• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.29

  • Zakladatel vlákna Delicius169
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Obchod rozhodně pomůže získat peníze snaživcům. Od multiúčtů, od hráčů co končí se hrou a účty nechají kamarádům...dobrý, asi už hra nebude nikdy férová pro všechny :-) Ale mě zase umožnil vydražit unikátní svítící zbraně pro lvl 20 a lvl 30 (Huckleberryho prak a Granmotovu pistoli), které by asi někdo těžko dostal na tak nízkých lvl normální cestou. Alespoň už nebudou ve hře jen ozdobou a dá se s nimi i hrát. Škoda že nelze kupovat vše, i produkty, svět by byl zase trochu komplexnější a trh by dal hře novej ekonomickej rozměr...


Šerif mi připadá jako blbost, na převod peněz taky dobrý, ale vypsat odměnu za to, že někdo s někým vyhraje duel a ani ho neuspí , v reálu mu třeba sebere jen 20 života, to je k smíchu...chudáci důvěřivci, co se tak chtějí podstivě pomstít. Nakonec, pokud na mě někdo vypíše odměnu, vždycky jí může dostat kamarád v přátelském duelu... Pokud by měl mít šerif smysl, tak třeba po prohraném duelu hráče zatkne a poškodí...finančně, zákaz duelování, menší zisky po určitý čas nebo tak něco, ale to by měli vymýšlet jinde....

Nové úkoly, ty mi nechybí, ani staré. Úkol typu dělej 5 hodin tohle a najdi tohle je nuda, proč hra nenabízí úkoly které by se dali opravdu řešit různě, různými obklikami ? Na začátku to jde, ale ke konci hry , kdy pro dosažení práce je potřeba přeházet desítky a stovky schopností...stereotyp, brrr. Co třeba úplatky, abych tu práci nemusel dělat, nebo si najít někoho, kdo za obnos práci odedře za mě (to by bylo mimochodem super a rozhejbalo by to trh práce, hráči by měli důvod se specializovat) ...podle mě by se se hrou dalo hodně dělat, má ještě potenciál na zlepšování, ani by to nedalo moc práce, jen dotáhnout to co tu je..
 

DeletedUser

Guest
tady jsem nasel neco(obrazky) k hallowenu (Smrťákova kosa):
deathsythe.png
deathsythe.png
 

DeletedUser1451

Guest
Jediná informace o kose zatím je, že to bude opravdu zbraň do pevnosti. Na ostatní informace si budeme muset počkat do 30.10, kdy by měly Halloweenské úkoly začít
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru