• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.28

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Obchodník mně udělal radost, hned napoprvý a už mám mokasíny.:hoj:
 

DeletedUser9068

Guest
Našel jsem ho za dvě hodiny,na s6 už za chvilku budu mít kbelík s vodou
 

DeletedUser8423

Guest
já ho mam taky za dvouhodinovou práci.
Vysvětlení: pracoval jsem na mýtit les už před updatem a práce se my ukončila až po nahrání nového updatu. A našel jsem tam ten hadřík.
 

DeletedUser9068

Guest
Strykoc má pravdu,práce jsem zadal ještě před updatem a našel jsem ho hned napoprvé.
 

DeletedUser

Guest
Ten hadr sa da najst aj pri viacerych pracach alebo len pri tej jednej? pretoze ja ju nemam otvorenu... :zed:
 

DeletedUser7836

Guest
Len pri Mýtení Lesa.
Ak máš málo PB, skús kúpiť nejaké oblečenie.
Najlepšie je: hnedý kožený klobúk, mexický šátek, drahý žaket, hnedé jezdecké boty a ostrá drevorubačská sekera.
 

DeletedUser

Guest
a co vlastne zyskam pri tej ulohe?(ci sa mi to oplati kupovat)
 

DeletedUser

Guest
No já získal slunečník omylem jsem na nej klikl :( :D a je mi na nic dobré, že ? :D
 

DeletedUser

Guest
No já získal slunečník omylem jsem na nej klikl :( :D a je mi na nic dobré, že ? :D

V případě že máš mužský charakter, tak ano je ti na nic protože si ho nenasadíš. Ale nezoufej, vycházková hůl se dá najít ještě při pracích s vysokým štěstím a lze taky získat v jedné úloze. Tam ale doporučuji spíš vybrat 2. klíč...
 

DeletedUser

Guest
Je to tak, na závěr je duel s pachatelem vraždy a odměnou je rezavý šestiranný kolt.
 

DeletedUser

Guest
Tohle má něco společného s Polanou. Vím to jistě, mám to od jednoho uživatele společně s přesným návodem na kompletí sérii úkolů vražda na slovenském fóru. Poslal mi to SZ.
Ona ještě ta úloha Vražda po nalezení pachatele pokračuje cca 3 úkoly... Z nich se všechny zadávají právě v polaně. Ještě napovím, ta "hruda" byla nalezena při práci cenzúra. Módové, můžu prozradit všechno nebo ne? Nevím jestli zrovna tohle považujete za tajný úkol...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ohľadne hrudy neprezrádzaj... díky

:::)):: Čekal jsem že zase něco zcenzurujete, ale bylo to na nic, v obrázku v oznámení je přece ruský název té práce, a Google to klidně přeloží do češtiny... A docela správně...
EDIT 1: A co tohle - zapoměl jsi na historii upravování? :D :D - stačí kliknout na "Porovnat" a původní příspěvek je hned na světě... ;)
EDIT 2: Jo a polanou jsem myslel "Lesní palouk", jsem zvyklý na polanu ve slovenštině z SK fóra... Pardon...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru