• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.28

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
1.28

Konecne sme zacali na bete testovat 1.28 nepaci sa mi ze vam sa praca neukaze v zozname prac ak nemate ani 1bod.musite si ju najst na mape dufam ze sa to odstrani.U obchodnika mozete predat veci bez toho aby ste boli v meste a za rovnaku cenu.kupit si mozte co vam pocitec ponukne co je 8 veci .mate na to tri hodiny potom sa ponuka zmeni ceny su rovnake ako v mestach.
 

DeletedUser

Guest
Mohl by jsi prozradit,o jaké bonusy se jedná?

Translated bonuses:
Worker:
- Sector bonus is raised by 40% (PA 80%)
Adventurer
- After the 2nd hit in a fortbattle round, you have a 25% (50%) chance to be not shot at all again (you more or less are invisible then)
Duelist:
- You have a chance of 10% (20% PA) to make a critical hit. Critical hits drain additional 10% of the maximum LPs of the target.

zdroj: .net a beta
 

DeletedUser

Guest
Translated bonuses:
Worker:
- Sector bonus is raised by 40% (PA 80%)
Adventurer
- After the 2nd hit in a fortbattle round, you have a 25% (50%) chance to be not shot at all again (you more or less are invisible then)
Duelist:
- You have a chance of 10% (20% PA) to make a critical hit. Critical hits drain additional 10% of the maximum LPs of the target.

zdroj: .net a beta

Pro neangličtináže přeloženo:

Dělník
-Bonus sectorů je zvýšen o 40%(s prémiem 80%)

Dobrodruh
-Po druhém zásahu v bitevním kole má 25%(50%) šanci nebýt vícekrát zasažen.

Duelant
-Má 10%(20%) šanci udělat kritický zásah.Critický zásah ubere základní počet životů+10% z maximálních životů.
 

DeletedUser

Guest
Voják už má bonus k životům a nižší požadavek pro zbraně.
 

DeletedUser7063

Guest
tomu dobrodruhovi moc nerozumím - jakože když ho v 1 kole trefí víckrát, tak potom má větší šanci že ho netrefí? Pochopil jsem to dobře?
 

DeletedUser

Guest
Co sem to pochopil tak když v jednom kole ho vícekrát trefí tak u prvních dvou zásahu je to beze změny ale u dalších je šance na zásah o 25% (resp 50%) nižší. V dalším kole se to počítá od znovu.
 

DeletedUser

Guest
To jsi tedy nepochopil. Hodnota v závorce je při aktivovaným prémiu. OMG
 

DeletedUser

Guest
Aha, takže když už voják má +hp a zbraň -3.lvl down, tak nedostane na patchi nic. Ti s námi vydrbali dobře.
 

DeletedUser

Guest
já jsem chtěl jenom zeptal jestli se do starých sad přidají kalhoty a nebo ne ???
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru