• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.31

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8442

Guest
Poker

aaaaaaa si ze mě děláte pr ne měl jsem 12 tisíc na pokeru a ono nic mám takovej malej dotaz to je jen na zkoušku?
 

DeletedUser

Guest
podle toho jestli jdeš na pevnosti (kovboj či co to poslední) pracuješ (kuchař) nebo duely (ten zbytek)
a Poker je zatím na zkoušku pročti si to tam
 

DeletedUser9890

Guest
Sem hrozně rád že je update 1.31 a 1.32 tyto updaty to hezky oživý
začali to hrát jen kvůli pokru atd kluci kterou tuto hru nesnáší a prej si asi aji pošlou nuggety :)
 

DeletedUser4088

Guest
diskuze

Po dlouhé neaktivitě Vás zdravím přátelé!
No, asi takhle, po dlouhé době se přihlásím do hry a vidím že je tam nová položka a to Poker. Těším se, jak to bude mít TW vypracovaný a ono FUJ! Vůbec se mi to nelíbí! Přehlednost 0!

No, k řemeslům. Myslím, že je málo řemesel. Chybí mi tam např. Voják nebo podobně...

Jinač se hra moc nemění... HAU
 

DeletedUser

Guest
No , to je dobře protože řemesla jsou tu spíš jako zaměstnání trochu si neumím představit co by vyráběl voják ..
 

DeletedUser9530

Guest
Trofeje z protihráčů... náhrdelník z uší a nosů, preparované hlavy, woo-doo panenky. A nebo také protézy... ruce a nohy pro bitevní mrzáky :::))::.
 

DeletedUser9890

Guest
1) voják už je charakter
2)není co by vyráběl
3)voják nění řemeslo
4je to blbí nápad
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, nezdá se vám, že povolání "mastičkář a sedlářský mistr" je trochu v nevýhodě oproti kováři a polnímů kuchaři?

Mastičkář využívá jen bonusů energie, zdraví a motivace k práci a duelům.
sedlářský mistr využívá bonusů energie, rychlosti a motivace k prácím.

Ale takový kovář využívá (alespon podle mě) mnohem zajimavějších bonusů, což je právě zvýšení svého požkození na určitý počet duelů (třeba i 25-75 což je dost) a nebo +3 bonusy do obrany či útoku v pevnosti je taky lepší než bonus energie. Je jasné, že toto povolání zase bude převládat nad ostatními, stejně jako charakter vojáka

Co se týče polního kuchaře, ten si přidává různe schopnosti a atributy a dokonce i 50 pracovních bodů. To by mi sedělo spíše u toho mastičkáře a u polního kuchaře by mi spíš sedělo to přidávání energie, zdraví atd.

I tak, prostě se mi zdá, že dva povolání to maj lepší jak zbylé dva.

Jak to vydíte vy?
 

DeletedUser

Guest
Já si ještě nevybral a zatím přesně jak píšeš uvažuji jen nad kuchařem a kovářem, jelikož jsem TOP duelant, tak by mě lákali ty životy, ale jelikož je to tak trapný, za tu práci, ta radši budu dělat money za brašny.

Jsem odporák, tak nevidím ve zvýšení dmg nějakou výhodu, tak jedině na vyrovnání proti jinýmu odporákovi(lepšímu, i když nevím, kdo je lepší) a nebo, jako protiúder, proti hráči s taktéž zvýšeným dmg, s kterým mám duely těsné, kuchař dává docela zajímavé věci v podobě schopností a prací, což nebude marný, když vidím ten úkol cirkus, který je asi nejtěžší úkol, nakonci by klidně mohl být klíč...
 
mončičáci

S updatem přišli do hry nové předměty, z úkolů a prací začli padat takové divné plyšové zvířátka. Nevíte někdo co to je a na co to je?
 

DeletedUser

Guest
tak to se omlouvam staci se podivat treba TW-DB a tam uvidis ze jsou potreba vsechny a ve vetsim poctu
 
tak to se omlouvam staci se podivat treba TW-DB a tam uvidis ze jsou potreba vsechny a ve vetsim poctu

Tam se dívám pořád, a viděl jsem to všechno dříve než to u nás přišlo do hry. S tímhle problém nemám, mě jen zajímá co ty zvířata dělají. Všechny do úkolu nepasují, ale i kdyby, neptám se na to jestli jsou třeba do úkolu.
 

DeletedUser

Guest
tak ted nevim pokud jsou potreba do ukolu jako ze jsou co by pak meli delat? asi jsem blbej a nebo mluvime o jinych zviratech :Dhttp://217.146.89.165/index.php?strana=quest&serie=qs_61 ale pokud mluvime o techto tak asi nic nedelaj a jsou opravdu jen do questu jestli to nejsou tak hod obrazek jsem zvedavej na jiny zviratka
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru