• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.29

  • Zakladatel vlákna Delicius169
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Šerifa hodnotím tak za 4, hlavně kvůli toho, že prostě nikdo nezjistí, kdo to na tu danou osobu napsal. Jaký má pak tedy účel na někoho posílat nájemného zabijáka, který ho jen zdueluje (a ani ho nemusí poslat do mdlob)? Někdo si s ním dá duel, ale k čemu vám to bude, když neví, že je to od vás? A protože není pravidlem ho poslat do mdlob, tak se ani nemusíte vyhnout dalším duelům...Šerif je jedna velká nedodělaná věc, ale s velkým potenciálem ;)

Mě se nelíbí že nejde vypsat jakákoli částka, minimální částka je desetinásobek inkriminovaného hráče. Chtěl jsem vypast ne jednoho lajdáka pět dolarů za 'krádež dobytka', a chtělo to minimálně 900 usd. S tím identifikováním bych si zase tolik starosti nedělal. Podle mně to vypisuje šerif. Někteří můžou být rádi za to že nejsou veřejně známi coby zdavatelé odměny. Dotyčný by jim to dal sežrat, důležité je že dotyčného hráče kdosi sejme.
 

Deleted User - 31870

Guest
Klikni na budovu šerifa -> vpravo Hledá se (pod statistikama) a zadej tam ručně svůj nick ;)
 

DeletedUser4517

Guest
tak tento Update je fakt dobry prekvapil me trh doufam ze budou same take dobre
 

DeletedUser

Guest
nojo, trh, na co je když neumožnuje volenj obchod.. chci na S7 raketu na ohňostroj, mužu dokonce nabídnout hóódně peněz....takže zase nic, pokud dobře koukám.
 

DeletedUser

Guest
ja prodal athos fleret za 75k :D
hej to na sebe na bete vypisu 130 000 dolaru co mam:D
to jsem nevedel ze to jde diky za radu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
otázkou je, jestli raketu na ohnostroj prodat lze, jak vidím , tak některé produkty prodávat nejdou...a v tabulce je jen to co už někdo nabídl..... asi by stalo za to mít někde seznam směnitelného zboží
 

DeletedUser6989

Guest
otázkou je, jestli raketu na ohnostroj prodat lze, jak vidím , tak některé produkty prodávat nejdou...a v tabulce je jen to co už někdo nabídl..... asi by stalo za to mít někde seznam směnitelného zboží
Mám pocit že prodat se dají jen produkty, které jsou částí setu a lístky 1 a 2 a speciální produkty jako je hrouda.
 

DeletedUser9990

Guest
Tak ten "wanted" je opravdu lehce zneužitelná fraška.
Zrovna nyní na S-8 byl hledaný hráč cca 36lvl odměna na něj okolo 15.000,byl neozbrojený a v okamžiku je v bezvědomí (nelze duelovat 48hod),jasná domluva na převod peněz!
Na mě je vypsaná skutečná odměna 4545,- :::))::
Celkem bych byl pro,aby se zobrazovalo,kdo vypisuje tu kterou odměnu,byly by krásné msty. :::))::
Je mi jasné,že právě kvůli tomu to nebude zavedeno,škoda.
 

DeletedUser

Guest
Ono by stačilo, aby pro získání odměny musel být hledaný uspán, ale měla by býti nějaká časová prodleva mezi vypsáním odměny a možností duelování za odměnu, např. 1-2 hodiny, aby to bylo hůře zneužitelné
 

DeletedUser

Guest
Mě osobně se nový update nelíbí. Zdá se mi to už přeplácané. Šerif a obchod jsou dobré budovy, ale nelíbí se mi to zpracování..u šerifa není vidět, kdo odměnu vypsal, pak se mi nelíbí, že jde vypsat odměna na sebe. Obchod se mi zdá docela nepřehledný.
Nový styl duelování mi připadá přímo otřesný...běhat po mapě a hledat hráče, které by bylo možné duelovat. Hrůza a děs. Nebaví mě to.
Místo toho, aby se vymyslely nové úkoly pro jednotlivé charaktery, aby se na všech světech nehrálo dokola pořád jedno a to samé, tak přidávají tyhle prkotiny.. ::(:
 

DeletedUser

Guest
Mě se taky příliš nelíbí. V poslední době na místo aby Inno hru vylepšovalo, přidávaj jednu pitomost za druhou. Stává se z ní pěkná přeplácanina.
 

Deleted User - 31870

Guest
Jenže s ohledem na skutečnosti, že tyhle věci hráči chtěli, si za to můžeme sami.. ;)
 
a mně se zase oboje líbí - konečně se nemusí věci prodávat jen za výkupní cenu NPCčkům a konečně můžu taky nějak potrestat otravné duelanty, kteří mě pravidelně posílají do mdlob :::))::
 

DeletedUser

Guest
Obchod vynikající věc, konečně rozprodám inventář min. za nákupku a ne za prodejku, nemusím kvůli nějaké věci lítat po světě a přecházet z města do města, výhoda pro nové světy, dokud nejsou v městech vystavěny obchody, hodně to pomůže do rozjezdu
Šerif nápad dobrý ale provedení na 50%, kdyby ho trochu dotáhli do konce, tak by to mělo smysl
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru