíšou seznam věcí které BY CHTĚLI udělat a dopadne to tak,že zhruba se jim podaří 30% co slibovali a to ještě jen na nové světy a na staré zas o něco míň.
 

DeletedUser

Guest
Zaměřili se na nové hráče a bude OBCHODNÍK v INVENTÁŘI,tam se mění každých 25 hodin 8 věcí,takže noví hráči nemusí obcházet města a jen čekají co se další den zase objeví nového.
 

DeletedUser1575

Guest
to je sice pěkné Karassiussi ale hru dělají i staří hráči.Ono je super že se zde zavedli různé sety obzvláště super je třeba gentlemanova sada ale třeba u setu sedmi spáč jsem na plus 1 modlené nepřišel dodnes.A tokových různých hádek které nemají logiku je ve hře spousta.Ono místo takových pitomostí jako ve čtvrtek v 0:01 bud vysvlečený a měj v ruce produkt by stačilo dodělat vše co již slíbili ve verzích 1.24 a výše neustále odsouvání již dříve přislíbených věcí jen odrazuje již stávající hráče od hraní.Na co nám bude nové přihlašovací okno do hry když zde nebudou věci na které se těšíme cca již rok. všichni víme že to není chyba českého týmu ale pomalé práce fa inno.Doufejme že jak si pracovníci inno odpočinou na dovolených tak se vrátí z vetším elánem a nové verze budou sypat jednu za druhou
 

DeletedUser

Guest
No ale to by jsi od INNA chtěl hodně. Kdyby (Jak už tu psal někdo předemnou) pracovalo INNO i jenom na 75%, tak by jsme tu už dávno měli minimálně update 3.00, ALE....

Ale INNO místo toho aby INNO drželo sliby, tak zase na betě zdražily prémium, takže se platí o 50% víc než před tím. Otevírají neustále nové světy (Konečně nám i otevřely světy 1,2 a 3) za což můžeme bejt jenom rádi, protože se INNO k něčemu rozhoupalo.

Za 2) Ano jak si řekl taubdo, tak zase něco posunuly... Strašný to je, ale INNO tohle dělá pořád. A proč by taky něco plnilo... Hlavně, že se sypou prachy z prémia a tím pádem oni stratily zájem o West a věnujou se jiným hrám a na west úplně kašlpou...
 

DeletedUser

Guest
Ta hlavní stránka mě opravdu rozčiluje, hra by tím dostal úplně jiný směr a hru by to značně oživilo... (myšleno ironicky) :angel:
 

DeletedUser

Guest
Jak je vidět, "sliby chyby" neplatí jenom v politice, ale i v INNU...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru