• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.31

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Dobrý update, ale já se spíše těším na změnu vzhledu města a možnosti jiných bonusových budov...
 

DeletedUser

Guest
No zajímá mě jediné, jiank také souhlasím, profesí je álo, poker je nepřehledný, ale i tak to osvěží... Ale co polní kuchař? Dají se pracovní body sčítat?Dík za odpověď
 

DeletedUser1318

Guest
No zajímá mě jediné, jiank také souhlasím, profesí je álo, poker je nepřehledný, ale i tak to osvěží... Ale co polní kuchař? Dají se pracovní body sčítat?Dík za odpověď
Pracovní body sčítat nejdou, některé předměty jdou používat souběžně. Nutno zkoušet.
 

DeletedUser

Guest
Zajímavé je, že ačkoli měl update zvýšit spolupráci lidí a tím zvýšit jejich aktivitu, pociťuji od jeho příchodu spíše útlum hráčů na starých světech.

Možná zklamání z updatu, možná pomalost bitev po updatu, či co já vím?
 

DeletedUser

Guest
to já jsem si všiml zase že na styrých světech se už neobchoduje s oblečením, zbraněmi, puškami... ale pouze s recepty a produkty za obrovské ceny
 

EREWAN

Člen týmu
to já jsem si všiml zase že na styrých světech se už neobchoduje s oblečením, zbraněmi, puškami... ale pouze s recepty a produkty za obrovské ceny

většina jsou vysoké levely a oblečení končí s levelem 55, čapka 51 a boty dokonce 45...
zbraně se zase hodí jen na nízkých levelech, střelci mají na 45ce Bellu a chladničky na 57ce Hernand, od 70ky už jsou zlatý.

recepty a produkty jsou novinka, recepty jsou použitelné skoro vždy, málo kdo už umí ty nejtěžší recepty... produkty patří k receptům a novější úkoly jich také dost vyžadují...

myslím, že by se měli dotat oblečení apod. pro vyšší levely, nebo udělat nějaké speciální...(jako jsou vzácné gatě a opasky)
 

DeletedUser9530

Guest
Měl už někdo z vás štěstí na recepty na nejvyšší produkty (Hostina pro gentlemany, Růžová voda, Brusný kámen, Sedlová hruška)? Je to až od 450 bodů, budou určitě drahé, ale co třeba u obchodníka?

Ještě by mě zajímalo, zda třeba ta Sedlová hruška, co zvyšuje rychlost o 100% je na jedno použití jako Marmeláda nebo se dá používat opakově, vzhledem k tomu, že aspoň podle mého názoru, nález surových drahokamů na ni není nejjednodušší.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ještě by mě zajímalo, zda třeba ta Sedlová hruška, co zvyšuje rychlost o 100% je na jedno použití jako Marmeláda nebo se dá používat opakově, vzhledem k tomu, že aspoň podle mého názoru, nález surových drahokamů na ni není nejjednodušší.

Určitě bude jen na jedno použití. Sice není nejjednodušší nalézt ty drahokamy, ale i proto je to nejtěžší recept u Sedlářského mistra....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ještě by mě zajímalo, zda třeba ta Sedlová hruška, co zvyšuje rychlost o 100% je na jedno použití jako Marmeláda nebo se dá používat opakově, vzhledem k tomu, že aspoň podle mého názoru, nález surových drahokamů na ni není nejjednodušší.

nevím kdo Ti nakukal že marmeláda je na jedno použití :klubun:
 

DeletedUser9530

Guest
Jsem kuchař, chlaďák, Marmeládu jsem zatím akorát vyráběl a prodával :-P. Ano, teď už mám odzkoušeno, že je na 5 použití, to ale nijak nemění hlavní pointu mé otázky, tj. použití omezené vs. neomezené.

Kukáme tu teď akorát my dva a vytváříme spam navíc :::))::.
 

DeletedUser

Guest
tak co by jsme nekukali:::))::na foru najdeš větší ho....ny než je tady to téma které nás zajímá -odpovědět na to ale bude muset někdo z test servru nebo třeba twdb který je vždy o krok před námi :klubun:

a rovnou mu tu naservíruju ještě jeden dotaz- na stránkách TWDB a teď už i na wiki je třeba u receptu výroba likéru (ale i dalších)údaj 150 - 300 -který byl před tím podle mně 150 -250 -zajímalo by mně jestli tedy bude například tento recept přidávat punkty až do těch 300CP ?protože souběžně už budem moct makat na receptech od 250 -300-vzhledem k tomu že patří mezi ty u kterých se snížila náročnost by to bylo docela fajn
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru