• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.29

  • Zakladatel vlákna Delicius169
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
"Wanted" je na duelanty a la duel-hotel-duel-hotel uplne k nicemu za stavajicich podminek, kdyz nebudou chtit, tak je nikdo neslozi, ale to paberkovani po bitve zni velmi lakave,hlavne u bitev pro bohate ;-)
 

DeletedUser9350

Guest
A tak budou tyto bitvy pro bohaté vyhlašovány u měst a zase utřou....
 

DeletedUser1318

Guest
Příjdou k nějaké bitvě (pevnosti), počkají až se to semele, a ty co zbydou (vyhrají) pošlou šupem do hajan. Tam budou větší žně než v nějakém městě.
On se v té pevnosti po bitvě nikdo moc dlouho nezdržuje, takže by bylo potřeba přesně trefit okamžik, kdy bitva skončí. Vzhledem k tomu, že je potřeba taky nějaká energie, tak to zas taková brnkačka nebude...
 

DeletedUser

Guest
Mě osobně by zajímala jedna věc - jestli jsem to dobře pochopil, tak přijdu k práci, kde je můj cíl a zadám duel. Co se stane, pokud během těch deseti minut cíl odejde jinam?
Duel proběhne, nebo ho budu muset nahánět po mapě jako ...?
Jestli to tu bylo někde zodpovězené, tak se omlouvám, možná jsem se přehlédl.
 

DeletedUser3004

Guest
"Wanted" je na duelanty a la duel-hotel-duel-hotel uplne k nicemu za stavajicich podminek, kdyz nebudou chtit, tak je nikdo neslozi, ale to paberkovani po bitve zni velmi lakave,hlavne u bitev pro bohate ;-)
Duely budou prováděny na místě, kde se nachází duelovaný hráč v době začátku duelu. Takže k ničemu to určitě není ;)
 

DeletedUser

Guest
Duely budou prováděny na místě, kde se nachází duelovaný hráč v době začátku duelu. Takže k ničemu to určitě není ;)

nezapomen, ze jsou tu strelci, ktery se nehnou z fleku a jsou neustale nekde ve mestech po hotelich a jen vylezou na tech 10 minut kdy probiha duel a pak hnedka mirumilovny spanek ;-) mas nejakej napad jak takovyho hrace nachytat, kdyz teda neudela sam chybu ?
 

Deleted User - 31870

Guest
Tak jsem zjistila, že si můžete vypsat odměnu i na svoji hlavu :::)):: (ani nevím, proč jsem si to nezkusila už na Betě)
 

DeletedUser10258

Guest
šerif

šerif mi přijde dost nedomyšlený.. mělo by to smysl pokud by se vypsala odmena jen za uspani.. takto je to moc jednoduche..
 

DeletedUser

Guest
Mě jen mrzí,že se nemohu pod vyhlášenou odměnu podepsat... :-(
Protivník by měl mít možnost vědět,kdo po něm jde.
 

DeletedUser

Guest
Šerifa hodnotím tak za 4, hlavně kvůli toho, že prostě nikdo nezjistí, kdo to na tu danou osobu napsal. Jaký má pak tedy účel na někoho posílat nájemného zabijáka, který ho jen zdueluje (a ani ho nemusí poslat do mdlob)? Někdo si s ním dá duel, ale k čemu vám to bude, když neví, že je to od vás? A protože není pravidlem ho poslat do mdlob, tak se ani nemusíte vyhnout dalším duelům...Šerif je jedna velká nedodělaná věc, ale s velkým potenciálem ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já jsem třeba za nočník zaplatil 3 krát více než je jeho nákupní cena to je mazec
 

DeletedUser

Guest
Nemůžu nikde najít tlačítko "koupit", co musím splnit za podmínky, abych mohl koupit nějaký předmět?
Jedná se o lístek č. 1, ve městě máme tržiště lvl 3, požadovaná cena se mi u produktu ani nezobrazila...
 

Deleted User - 31870

Guest
A je to aukce nebo přímý prodej?


Nevím, zda by bylo dobré, aby se vědělo, kdo vypsal odměnu na kterou hlavu - naopak by se jim za to mohli ostatní chodit mstít a moc by si nepomohli. Na západě taky vypisoval odměny šerif na něčí přání/žádost.
 

DeletedUser

Guest
Tak by tam mohla být alespon možnost podepsat se pod odměnu :-)
Já sám stejně vyhlašuju wanted na sebe a své kamarády,tak bych to uvítal :-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru