• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.28

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
nevite kdy priblizne bude?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Takže, nedávej sem obrázky jako prase to zaptvý a zadruhý: vše se dozvíš včas
 

DeletedUser

Guest
1.28 is not far away... some neat things are coming
----------------------------------------------------------------
1.28 nie je ďaleko ... niektoré pekné veci, sú posielané

z fan stránky na FB
 

DeletedUser

Guest
Ehm... Dost mě pobavila ta diskuze o tom, zda zbraň bude chladná nebo střelná.
Je to poměrně odvážná domněnka, ale myslím si že ty zbraně budou dvě, klidně i se stejnými hodnotami - jedna chladná a jedna střelná.:::))::
 

DeletedUser6989

Guest
Ehm... Dost mě pobavila ta diskuze o tom, zda zbraň bude chladná nebo střelná.
Je to poměrně odvážná domněnka, ale myslím si že ty zbraně budou dvě, klidně i se stejnými hodnotami - jedna chladná a jedna střelná.:::))::

Přesně tak.Bylo by neuvážené diskriminovat např. chlaďáky,tím,že dostanou za vydřené klíče pistoli.Na druhou stranu Mohli by dát střelnou,jelikož chladná už je v podobě Hernandova meče.
 

DeletedUser

Guest
Ale mělo by pak smysl dřít se s klíčema, pokud by za ně byla asi tak stejně silná zbraň jako h. meč? Mě přijde mnohem jednodušší ho získat, navíc s novým updatem vím jaké jsou mé šance na nález, takže mám větší přesnost pokud chci najít lístek č. 1...
 

DeletedUser6989

Guest
Ale mělo by pak smysl dřít se s klíčema, pokud by za ně byla asi tak stejně silná zbraň jako h. meč? Mě přijde mnohem jednodušší ho získat, navíc s novým updatem vím jaké jsou mé šance na nález, takže mám větší přesnost pokud chci najít lístek č. 1...

Ne,nemělo.
Chtěl jsem ale říct,že když INNO dalo za tři lístky odměnu POUZE chladnou zbraň,nic by jim nebránilo udělat to i u klíčů.
Kdo ví možná to nebude zbraň na duely :D
 

DeletedUser

Guest
To je ovšem něco jiného, hned mě napal kulomet co byl na betě... pokud myslí že to ve hře nikdo neviděl, myslí tím jen norm. světy nebo i betu?
 

DeletedUser

Guest
fotka z facebooku jak bude vypadat hlavní stranka ve verzi 1.28 :)
34478_415763327426_23138922426_4465407_7221463_n.jpg
 

DeletedUser6989

Guest
To je ovšem něco jiného, hned mě napal kulomet co byl na betě... pokud myslí že to ve hře nikdo neviděl, myslí tím jen norm. světy nebo i betu?

Mě taky napadl kulomet,protože to byla jediné logické vysvětlení,proč ho ztáhli.
Jenom aby to nebylo něco ve stylu české pohádky Obušku z Pytle Ven (jitrnice jakou svět neviděl) :D:D

Jinak ten obrázek od Muffiho vypadá pěkně.Jen mě zaráží,že většinu podstatných informací se dozvídáme z facebooku,nebo twiteru.
 

DeletedUser

Guest
Zet se o tomto vyjadřoval na Beta fóru.
120lvl byl vybrán jako maximum,aby nebyli hráči až moc silní a aby nezvládali všechny práce,obstojně duely i pevnosti.

Zbraň za klíče by měla být určitě střelná.
Protože chladný válečník by dost blbě plnil úkoly na 67lvl.

no a? , tak ako teraz by zase zvýšili PB u tých tažkých prác a pridali nové..
 

DeletedUser

Guest
ta hl.stranka, ti dva mě připomínají dva takové maníky z Call of juarez :)
 

DeletedUser

Guest
na bete uz je 1.28 ale nevidim zadny rozdil krom te hlavni stranky
 
na bete uz je 1.28 ale nevidim zadny rozdil krom te hlavni stranky

Ale určitě tam něco musí být, vy jste tady všichni pesimisti a skeptici, horší než já a to je co říct. Právě v přicházejích inovacích musíš co nejdřív najít nějaké dobré špeky a využít toho. Pak tady zase budete za pár dnů truchlit, že ti vnímavější na něco přišli a mají se dobře. Toto je třeba podchytit hned.
 

DeletedUser

Guest
Pěkné změny ... těším se. Btw. Ta hlavní stránka je moc pěkná :) to bude radost se přihlašovat.
 

DeletedUser7836

Guest
Funkce
* přepracovaná hlavní stránka hry
* putovní položka obchodníka
* API pro tvůrce scriptů
* nové pevnostní bonusy pro stvbáře, duelanty a dobrodruhy

Změny
* u chatu je tlačítko "říci" /napsat, či jinak dle překladu/
* pracovní obrazovka nyní zobrazuje, kdy končí premium účet
* tlačítko Nápověda nyní přesměřuje na West Wiki
* kvůli rychlejšímu přístupu se premiové tlačítko zobrazuje přímo pod penězi
* po platební zprávě v bance se zobrazí zpráva o úhradu poplatku
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru